אלדד לא הצליח למצוא עבודה בגלל פסקי דין וכתבות שליליות ברשת. בזכות רונן הלל ניהול מוניטין הוא מצא עבודה חדשה!

אלדד לא הצליח למצוא עבודה ולכל ראיון עבודה שהלך הוא חזר הביתה מאוכזב – עד שהגיע לרונן הלל ניהול מוניטין
אלדד (השם האמיתי שמור במערכת), תושב חצור, לא הצליח להתקבל לשום עבודה אפילו הפשוטה ביותר ולכל מקום שהלך הוא נתקל בתשובות שליליות. אלדד סבל מאד מהתופעה ולא הצליח לפרנס את משפחתו. שום יועץ עסקי לא הצליח לעזור לו עד ששכר את שירותיו של רונן הלל ניהול מוניטין.

חיפוש עבודה וניהול מוניטין

מעסיקים רבים המקבלים קורות חיים או עורכים ראיונות לשכירים פוטנציאלים לא ממש מסבירים מה הסיבה לסירוב. במקרים רבים היא נובעת בשל בעיות המופיעות בתוצאות החיפוש בגוגל ושם מתקבלת, לעיתים, תמונה שלילית הגורמת למעסיקים לגבש דעה קדומה או לקבל התרשמות שלילית ממועמד פוטנציאלי, בדיוק כמו במקרה של אלדד.

אלדד מעיד: "סבלתי במשך שנים ארוכות מכך שלא הצלחתי לשרוד אצל אף מעסיק. רבים שראיינו אותי או קיבלו את קורות החיים שלי בכלל לא טרחו לחזור אליי ופשוט לא הצלחתי להביא פרנסה הביתה. יום אחד מישהו העיר לי שתוצאות החיפוש שלי בגוגל מאד בעיתיות ואולי זו הסיבה לרושם השלילי שנוצר סביבי. הגעתי אל רונן הלל ניהול מוניטין שמהר מאד עלה על הבעיה ומאד עזר לי וכך אכן היה. היום, לאחר חודש של טיפול, המצב שלי בגוגל השתפר פלאים. הצלחתי למצוא עבודה חדשה והתקבלתי ללא בעיות.

האם ניתן להתגבר על כל כתבה שלילית או מסמך משפטי המופיע ברשת?

לשיטתו של רונן הלל הסוד הגדול הוא בהיכרות עם גוגל ובניסיון הגדול שרכש לאורך שנים! רונן הלל פיתח שיטה ייחודים שנועדה לעזור לאנשים שכירים וגם עצמאים לחזור למעגל העבודה, למצוא פרנסה ולפתוח דף חדש גם אם הם עברו עבירות אזרחיות או עבירות פליליות בעברם.

שיטה זו של רונן הלל מבוססת על יכולתו למחוק כתבות שליליות מגוגל וליצור תהליכים לבניית מוניטין חיובי.
רונן הלל מטפל מידי יום במקרים רבים של אנשים מכל המעמדות ובכל הרמות החל מרופאים, עורכי דין, רואי חשבון, בכירים, אנשי עסקים, מנהלים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים על ידי באופן דיסקרטי ביותר וזוכים לתדמית חדשה ונקייה בגוגל המאפשרת להם הזדמנות חדשה להתחלה משמעותית.

רונן הלל הוא מומחה לניהול מוניטין בגוגל .

למידע נוסף ולהזמנת תורים יש להתקשר או למלא פרטים בטופס יצירת קשר באתר.