ניהול מוניטין ברשת, הדחקת אזכורים שליליים והזכות לשם טוב

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט! מלאו פרטים - לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל רונן הלל - מומחה גוגל - ניהול מוניטין Ronen Hillel - Expert in reputation management

הדחקת איזכורים שליליים

במאמר זה תמצאו מידע שימושי על איך למחוק כתבות שליליות מהרשת. איך ניתן לשפר את מוניטין שנפגע באמצעות הדחקת איזכורים שליליים.

הדחקת איזכורים שליליים הוא צורך הכרחי. לכל אדם יש זכות לשם טוב. מדובר בזכות שהיא חלק מהזכות לחירות. היא מגנה על האדם מפני פרסום לשון הרע כלפיו ומפגיעה בשמו הטוב.

היום, בעידן האינטרנט והרשתות החברתיות, זכות זו הורחבה. היא זכתה למשמעות אחרת מן המקובל: הזכות לשם טוב היא גם זכותו של אדם לשמירה על שמו הטוב ברשת באינטרנט. זה נכון גם ברשתות החברתיות, בתוצאות החיפוש של גוגל ובאתרים השונים.

זו זכות חשובה מאוד, כיוון ששמו של האדם, כפי שהוא מופיע ברשת הוא למעשה כרטיס הביקור שלו. .

אבל מה קורה כשיש לכלוכים באינטרנט ודרושה יד מקצועית לפעילות הדחקת איזכורים שליליים ?

קיימים מקרים רבים שבהם שמו הטוב של האדם מתערער בעקבות הכפשת שמו במנועי החיפוש, לרוב על לא עוול בכפו. יש לפעול כדי לתקן את המצב ולגבש דרכי פעולה שיסייעו עם ההתמודדות עמו.

הדחקת איזכורים שליליים. ניהול מונטין. ניהול מוניטין 0522508109
הדחקת איזכורים שליליים. ניהול מונטין. ניהול מוניטין 0522508109

על מנת לשקם את מי ששמו הוכפש, משרדו של רונן הלל פועל בדרך של הדחקת איזכורים שליליים בגוגל. באמצעות תכנית פעולה מקיפה ויעילה, המשרד מצליח לנטר ידיעות שליליות שפורסמו באינטרנט ולשנות דימויים וירטואליים שלילים.

עוד שירות של משרדינו במסגרת ניהול מוניטין ברשת. אנו יודעים איך למחוק כתבות שליליות מהרשת. מתמחים במחיקת מידע שלילי. הסרת תוצאות חיפוש פוגעניות. מחיקת פסקי דין ומסמכים משפטיים ובכל הקשור ליצירת דף נקי בתוצאות חיפוש בגוגל ללקוחותינו.

למה אנו נחושים לעזור בניהול מוניטין ברשת?

אנו עושים זאת כי – כי השם שלך הוא כרטיס הביקור שלך וחשוב לנו מאד לעזור לכל מי שזקוק לעזרה מקצועית, אמינה ואיכותית כדי להתמודד עם פרסומים שליליים ברשת האינטרנט.

למרות כל אלה, בישראל, כמו במדינות רבות בעולם אין ממש בזכות להישכח. קשה מאד להוריד מידע שלילי מהרשת אם פרסמו כזה עליכם. למעשה, במצב הנוכחי אין כלים ברורים להתמודדות עם קמפיינים שליליים, מידע שלילי ברשת וכל השמצות ופגיעה במוניטין האישי והעסקי  של גופים כאלה ואחרים.

ניהול מוניטין העלמת הכנסות
הזמינו עכשיו. שירות הדחקת איזכורים שליליים.

יוצא מכך הוא שהאינטרנט נוצל כדי לזרוע מידע פוגעני או בהגדרה אחרת – האינטרנט הפך לבמה חופשית לכל אחד באשר הוא חופשי להעלות תכנים כרצונו.

החופש הזה נתן לכל אחד כוח ברשת גם אם מדובר במידע חדשותי, מידע לגיטימי או מידע כללי. בין אם מדובר בפרסומים במזיד ובניהול קמפיינים שליליים ברשת על ידי גופים אינטרסנטיים. כנגד כל אלה אנו מספקים שירותים של ניהול מוניטין ברשת.

ההתמחות שלנו והמומחיות שלנו היא בעזרה בניהול מוניטין, במחיקת כתבות שליליות ובהסרת תכנים פוגעניים. זקוקים לעזרה? אנחנו כאן ברונן הלל ניהול מוניטין בצד שלכם. פנו אלינו עכשיו!

זכויות יסוד

זקוקים למידע נוסף כדי ללמוד את נושא הזכויות ולהבין מהן הזכויות הבסיסיות של כל אדם? ריכזנו כאן את זכויות היסוד, עם פרשנות שלנו והדגמות.

זכותו של כל אדם לבחור לעצמו את דרך חייו ולפעול ללא מגבלות. לפעול לממש כל זאת אפשרית בתנאי שאינו פוגע בעצמו. בחירותו של הזולת (אדם אחר) או בערכים ובחוקים של המדינה או חברה אליה הוא משתייך.

הזכות לחירות. זכות זו היא אחת מהזכויות הטבעיות ונובעת מכך שהאדם הוא יצור תבוני, המסוגל לנהל את חייו בהיגיון ולשאת בתוצאות מעשיו. כלומר להיות אחראי לעצמו ולמעשיו.

בתוך כך, קיימות לזכות לחירות מספר של תתי זכויות, אלה נועדו לקידום כבוד האדם ורווחת החברה והם מוצגים כאן:

חופש דת. זכותו של כל אדם להאמין בכל תפיסה דתית בה יבחר ולקיים את מנהגי הדת וטקסי הפולחן שלה. במסגרת זכות זו חל איסור על כפייה דתית מכל סוג וכל אחד רשאי לבחור את דתו, אמונותיו.

חופש מדת. זכותו של כל אדם לבחור בדרך של אי-אמונה, מבלי שייכפו על הפרט קיום מצוות וטקסי פולחן דתיים.

חירות הדעה והמחשבה. זכותו של כל אדם לגבש דעה עצמאית על כל עניין פרטי או ציבורי. זכותו של כל אדם להאמין בהשקפת עולם התואמת את מצפונו. הזכות מעידה על היותו של האדם יצור תבוני וביקורתי.

עוד על הזכויות שלך

חירות המצפון. זכותו של כל אדם להחזיק בדעות מסוימות מתוך השקפה מוסרית, ובעיקר בנושאים דתיים, חילוניים, אישיים או חברתיים.

חופש הביטוי. זכותו של כל אדם לבטא כל דעה, רגש, אמונה, והעדפה בכל אמצעי שיבחר. אמצעי תקשורת, אמנות לסוגיה, הפגנות ועוד. עקרונות אלו הם חשובים לקיומו של שיח ציבורי ולשמירה על הפלורליזם במדינה דמוקרטית.

חירות המידע. זכותו של כל אדם לדרוש ולקבל מידע שיאפשר לו לגבש לעצמו עמדה ודעה בכל עניין ודבר. מידע שיאפשר לו, בין היתר, לפקח ולבקר את פעולות השלטון.

חופש העיתונות. זכותם של אמצעי התקשורת לפרסם מידע באופן חופשי, לפעול בחופשיות, לדווח על מקרים ולהביע עמדה.

חופש ההתאגדות. זכותו של כל אדם להתאגד בקבוצות במטרה לקדם אינטרסים שונים – חברתיים, פוליטיים, כלכליים ואחרים.

חופש ההפגנה. 

חירות התנועה. זכותו של כל אדם לנוע ממקום למקום. זכותו של האדם לנוע בחופשיות בתחומי המדינה וזכותו לצאת מהמדינה לחו"ל ולחזור אליה ללא הגבלה.

חופש העיסוק. זכותו של כל אדם לבחור לעסוק בכל מקצוע או מקום עבודה שירצה ולפעול במקום ובדרך הרצויים לו.

וכעת, אחרי שהוסבר על הזכות לשמור על שמכם הטוב, על הזכות לחרות ועל זכויות נוספות נדון כעת בנושאים שבמחלוקת ונענה על שאלות קשות.

האם מותר לפרסם הכל באינטרנט?

הקדמה וההתפתחות המהירה של האינטרנט, הרשתות החברתיות והאמצעים החדשים לפרסם (להעלות מידע לרשת). כל אלה ביחד ולחוד. כל אלה באמצעות קבצי טקסט, תמונה, וידאו ועוד – מאפשרים כיום לכל אחד לפרסם מידע ברשתות השונות בקלות ובמהירות.  מידע המפורסם ברשתות החברתיות, בגוגל וברחבי האינטרנט מגיע לתודעה של ההמונים תוך שניות. כל אחד נחשף, יכול להגיב, לשתף ולהעצים את המידע כך שרבים נוספים יחשפו אליו.

כיום אין ממש הסדרים ברורים. אין מערכת שתפקח ואין מערכת שיקולים לבחינת התכנים: האם הם אסורים? האם הם פוגעים? האם הם מותרים לפרסום? לצערנו, יש לא מעט אנשים ששמו קץ לחייהם בעקבות פרסומים כאלה ואחרים ברשת.

הצעה מיוחדת

אנו פועלים מתוך כוונה ברורה לעזור, לטפל באנשים ולסייע להם להסיר את הכתמים ואת הגורמים המעכבים שמפריעים להם בחיים. אנו פועלים לסייע לחברות הסובלות מתדמית שלילית ברשת או תדמית המאיימת וגורמת נזקים. פרסומים אלה ברשת ואחרים מהווים בראש ובראשונה פרסומים שליליים באינטרנט ואם הם גורמים נזק לצד אחד או תועלת לצד השני – אנחנו כאן כדי להקשיב, לבחון ולייעץ והכי חשוב – לעזור לכם להתמודד עם סיטואציות קשות ברשת.

לעיתים הכתמים ברשת כל כך קשים להסרה – שרק עבודה אינטנסיבית ומקצועית שלנו עשויה לעזור.

לעיתים אנו מסרבים לטפל במקרים קיצוניים שאינם יושבים בקנה אחד עם החופש שלנו לבחור ולקבל החלטות – מי באמת ראוי לעזרה המקצועית והייחודית שלנו.

מוזמנים ליצור קשר עם המומחה לניהול מוניטין עכשיו.

 

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

Ronen Hillel - Expert in reputation management
ניהול מוניטין - רונן הלל מנהל מוניטין מקצועי

נשמח לעזור בכל שלב ❤️

למאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך...

איך להתמודד עם מוניטין שלילי באינטרנט?
איך להסיר מידע שלילי מגוגל

דחיקת כתבה או פסק דין

איך להיעלם מגוגל? דחיקת כתבה או פסק דין – איך להסיר מידע שלילי מגוגל כך שלא יימצאו עלייכם שום דבר ברשת? התקשרו עכשיו לרונן הלל

קרא עוד »
  תוצאות חיפוש שליליות באינטרנט

ניקוי מוניטין

ניקוי מוניטין איך אפשר לנקות מוניטין שלילי מהאינטרנט? ניקוי מוניטין ? זקוקים לשירות מקצועי של ניקוי מוניטין שלילי באינטרנט? סובלים מאיזכורים שליליים ברשת, קמפיינים נגטיביים,

קרא עוד »
איך להתמודד עם מוניטין שלילי באינטרנט?
מחפש עבודה

מיתוג אישי

מיתוג אישי באינטרנט אם אתם זקוקים בדרך לקריירה חדשה, מעוניינים להגיע ללקוחות פוטנציאלים או מחפשים משרה בכירה. שירות של מיתוג אישי הוא פתרון מושלם עבורכם.

קרא עוד »

ניהול מוניטין העלמת הכנסות

ניהול מוניטין לחשודים בהעלמת הכנסות – רשות המיסים חברת ניהול מוניטין מסייעת להרבה  מאד אנשים שנקלעו למצוקה ונחשדים במעשים כאלה ואחרים כמו העלמת הכנסות בהיקפים

קרא עוד »
העלמת אנשים מגוגל

מידע על אנשים

תקבלו איך להיעלם מאינדקס התוצאות של גוגל איך לנקות מהאינטרנט מידע על אנשים? הכוונה למידע רגיש שלא רוצים שאחרים ייחשפו אליו. גולשי האינטרנט מחפשים מידע

קרא עוד »

תפריט נגישות