מה הקשר בין ניהול מוניטין לארבעת המינים?

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט! מלאו פרטים - לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל רונן הלל - מומחה גוגל - ניהול מוניטין Ronen Hillel - Expert in reputation management

ניהול מוניטין ברשת ושליטה על תוצאות חיפוש בגוגל

ניהול ומוניטין – ארבעת המינים – למי אנחנו מספקים פתרונות לבעיות תדמית ברשת? לאיזה סוגים של אנשים אנחנו עוזרים לבנות מוניטין חיובי? למי אנחנו עוזרים למחוק את המוניטין השלילי ברשת?

השם של אדם הוא הנכס החשוב ביותר שיש לו. אם מדברים עלייך טובות אתה סוג של מותג אהוב ומוערך, אם מדברים עלייך רעות אתה בבעיה! אם כותבים עלייך ראות באינטרנט כולם יראו את זה וגוגל ינציח את זה לתמיד! אלה הם חוקי המשחק. ככה זה עובד. גוגל לא סולח על טעויות ועד לאחרונה לא היתה שום דרך לנקות את הכתבות השליליות ולפתוח דף חדש.

מה אנחנו עושים? אנחנו כאן כדי לעזור באמצעות שיטה מהפכנית להסיר כתמים מגוגל, למחוק כתבות פוגעניות ולהוריד תוכן שלילי. כדי לקבל שירותים מאיתנו חשוב להבין למי אנחנו עוזרים בניהול מוניטין ולמה חשוב לנו לעזור. כדי להבין מי אנחנו ומה אנחנו עושים כדאי שתקראו על רונן הלל ניהול מוניטין

אנחנו עוזרים לארבעה סוגים של אנשים בניהול מוניטין וזה דומה מאד לארבעת המינים המזוהים עם חג סוכות.

האתרוג

אנחנו עוזרים בניהול מוניטין לאתרוגים – לאנשים בעלי טעם וריח. אנשים מלומדים, טובים ומוערכים העוסקים בעבודות חיוניות ומעורבים בקהילה. אנשים שעושים מעשים טובים.  החברה שלנו עוזרת לאנשים עם לב טוב הזקוקים להזדמנות שנייה כדי לייצר רושם ראשוני. אנחנו יודעים לעשות  את העבודה. מוזמנים ליצור קשר עכשיו!

אם את או אתה דומים בתכונות לאתרוג. כאלה שעושים, שלומדים תורה ועושים מעשים טובים אבל נגרם לכם נזק תדמיתי, לכלכו עליכם בתקשורת, יש עליכם כתבות שליליות בגוגל – אתם בהחלט מסוג האנשים שחשוב לנו לעזור להם לנהל את המוניטין ברשת ולייצר תדמית חיובית.

אם יש לכם כתמים דיגיטליים, פסקי דין, חדשות שליליות, כתבות רעות וכל מידע שלילי – אנחנו נעזור לכם להיפתר מהם ונמחק עבורכם את התוצאות השליליות מגוגל. השירות שלנו בלעדי ואיכותי. מותאם לכם במדויק. אנחנו נשמור על השם שלכם ברשת, נוריד מהאינטרנט את הבעיות שהפריעו לכם ונחזיר לכם את השם הטוב שהיה לכם.

הלולב

חלק מהלקוחות שלנו הם לולבים… אנשים בעלי מקצוע, ";לומדי תורה", בעלי מקצועות חופשיים ובעלי ידע נרחב בתחומם, אבל כאלה שעשו טעות ובעקבות כך יש עליהם פרסומים שליליים בתקשורת. אם אתה בעל עסק, בעל מקצוע או איש עסקים אבל עשית בעברך מעשה לא ראוי  כזה שבגללו כתבו עלייך באינטרנט … אם זה באמת מפריע לך וגורם לך נזק, אנחנו כאן בשביל לעזור לך להוציא את התוצאות האלה מהעמודים שלך בגוגל. אנחנו יודעים למחוק את התוצאות השליליות ולפתוח לך דף נקי וחלק באינטרנט.

אנחנו יודעים לייצר כתבות חיוביות, יודעים לנהל את הפרסומים עלייך ברשת ולשלוט בתוצאות החיפוש. אם יש לך בעיה מסוג זה אנחנו הכתובת בשבילך!

