מחיקה מגוגל של כתבות – ניהול מוניטין ברשת

ניהול מוניטין ברשת

לא משנה איך תקראו לזה – ניהול מוניטין ברשת, מחיקת כתבות או מחיקת שם מגוגל – רק אצלנו תקבלו פתרון מוחלט וברור למה שבאמת מטריד אתכם!

אם אתה מעוניין בהסרת אזכורים שליליים ובניהול מוניטין מקוון אתה בטח מודע לעניין שהכתמים הדיגיטליים ברשת יישארו איתך לנצח אם לא תגייס את המומחה מספר 1 בארץ למחיקת תוצאות חיפוש שליליות מגוגל – ואת אתה כאן באתר של ניהול מוניטין – שמחים שהגעת לתחנה הסופית שלך לניהול המוניטין ברשת כי כאן נמצא המומחה לניצחון בגוגל.
אנו מנהלים מוניטין ברשת מזה כעשור עוד לפני שקראו לזה מיתוג אישי, ניהול מוניטין ברשת או הדחקת אזכורים שליליים.
הניסיון שלנו הביא לכך שהברקנו את תוצאות החיפוש של רבים וטובים – מוכרים יותר ומוכרים פחות בארץ ובחו"ל. כלומר, מחקנו את כל מה שהפריע ברשת ובמידת הצורך בנינו מוניטין מקצועי, איכותי ומהימן.
בעזרת העבודה שלנו מנהלים רבים ביססו את שמם בתקשורת, התקדמו לתפקידים הבאים והצליחו לנהל חיי משפחה טובים ושלווים בלי מוקשים בדרך!

התוצאה שאנו מספקים ללקוחות שלנו היא בדיוק התוצאה שאתה זקוק לה יותר מכל! אם יש לך זמן לחפור , לבזבז זמן, לערוך ניסויים ולהתפלל שבאמצעות מזל הבעיות שלך בגוגל יפתרו – זו גם דרך להתמודד עם תוצאות שליליות באינטרנט. אם אתה מחפש פתרון לכתבות שליליות, פתרון לתדמית שלילית ברשת, פתרון למחיקת מידע חופשני/פוגעני/אישי מכל סוג באינטרנט – הגעת לכתובת הנכונה.
התוצאות שלנו מבטיחות 100% מקצועיות, 100% חריצות ו-100% השקעה בהשגת המטרה.

הביצועים שלנו מוכיחים הצלחות ברמה הגבוהה ביותר –כלומר מי שלקוח שלנו מצליח לנקות את השם שלו בגוגל – והרי זו התוצאה הכי מבוקשת מבחינתך.

השיטה שלנו מבוססת על הגינות, על רצון לעזור ועל הערכה מקצועית מדויקת. לעיתים מדובר בעלות סימלית אבל במקרים רבים הנושא דורש התגייסות ומשאבים כספיים.
אנו עוזרים לכל אחד. גם אם יש לך כתבה אחת שלילית באינטרנט או מצד שני מאות אזכורים שליליים ברשת. אנו מספקים תוצאות ואיכות ואם אתה מחפש את השורה התחתונה – אנו נדע לספק לך אותה ולהבטיח מה שהתחייבנו.

ניהול מוניטין הפך בשנים האחרונות לטרנד שרבים נכנסים אליו מסיבות שונות. אנו פועלים בתחום מההיבט שחשוב לנו מאד לעזור לזולת, לשמח אנשים, לפתור בעיות, לפתוח דלתות ולהפוך אנשים למאושרים ובטוחים יותר עם כל המידע שנמצא כרגע ברשת. אנו גם עושים את זה כפרנסה. זה הלחם שלנו ולכן המקצועיות מובטחת כאן כי מילה שלנו היא מילה.

ניהול מוניטין , על ידי המומחה רונן הלל, זה להיות בידיים הטובות ביותר. המסירות טוטאלית, ההתמקדות מוחלטת והתוצאות בהתאם! אם היינו רוצים היינו חושפים מאות מכתבי תודה, מאות לקוחות מרוצים ואלפי מסמכים ותיקים שהצלחנו לפתור ולנקות מהרשת. כאן נדגיש – הפרטיות של הלקוחות שלנו מעל לכל. לא תמצאו מילה אחת ברשת של לקוח שלנו כי אנו קנאים לפרטיות ומקפידים על דיסקרטיות.

היינו יכולים לגייס עוד ועוד לקוחות באמצעות קמפיינים פרסומיים, מודעות, דפי נחיתה, לידים וכל מה שיש ברשת כדי ללכוד לקוחות – אבל האמת שאנו חושבים שהדרך הטובה ביותר להגיע אלינו היא באמצעות תהליך בו הלקוח מגלה את ניהול מוניטין או את מוניטין נט, קורא מידע מהאתר ומתרשם. דרך נוספת ועדיפה ואולי היא גם הטובה ביותר היא מפה לאוזן. רבים מהלקוחות שלנו מגיעים באמצעות המלצות.

אנו מטפלים בכל סוגי הלקוחות והתיקים – אבל הכלל שלנו הוא לעזור למי שבאמת זקוק לעזרה ולכן חשוב לנו לברור את המקרים אליהם אנו מתחברים.

הלקוחות שלנו הם אמצעי הפרסום הטובים ביותר שלנו ולכן – בין אם את או אתה מגיעים מחיפוש כתבות שליליות בגוגל או חיפוש דוקטור בהסרת איזכורים מהאינטרנט – אנו כאן כדי למחוק מידע משפטי, להסיר תוכן פוגעני ולנהל תוכן ומוניטין ברשת.
השיטות שלנו מורכבות וייחודיות לנו. תהליך הטיפול יכול להיות קצר ביותר – 24 שעות, ימים בודדים – או להימשך חודשים – הכל לפי העניין וחומרה הבעיה.

כאן נסכם ונגיד – אם יש לך בעיה בגוגל, אם אתה מחפש את המומחה הכי טוב לניהול המוניטין ברשת בהתחייבות, אם אתה מחפש דרך למחוק את הכתבות הרעות הרשת ולהוריד מידע שלילי – אנו כאן בשביל לנהל את המוניטין שלך ולהגשים את המטרות שלך.
מכאן יש לך רק דבר אחד לעשות! מלא פרטים בדף יצירת הקשר כדי שנקבע שיחה/פגישה ונעניק לך את מלוא תשומת הלב.

המידע בכתבה זו מובא בלשון זכר אך פונה לגברים ונשים כאחד. ואם את סובלת תכנים אסורים ותכנים מביכים ברשת או כל תוכן ומידע שלילי – התקשרי אלינו באמצעות דף יצירת הקשר כדי להפסיק את ההתעללות ברשת ולהוריד את מה שמפריע לך באמת!

לכתבות נוספות על – הסרת אזכורים שליליים וניהול מוניטין? לפנייה למומחה למחיקת תוצאות חיפוש מגוגל.

למידע נוסף על מחיקה מגוגל של כתבות – ניהול מוניטין ברשת.

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

רונן הלל ניהול מוניטין

איך מורידים תוצאות בגוגל

איך מורידים תוצאות בגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, ניהול מוניטין באינטרנט אם אתם מחפשים טכנולוגיות להוריד תכנים מגוגל, אם אתם זקוקים למישהו שיוכל לעשות זאת

מידע על אנשים

איך לנקות מהאינטרנט מידע על אנשים? איך מוחקים מידע מהאינטרנט? איך מעלימים מידע על אנשים מהרשת? איך מנקים את גוגל מאיזכורים שליליים? לכל אלה ועוד

מיתוג אישי

מיתוג אישי באינטרנט רונן הלל ניהול מוניטין מציע שירות מיתוג אישי שמשמעותו בנייה נכונה ובריאה של התדמית שלך ברשת. אם נתקלתם בקושי בגוגל ובאינטרנט בכלל

קידום אתר

קידום אתר, כן גם אנחנו יכולים לעזור לך! קידום אתר היא עבודה בפני עצמה ויש לא מעט ספקי שירותים שזו התמחותם.  השירות שלנו ניהול מוניטין

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה