איך להסיר פסקי דין מהאינטרנט בלי מאמץ?

איך להסיר פסקי דין מהאינטרנט בלי מאמץ?

כמה היית מוכן לשלם תמורת עמוד תוצאות נקי בגוגל, בלי כתבות רעות וללא פסקי דין מטרידים? שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין. בשנים האחרונות אני מקדיש את כל זמני לניהול מוניטין בגוגל ולעזרה לכל מי שזקוק לפתרונות יצירתיים בהתמודדות עם תכנים שליליים, הכפשות, סרטונים, ביקורות רעות, מסמכים משפטיים או תכנים מביכים שעולים לרשת.

בימים אלה של חגי תשרי ולקראת יום כיפור, אני שמח לעדכן כי ממש בימים אלה הצלחתי לעזור לאחד ללקוח שהמקרה שלו היה אחד הקשים ביותר שנתקלתי בהם, אם לא הקשה מכולם.

לשמחתי – הצלחתי לנקות את התדמית השלילית שלו ברשת. התוצאה היא – אין לו איזכורים שליליים וכל התכנים המזיקים והמשמיצים נעלמו כלא היו.

חשוב לציין שאני מקפיד לשמור על דיסקרטיות מלאה של הלקוחות שלי וגם של כל פונה, מתעניין או שואל. במקרה הזה – מדובר באדם שהוא איש עסקים שהתוצאות השליליות בגוגל כמעט וחיסלו אותו. העלילות שהעלילו עליו, השקרים, ההשמצות, ההאשמות חסרות השחר – כל אלה ציירו אותו ברשת כאחד הנוכלים הכבדים ביותר, עבריין צמרת, איש העולם התחתון שאסור להתקרב אליו.

לאחר שנוכחתי שכמעט כל מה שמופיע עליו ברשת היה שקרי, מגמתי, מתנקם וחסר רחמים – החלטתי לעזור לו.

כאמור מדובר בתיק קשה מאד מאד אבל הצלחתי – והיום הוא מאושר ואני שמח כי מימשתי את ההבטחה שלי והצלחתי לנצח בעוד מקרה שעד שהגיע אליי – נתפס כבלתי אפשרי לפתרון.

זקוקים לעזרה? אל תהססו להתקשר אליי, ליצור קשר ולהתייעץ כי אין דבר יותר חשוב מהשם שלכם ברשת.

ניהול מוניטין – כי אין דבר יותר חשוב מהשם שלך ברשת ואנחנו נילחם עליו וננקה את התוצאות השליליות!

ניהול מוניטין ברשת
רונן הלל ניהול מוניטין בגוגל – ניהול מוניטין 0522508109

שלכם, רונן הלל

הערה חשובה – ניהול מוניטין באינטרנט הוא האמצעי הטוב והאפקטיבי ביותר להתמודדות מול תופעות שליליות באינטרנט ובמקרים שצריך לנקות את ההיסטוריה השלילית. פנו אלינו כעת וקבלו תוצאה איכותית, נקייה ומשביעת רצון.

בואו ללמוד על איך לבצע מחיקת תגובות פוגעניות.

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

רונן הלל ניהול מוניטין

איך מורידים תוצאות בגוגל

איך מורידים תוצאות בגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, ניהול מוניטין באינטרנט אם אתם מחפשים טכנולוגיות להוריד תכנים מגוגל, אם אתם זקוקים למישהו שיוכל לעשות זאת

מידע על אנשים

איך לנקות מהאינטרנט מידע על אנשים? איך מוחקים מידע מהאינטרנט? איך מעלימים מידע על אנשים מהרשת? איך מנקים את גוגל מאיזכורים שליליים? לכל אלה ועוד

מיתוג אישי

מיתוג אישי באינטרנט רונן הלל ניהול מוניטין מציע שירות מיתוג אישי שמשמעותו בנייה נכונה ובריאה של התדמית שלך ברשת. אם נתקלתם בקושי בגוגל ובאינטרנט בכלל

קידום אתר

קידום אתר, כן גם אנחנו יכולים לעזור לך! קידום אתר היא עבודה בפני עצמה ויש לא מעט ספקי שירותים שזו התמחותם.  השירות שלנו ניהול מוניטין

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה