ניהול מוניטין ברשת, הדחקת אזכורים שליליים והזכות לשם טוב

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט! מלאו פרטים - לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל רונן הלל - מומחה גוגל - ניהול מוניטין Ronen Hillel - Expert in reputation management

איך למחוק כתבות שליליות מהרשת?

לכל אדם יש זכות לשם טוב. מדובר בזכות שהיא חלק מהזכות לחירות, והיא מגנה על האדם מפני פרסום לשון הרע כלפיו ומפגיעה בשמו הטוב.

היום, בעידן האינטרנט והרשתות החברתיות, הזכות הזו הורחבה וזכתה למשמעות קצת אחרות מן המקובל: הזכות לשם טוב היא גם זכותו של אדם לשמירה על שמו הטוב ברשת באינטרנט, ברשתות החברתיות, בתוצאות החיפוש של גוגל ובאתרים השונים.

זו זכות חשובה מאוד, כיוון ששמו של האדם, כפי שהוא מופיע ברשת הוא למעשה כרטיס הביקור שלו. במידה ושמו של האדם מושחר, שינוי של המצב הוא מורכב אך בהחלט אפשרי, בעזרת עבודה קשה של המבינים בתחום.

קיימים מקרים רבים שבהם שמו הטוב של האדם מתערער בעקבות הכפשת שמו במנועי החיפוש, לרוב על לא עוול בכפו. יש לפעול כדי לתקן את המצב ולגבש דרכי פעולה שיסייעו עם ההתמודדות עמו.

ניהול מונטין. ניהול מוניטין 0522508109

על מנת לשקם את מי ששמו הוכפש, משרדו של רונן הלל פועל להדחקת אזכורים שליליים בגוגל. באמצעות תכנית פעולה מקיפה ויעילה, המשרד מצליח לנטר ידיעות שליליות שפורסמו באינטרנט ולשנות דימויים וירטואליים שלילים עבור מי שזקוק לכך.

עוד שירות של משרדינו במסגרת ניהול מוניטין ברשת – אנו יודעים איך למחוק כתבות שליליות מהרשת, מתמחים במחיקת מידע שלילי, הסרת תוצאות חיפוש פוגעניות, מחיקת פסקי דין ומסמכים משפטיים ובכל הקשור ליצירת דף נקי בתוצאות חיפוש בגוגל ללקוחותינו.

למה אנו נחושים לעזור בניהול מוניטין ברשת?

אנו עושים זאת כי – כי השם שלך הוא כרטיס הביקור שלך וחשוב לנו מאד לעזור לכל מי שזקוק לעזרה מקצועית, אמינה ואיכותית כדי להתמודד עם פרסומים שליליים ברשת האינטרנט.

למרות כל אלה, נציין כי בישראל, כמו במדינות רבות בעולם אין ממש בזכות להישכח… וקשה מאד להוריד מידע שלילי מהרשת אם פרסמו כזה עליכם. למעשה, במצב הנוכחי אין כלים ברורים להתמודדות עם קמפיינים שליליים, מידע שלילי ברשת וכל השמצות ופגיעה במוניטין האישי והעסקי  של גופים כאלה ואחרים.

ניהול מוניטין העלמת הכנסות

פועל יוצא מכך הוא שהאינטרנט "מנוצל" כדי לזרוע מידע פוגעני או בהגדרה אחרת – האינטרנט מהווה במה חופשית לכל אחד באשר הוא לכתוב ולהעלות תכנים כרצונו באופן חופשי.

החופש הזה שמאפשר לכל אחד לפרסם כל מה שירצה ברשת גורם לעיתים לבעיות קשות, בין אם מדובר במידע חדשותי, מידע לגיטימי או מידע כללי ובין אם מדובר בפרסומים במזיד ובניהול קמפיינים שליליים ברשת על ידי גופים אינטרסנטיים. כנגד כל אלה אנו מספקים שירותים של ניהול מוניטין ברשת.

ההתמחות שלנו והמומחיות שלנו היא בעזרה בניהול מוניטין, במחיקת כתבות שליליות ובהסרת תכנים פוגעניים. זקוקים לעזרה? אנחנו כאן ברונן הלל ניהול מוניטין בצד שלכם. פנו אלינו עכשיו!

במידה וזקוקים למידע נוסף כדי ללמוד את נושא הזכויות ולהבין מהן הזכויות הבסיסיות של כל אדם באשר הוא, ריכזנו כאן את זכויות היסוד, עם פרשנות שלנו והדגמות.

זכותו של כל אדם לבחור לעצמו את דרך חייו ולפעול ללא מגבלות. לפעול לממש כל זאת אפשרית בתנאי שאינו פוגע בעצמו, בחירותו של הזולת (אדם אחר) או בערכים ובחוקים של המדינה או חברה אליה הוא משתייך.

הזכות לחירות – זכות זו היא אחת מהזכויות הטבעיות ונובעת מכך שהאדם הוא יצור תבוני, המסוגל לנהל את חייו בהיגיון ולשאת בתוצאות מעשיו. כלומר להיות אחראי לעצמו ולמעשיו.

בתוך כך, קיימות לזכות לחירות מספר של תתי זכויות, אלה נועדו לקידום כבוד האדם ורווחת החברה והם מוצגים כאן:

חופש דת – זכותו של כל אדם להאמין בכל תפיסה דתית בה יבחר ולקיים את מנהגי הדת וטקסי הפולחן שלה. במסגרת זכות זו חל איסור על כפייה דתית מכל סוג וכל אחד רשאי לבחור את דתו, אמונותיו.

חופש מדת – זכותו של כל אדם לבחור בדרך של אי-אמונה, מבלי שייכפו על הפרט קיום מצוות וטקסי פולחן דתיים. כלומר,  כמו שיש חופש דת כך גם קיים חופש מדת.  כאמור אין כפייה.

חירות הדעה והמחשבה – זכותו של כל אדם לגבש דעה עצמאית על כל עניין פרטי או ציבורי. זכותו של כל אדם להאמין בהשקפת עולם התואמת את מצפונו. הזכות מעידה על היותו של האדם יצור תבוני וביקורתי. כלומר – חופש מוחלט בכל הקשור לגיבוש דעה עצמאית, אמונה או מחשבה.

חירות המצפון – זכותו של כל אדם להחזיק בדעות מסוימות מתוך השקפה מוסרית, ובעיקר בנושאים דתיים, חילוניים, אישיים או חברתיים.

חופש הביטוי – זכותו של כל אדם לבטא כל דעה, רגש, אמונה, והעדפה בכל אמצעי שיבחר: אמצעי תקשורת, אמנות לסוגיה, הפגנות ועוד. עקרונות אלו הם חשובים לקיומו של שיח ציבורי ולשמירה על הפלורליזם במדינה דמוקרטית.

חירות המידע – זכותו של כל אדם לדרוש ולקבל מידע שיאפשר לו לגבש לעצמו עמדה ודעה בכל עניין ודבר. מידע שיאפשר לו, בין היתר, לפקח ולבקר את פעולות השלטון.

חופש העיתונות – זכותם של אמצעי התקשורת לפרסם מידע באופן חופשי, לפעול בחופשיות, לדווח על מקרים ולהביע עמדה. יחד עם זאת נציין כי ברחבי העולם, כמו גם בישראל, יש לא ממעט מקרים בהם זכויות אדם יסודיות עלולות להיפגע על ידי זכויות אחרות המתנגשות עימן. מדובר על מקרים כמו התנגשות של חופש העיתונות עם נושאים הקשורים בביטחון המדינה, התנגשות זכות חופש העיתונות עם הזכות לפרטיות או מקרים הקשורים לשון הרע ויש עוד דוגמאות ומקרים חדשים המעוררים בתדירות גבוהה.

חופש ההתאגדות – זכותו של כל אדם להתאגד בקבוצות במטרה לקדם אינטרסים שונים – חברתיים, פוליטיים, כלכליים ואחרים.

חופש ההפגנה – זכותו של כל אדם לממש את חופש הביטוי ולהביע דעה באופן פומבי כלפי מדיניות מסוימת.

חירות התנועה – זכותו של כל אדם לנוע ממקום למקום. זכותו של האדם לנוע בחופשיות בתחומי המדינה וזכותו לצאת מהמדינה לחו"ל ולחזור אליה ללא הגבלה.

חופש העיסוק – זכותו של כל אדם לבחור לעסוק בכל מקצוע או מקום עבודה שירצה ולפעול במקום ובדרך הרצויים לו.

תתי זכויות נוספות הכלולות בזכות לחירות הן חופש הנישואין, חירות השביתה וחופש ממאסר שרירותי.

וכעת, אחרי שהוסבר על הזכות לשמור על שמכם הטוב, על הזכות לחרות ועל זכויות נוספות נדון כעת בנושאים שבמחלוקת ונענה על שאלות קשות.

האם מותר לפרסם הכל באינטרנט?

הקדמה וההתפתחות המהירה של האינטרנט, הרשתות החברתיות והאמצעים החדשים לפרסם (להעלות מידע לרשת) בקבצי טקסט, תמונה, וידאו ועוד – מאפשרים היום לכל אחד לפרסם מידע ברשתות השונות בקלות ובמהירות.  מידע המפורסם ברשתות החברתיות, בגוגל וברחבי האינטרנט מגיע לתודעה של ההמונים תוך שניות. כל אחד נחשף, יכול להגיב, לשתף ולהעצים את המידע כך שרבים נוספים יחשפו אליו.

כיום אין ממש הסדרים ברורים בכל הקשור להגבלה של חופש הביטוי ברשת, בבדיקה של התכנים המפורסמים ובהפעלה של מערכת שיקולים לבחינת התכנים: האם הם אסורים? האם הם פוגעים? האם הם מותרים לפרסום? לצערנו, יש לא מעט אנשים ששמו קץ לחייהם בעקבות פרסומים כאלה ואחרים ברשת.

ולכן, אם אין חוקים ברורים ועדכניים או אם יש חופש לפרסם מידע ברשת, אנחנו כאן כדי לעזור לכל מי שרואה עצמו נפגע מהפרסומים האלה, גם אם לכאורה עומדת מאחורי אותם פרסומם מערכת לגיטימית של שיקולים עיתונאים או אינטרסים אחרים.

אנו פועלים מתוך כוונה ברורה לעזור, לטפל באנשים ולסייע להם להסיר את הכתמים ואת הגורמים המעכבים שמפריעים להם בחיים. אנו פועלים לסייע לחברות הסובלות מתדמית שלילית ברשת או תדמית המאיימת וגורמת נזקים. פרסומים אלה ברשת ואחרים מהווים בראש ובראשונה פרסומים שליליים באינטרנט ואם הם גורמים נזק לצד אחד או תועלת לצד השני – אנחנו כאן כדי להקשיב, לבחון ולייעץ והכי חשוב – לעזור לכם להתמודד עם סיטואציות קשות ברשת.

לעיתים הכתמים ברשת כל כך קשים להסרה – שרק עבודה אינטנסיבית ומקצועית שלנו עשויה לעזור.

לעיתים אנו מסרבים לטפל במקרים קיצוניים שאינם יושבים בקנה אחד עם החופש שלנו לבחור ולקבל החלטות – מי באמת ראוי לעזרה המקצועית והייחודית שלנו.

כדי לסכם את הפרק הזה נציין כי אנו כאן כדי לעזור לכל מי שרואה עצמו נפגע מפרסומים שליליים ברשת ומבקש עזרה מקצועית של ניהול מוניטין. אנחנו עוזרים רק אם אנו משוכנעים בצדקתכם, בגישה שלכם ואם המקרה שלכם עומד בתנאים שלנו.

מוזמנים ליצור קשר עם המומחה לניהול מוניטין עכשיו.

 

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

רונן הלל ניהול מוניטין

איך מורידים תוצאות בגוגל

איך מורידים תוצאות בגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, ניהול מוניטין באינטרנט אם אתם מחפשים טכנולוגיות להוריד תכנים מגוגל, אם אתם זקוקים למישהו שיוכל לעשות זאת

מידע על אנשים

איך לנקות מהאינטרנט מידע על אנשים? איך מוחקים מידע מהאינטרנט? איך מעלימים מידע על אנשים מהרשת? איך מנקים את גוגל מאיזכורים שליליים? לכל אלה ועוד

מיתוג אישי

מיתוג אישי באינטרנט רונן הלל ניהול מוניטין מציע שירות מיתוג אישי שמשמעותו בנייה נכונה ובריאה של התדמית שלך ברשת. אם נתקלתם בקושי בגוגל ובאינטרנט בכלל

קידום אתר

קידום אתר, כן גם אנחנו יכולים לעזור לך! קידום אתר היא עבודה בפני עצמה ויש לא מעט ספקי שירותים שזו התמחותם.  השירות שלנו ניהול מוניטין

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה