איך להסיר פסקי דין מהאינטרנט בלי מאמץ?

כמה היית מוכן לשלם תמורת עמוד תוצאות נקי בגוגל, בלי כתבות רעות וללא פסקי דין מטרידים? שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין. בשנים האחרונות אני מקדיש את כל זמני לניהול מוניטין בגוגל ולעזרה לכל מי שזקוק לפתרונות יצירתיים בהתמודדות עם תכנים שליליים, הכפשות, סרטונים, ביקורות רעות, מסמכים משפטיים או תכנים מביכים שעולים לרשת.

בימים אלה של חגי תשרי ולקראת יום כיפור, אני שמח לעדכן כי ממש בימים אלה הצלחתי לעזור לאחד ללקוח שהמקרה שלו היה אחד הקשים ביותר שנתקלתי בהם, אם לא הקשה מכולם.

לשמחתי – הצלחתי לנקות את התדמית השלילית שלו ברשת. התוצאה היא – אין לו איזכורים שליליים וכל התכנים המזיקים והמשמיצים נעלמו כלא היו.

חשוב לציין שאני מקפיד לשמור על דיסקרטיות מלאה של הלקוחות שלי וגם של כל פונה, מתעניין או שואל. במקרה הזה – מדובר באדם שהוא איש עסקים שהתוצאות השליליות בגוגל כמעט וחיסלו אותו. העלילות שהעלילו עליו, השקרים, ההשמצות, ההאשמות חסרות השחר – כל אלה ציירו אותו ברשת כאחד הנוכלים הכבדים ביותר, עבריין צמרת, איש העולם התחתון שאסור להתקרב אליו.

לאחר שנוכחתי שכמעט כל מה שמופיע עליו ברשת היה שקרי, מגמתי, מתנקם וחסר רחמים – החלטתי לעזור לו.

כאמור מדובר בתיק קשה מאד מאד אבל הצלחתי – והיום הוא מאושר ואני שמח כי מימשתי את ההבטחה שלי והצלחתי לנצח בעוד מקרה שעד שהגיע אליי – נתפס כבלתי אפשרי לפתרון.

זקוקים לעזרה? אל תהססו להתקשר אליי, ליצור קשר ולהתייעץ כי אין דבר יותר חשוב מהשם שלכם ברשת.

ניהול מוניטין – כי אין דבר יותר חשוב מהשם שלך ברשת ואנחנו נילחם עליו וננקה את התוצאות השליליות!

ניהול מוניטין ברשת

רונן הלל ניהול מוניטין בגוגל – ניהול מוניטין 0522508109

שלכם, רונן הלל