אנחנו כאן כדי לעזור לך לעמוד על הרגליים, לחזק את עמוד השדרה שלך ולתת לך ביטחון להתקדם בדרך החדשה.

הדס

יש לא מעט אנשים שלא ממש עושים עם החיים שלה משהו וגם היו מעורבים מסיבות כאלה ואחרות במקרים ואירועים שגרמו להם נזקים גדולים, אבל במהות הם אנשים טובים. אנשים אלה שילמו מחיר יקר אך החברה לא ממהרת להחזיר אותם לתלם. אנשים אלה בלב שלהם הם טובים וחיוביים אבל המציאות הביאה אותם לטעות.

גוגל לא סולח על אזכורים שליליים וגם לא מוחק אותם מיוזמתו. רק מומחה לניהול מוניטין יודע לטפל במקרים קשים של אנשים שהתוצאות שלהם ברשת מעידות על בעיות. רק אנחנו יודעים לעזור לכל מי שסובל מתקשורת שלילית באינטרנט להחליף את השלילי בחיובי ולפתוח בחיים חדשים.

אנחנו כאן רק בשביל לעזור לאנשים שבחרו בדרך החדשה ומאד רוצים להצליח. אם נפגעת או פגעת בעבר, אם כתבו עלייך מאמרים ותגובות קשות, אם יש תחקירים עלייך באתרי החדשות, אם השם שלך כולל עשרות פסקי דין ודיונים משפטיים – זה לא אבוד מבחינתך כי לשמחתך יש גורם בתקשורת שיכול לעזור לך וזה אנחנו! צור קשר כדי שנמחק את הביטויים השליליים ונפתח לך דפים חדשים באינטרנט ללא השמצות, ביקורות, טינופות או לכלוכים. כי גם לך מגיע מוניטין חיובי.

ערבה

בחברה הישראלית יש לא מעט אנשים שלא למדו תורה, לא שירתו בצה"ל, לא עברו מסלול חיים כפי שרובנו מכירים.  אותם אנשים נגררו בעל כורחם לעולמות אחרים של בעיות ומצוקות ונסחפו לבצע מעשים כאלה ואחרים שהיום הם מצטערים עליהם. אנשים שפגעו, לכלכו וגרמו נזק ובשלב מאוחר הבינו את עומק טעותם.

אם גם אתה היית מעורב במעשים כאלה מסיבות דומות, דע כי יש לך צ'אנס לחזור לחיים אחרים טובים והגונים. המתנה שקיבלנו היא שיש לנו ידע ויכולות לעזור לאנשים לקבל הזדמנות נוספת בגוגל. אנחנו נהיה העיניים שלך באינטרנט ונשמור על התדמית שלך ברשת!

אם חשוב לך לבצע שינוי גם בתוצאות החיפוש ברשת – פשוט מאד פנה אלינו. אנחנו נדע למחוק את המיותר, לטפח את הדרוש ולתת לך ביטחון וכלים לצאת לחיים חדשים מנקודות התחלה הרבה יותר טובה משהייתה לך. ניהול מוניטין באמצעותנו זה המפתח למחיקת כתבות שליליות בגוגל וניהול מוניטין חיובי. וכאן המקום להתקשר אלינו במייל או בטלפון כדי להזמין את השירות המבוקש.

 

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

רונן הלל ניהול מוניטין

איך מורידים תוצאות בגוגל

איך מורידים תוצאות בגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, ניהול מוניטין באינטרנט אם אתם מחפשים טכנולוגיות להוריד תכנים מגוגל, אם אתם זקוקים למישהו שיוכל לעשות זאת

מידע על אנשים

איך לנקות מהאינטרנט מידע על אנשים? איך מוחקים מידע מהאינטרנט? איך מעלימים מידע על אנשים מהרשת? איך מנקים את גוגל מאיזכורים שליליים? לכל אלה ועוד

מיתוג אישי

מיתוג אישי באינטרנט רונן הלל ניהול מוניטין מציע שירות מיתוג אישי שמשמעותו בנייה נכונה ובריאה של התדמית שלך ברשת. אם נתקלתם בקושי בגוגל ובאינטרנט בכלל

קידום אתר

קידום אתר, כן גם אנחנו יכולים לעזור לך! קידום אתר היא עבודה בפני עצמה ויש לא מעט ספקי שירותים שזו התמחותם.  השירות שלנו ניהול מוניטין

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה