תוצאות והצלחות

עם כל כך הרבה תוצאות וסיפורי הצלחה – גם אתם יכולים להצטרף להצלחה וליהנות משירותיו של המומחה לניהול מוניטין

ניהול מוניטין – כי אין דבר יותר חשוב מהשם שלך ברשת ואנחנו נילחם עליו וננקה את התוצאות השליליות!

האם אפשר להצליח כשכתוב עלייך בגוגל רמאי וגנב?

כתב לי אחד מהגולשים באתר ניהול מוניטין:

רונן היקר שלום,

אני איש עסקים בעל עסק עצמאי שעוסק בייבוא ושיווק מתנות ומוצרי לייף סטייל. לפני כמה שנים חשבתי לעשות מכה ולהרוויח הרבה כסף קל ושיווקתי קונטנרים של משחקים מקולקלים. אמנם מכרתי את הסחורה ברווח עצום וחשבתי שיש לי שיטה להתעשרות קלה ומהירה אבל מהר מאד הופיעו עליי פרסומים בגוגל עם האשמות חמורות. כתבו עליי שאני רמאי וגנב ופורסמו נגדי כל מיני תביעות משפטיות ותגובות רעות.

חשבתי לעצמי שהכל עניין של זמן ושהגל הרע יעבור וישכחו ממני, אבל גיליתי שנקלעתי לצרה צרורה כי תוצאות החיפוש של שמי בגוגל איומות! כמעט כל העמוד הראשון מזוהם עם פסקי דין, תגובות שליליות, ביקורות והאשמות קשות. בכל מקום כתוב שאני רמאי וגנב ומזהירים אנשים אחרים לא לעשות איתי עסקים.

אחרי כל זה, נקלעתי למשבר ענק.  העסק התמוטט וכמעט נסגר. הפרנסה הלכה על עורכי דין ובתי משפט. החברים שהיו לי התרחקו וגם במשפחה התחילו צרות עם האשה וגם הילדים נפגעו.

הרגשתי שכל העולם התמוטט עליי בגלל טעות שעשיתי.  הרגשתי מאד לא נעים לקרוא מה כותבים עליי וידעתי שאני לא גנב, רמאי ותחמן.

בצערי הרב ואחרי זמן רב של בטלה והתמוטטות – מצאתי את הלינק לאתר שלך לניהול מוניטין בגוגל.

הצלחתי לגייס את סכום הכסף הדרוש כדי לשכור את השירותים שלך – ואז התרחש המהפך!

רק אחרי שהסכמת לטפל בי הבנתי את האהבה הטהורה שלך, את הרצון שלך לעזור ואת המלחמה שאתה עושה עבור כל לקוח שלך ובמיוחד בשבילי! אין דברים כאלה!!!

מה שקרה אחרי מספר חודשים הוא שהפרסומים השליליים נעלמו. עמוד התוצאות בגוגל השתנה לחלוטין ופתאום קיבלתי זריקת מרץ והתחלתי ליזום, לעבוד ולהתאושש.

אז אני ממליץ לכל מי שקורא את הדברים האלה שלי –  לא להישבר ולא להיכנע!

חשוב לי שאנשים במצבי יידעו שלא הכל שחור ושיש אנשים טובים שיכולים לעזור להם כמו רונן הלל ואתר ניהול מוניטין קום.

לסיכום, קוראים יקרים אני אומר לכם מניסיון אישי ומעומק ליבי – כסף זה לא דבר רע אבל הימנעו מללכת בדרכים עקלקלות. אל תעשו שטויות והישמרו לעצמכם מכל רע.

בבקשה אל תעשו שטויות! ואם חס וחלילה טעיתם, ישבת בכלא, נעצרתם, נחקרתם, הואשמתם או נפגעתם ממעשים שעשיתם שקיבלו ביטוי בפרסומים שליליים בגוגל – דעו כי אני המלצתי לכם בחום רב על רונן הלל ועל ניהול מוניטין קום ואני מקווה שגם לכם הוא יוכל לעזור, לפחות כמו שעזר לי.

תודה רבה.

הייתי מפרסם כאן את שמי המלא ואת המייל שלי כי אני לא מפחד אבל רונן הסביר לי שגם אם אני רוצה לכתוב מכתב תודה ולתאר את תחושותיי הוא בחיים לא יסכים לפרסם את שמי באתר כי ככה הוא עובד.

אז אחתום בשם א'

תודה רבה לרונן הלל ולניהול מוניטין על שהצילו אותי!

אסיר לשעבר פתח דף חדש

מ' (השם המלא שמור במערכת ניהול מוניטין) ריצה עונש מאסר ארוך בכלא על עבירות שביצע ועל  עבירות בהן הואשם ולקח אחריות. מ' טעה בחייו, גדל בסביבה בעייתית ונגרר בעל כורחו לעולם הפשע.  העבירות שביצע זכו לסיקור נרחב באתרי החדשות, בעיתונים, באינטרנט. כל דיון משפטי כלל סיקור חדשותי, פרסום החלטות בית המשפט באינטרנט והיתה גם "תחרות" בין העיתונאים –מי יכול עליו יותר…וכמה שיותר רע וגרוע.

מ' בחר בדרך שיקום. השנים הרבות בכלא עיצבו אותו מחדש. הוא רכש השכלה, השלים בגרויות ורכש מקצוע. הוא שילם את חובו לחברה.  השתקם.

מ' השתחרר מבית הכלא לפני כשנתיים. הוא הכיר בת זוג לחיים,  החליט להקים משפחה ולעבוד לפרנסתו. הכל לפי הכללים של שמירת חוק ורצון עז  לחיים שקטים ונעימים.

הבעיה של מ' התחילה כשחיפש עבודה ולא הבין מדוע מתעלמים ממנו. מדוע לא מזמינים אותו לראיונות עבודה – למרות שחלפו שנים רבות ממעצרו ומאותן פרשות שבגלל נכנס לכלא.

יום בהיר אחד המציאות התנפצה ל-מ' בפנים – כאשר חבר חיפש את שמו בסלולארי בזמן שישבו בבית קפה. מ' גילה לפתע מדוע הוא עדיין נמצא חשיכה. הבין מדוע מתעלמים ממנו וקלט מה הסיבה שמתחמקים ממנו.

השם של מ' באינטרנט חשף את עברו המלא. התמונות שלו כיכבו, הפרשות נצנצו והעבירות שביצע שנים רבות קודם לכן הובילו את ראש תוצאות החיפוש.  כלומר – העבריין היה ונשאר עבריין. באינטרנט כלום לא השתנה!

מ' הבין שהשיקום שלו לא יהיה מושלם אם לא ידאג לשפר את התדמית שלו ברשת האינטרנט. הוא פנה אלינו לאחר שקיבל המלצות מחברים עם מקרים דומים של ניהול מוניטין לאסירים. הוא הבין שיש גורם בשוק שיכול לסייע למ' ולכמותו בפתיחת דף חדש לחיים.

מ' חיפש ולמד עלינו לפני שפנה. הוא קרא סיפורי הצלחה ותוצאות שהשגנו כאשר עזרנו לאנשים שנעצרו על ידי המשטרה ונשארו עם כתמים דיגיטליים. הוא קרא על אסירים שהשתקמו הודות לעזרה שלנו והצליחו למצוא בנות זוג ופרנסה. הוא שמח לקרוא שיש גורם מקצועי שיודע להתמודד עם כתבות שליליות ופסקי דין ברשת ובמנועי החיפוש ויודע איך להסיר את המידע הזה.

מ' פנה אלינו ומרגע שסיפר את סיפורו הבנו שמדובר באדם רגיש עם לב גדול. אחד שטעה בעבר, שילם מחיר יקר ואינו מעוניין לטעות שוב. מ' ביקש שנעזור לו לפתוח דף חדש. מ' ביקש שננהל עבורו את המוניטין כך שתתקבל תמונה הוגנת כשיחפשו אודותיו בגוגל.

מ' ביקש שנייצר עבורו תוצאה שהוא ומשפחתו לא יתביישו לחפש באינטרנט ולא יחששו מה יגידו החברים, המכרים, השכנים והמעסיקים לעתיד.

ניהול מוניטין הסכימו לטפל בבעיה של מ'. ניתחו את המצב, בחרו אסטרטגיה ויצאו למאבק ארוך ועיקש לנקות את הכתמים סביב שמו ולייצר לו חיים חדשים ברשת.

מספר חודשים מהרגע שהתחלנו לעבוד ראינו את התוצאות ושמחנו מאד.

מ'מצא עבודה,  התחיל זוגיות חדשה, חזר לחייך וקיבל סיבה טובה להמשיך ולחיות.  וכן… אם אתם רוצים לדעת…. הדף שלו בגוגל נקי לחלוטין. נקי, נקי ונקי. אין כתבות שליליות ואין פרשות מהעבר.

הכתבות נעלמו. וגם לא יחזרו.

סיפור ההצלחה הזה בעניינו של מ' יכול להיות גם הסיפור שלך אם רק תיתן לנו לעזור לך ואם תוכל לשכנע אותנו להשקיע מזמננו וניסיוננו כדי להילחם על עתידך.

השירות ניתן בתשלום. למידע נוסף והזמנות יש למלא פרטים בטופס יצירת קשר.

הפסיכולוג שכמעט והשתגע

ש' הוא פסיכולוג. יש לו אתר מכובד, קליניקה טובה ופציינטים רבים שצבר לאורך השנים. ש' (שמו המלא והפרטים המדויקים שמורים במערכת כי אנו לא חושפים את הלקוחות שלנו) ניהל את העסק שלו במשך שנים בשקט – רחוק מהכותרות.

יום אחד גילה ש' ממש במקרה ששמו מככב באינטרנט בהקשרים שליליים. ייחסו לו מקרים של עבירות על אתיקה מקצועית. הוא הופתע לקרוא האשמות כלפיו, לא האמין כשקרא תלונות של לקוחות ובכלל לא ידע שהוא כזה.

ש', שלא הכיר קודם לכן את המושג קמפיין שלילי, ניסה לברר פרטים. בדק בין לקוחותיו האם יש מישהו שלא היה מרוצה ממנו. הרגיש פגוע, חסר מנוחה וכל הזמן חיפש מי עומד מאחורי הדברים, למה הם מופיעים באור כל כך שלילי באינטנרט ולה דווקא הוא הקורבן?

ש' לא מצא תשובות. הוא אפילו פנה למשטרה ולא קיבל מענה הולם. הוא ניסה לאתר את הבעלים של אותו אתר ולא הצליח לגלות מי עומד מאחוריו ומה האינטרס שלו.

בקיצור – לאן שלא הגיע –הוא נתקל בדלת אטומה.

ש' מצא את האתר שלנו באינטרנט כשחיפש מומחה למחיקת כתבות באינטרנט. כל שביקש  היה  "הצילו את השם שלי. הרסו לי מוניטין של 20 שנה במקצוע. לכלכו עליי ופרסמו דברים חסרי יסוד".

ש' ביקש שנאתר מי עוד מאחורי הפרסומים כדי לתבוע אותם בבית המשפט. אנחנו בדקנו, חקרנו וריכזנו לו את כל המידע. הבאנו לו מידע מדויק מי עומד מאחורי הקמפיין השלילי נגדו.  לקח לו הרבה זמן להבין שיש לו מתחרים ואויבים ושיש אנשים שמתנגדים לדרך שלו ולמה שהוא מייצג.

אחרי שנתנו לו את כל המידע הסברנו לו שיש לו מספר אפשרויות. לפנות להליכים משפטיים כי בהחלט יש לו סיבה טובה לכך, אבל לחכות לדין צדק במשך שנים, או לתת לנו לנקות לו את המוניטין ולהסיר את הפרסומים השליליים אודותיו.

ש' נתן לנו קרדיט. הוא המתין בסבלנות מספר חודשים, עד שבוקר אחד התקשרנו אליו והזמנו אותו למשרדינו. ש' כבר הבין וידע במה מדובר. השם שלו נוקה בגוגל. הכתבות השליליות כבר לא היו ושמנו סוף לקמפיין השלילי נגדו.

אם הסיפור הזה נשמע לך מוכר? אם גם לך בעיה דומה? אל תסבול ואל תחכה לניסים. פנה עכשיו אלינו כדי שנטפל במוניטין שלך בגוגל וננקה את שמך!

ליצירת קשר הקליקו כאן והשאירו פרטים. נציג שלנו יחזור אלייך באופן דיסקרטי לחלוטין ויקבע שיחה/פגישה בה תקבל המלצות לטיפול בבעיה וגם נדאג להציע לך מסלול ופתרון הולם.

היזם שגוגל לא שכח את עברו

פ' ביצע בעברו הרבה מאד עבירות כלכליות. עבירות צארון לבן. הוא נשפט, הודה וגם פרע את חובו לחברה. לאחר מספר שנים בהם ישב – הגיע יום השחרור ו-פ' יצא לחיים חדשים.

פ' שכל חייו ידע לעשות רק דברים מהסוג השלילי, ניסה לפתוח דף חדש. אבל מה לעשות – בגוגל לא סלחו לו על מעשיו והוא כיכב בתוצאות החיפוש. גם אחרי 10 שנים אחרי העבירות שביצע שמו עדיין הופיע בראש התוצאות עם אזכורים מאד לא מחמיאים.

בצר לו, פ' פנה אלינו והאמת שהתקשה להאמין שניתן לעשות משהו. רונן הלל מומחה לניהול מוניטין טיפל בו אישית ובמאמצים רבים מאד עזר לו לפתוח דף חדש בגוגל. זאת רק אחרי שאותו פ' התחייב לא לחזור על טעויות העבר והוכיח כי שיקם את חייו.

ההזדמנויות החדשות שנפתחו בפני פ' עזרו לו בזוגיות חדשה, עבודה ועסקים.

אם גם אתה סובל מכתם בעברך וגוגל לא מחק אותו, פנה אל המומחים לניהול מוניטין. במשרד רונן הלל עזרו לעשרות ומאות אנשים לפתוח דף חדש ולנקות את התדמית השלילית בגוגל.

איך אנחנו עושים את זה? ניתן להתרשם מסיפורי ההצלחה שלנו ומהמאמרים באתר.

אם אתה זקוק לעזרה במחיקת כתבות מגוגל, הסרת כל מיני השמצות, טיפול בפסקי דין ובעיות תדמית ברשת – מוזמן ליצור קשר עכשיו עם החברה המובילה לניהול מוניטין. כי חשוב לנו לעזור ולשמור על השם שלך.

אח של כוכב התקשורת

ק' חשב שמותר לו הכל. הוא נהנה מהחשיפה התקשורתית של אחיו הבכור והמפורסם והוא ניצל זאת לרעה. האח הגדול התפרסם בזכות מעשיו הטובים ותרומתו לקהילה. האח הקטן תירגם את התדמית החיובית של אחיו לטובותו ועל הדרך פגע באחרים.

יום אחד האח הגדול קיבל פידבקים מהסובבים אותו לגבי התנהגותו של אחיו וניתן ממנו קשר. השניים הפכו לאויבים ושונאים.

הבעיה הגדולה היתה שהאח הגדול המוצלח והטוב "זכה" לכתבות שליליות בגלל מעשיו הלא טובים של אחיו הצעיר.  בתקשורת ובגוגל לא עשו הבחנה. הם אחים מאותו משפחה ואי אפשר לכתוב על האחד בלי להזכיר את השני… וגם בלי לתת פרשנות…. זה היה התירוץ של התקשורת וכנראה גם של גוגל.

האח הגדול פנה אלינו בבקשת עזרה. התרומה שלו לחברה, לנזקקים, לחלשים ולחבריו היתה כל כך חזקה וטובה שהתרשמנו ממנו מיד.

רונן הלל המומחה לניהול מוניטין טיפל בו אישית ותוך זמן קצר הצליח לעשות הפרדה בין שני האחים בכל הקשור לפרסומים בתקשורת ולתוצאות החיפוש בגוגל.

האח הגדול והטוב קיבל מוטיבציה והמשיך בעשייה הטובה והחיובית. השם שלו נוקה והוא הרגיש הקלה עצומה. ומה עלה בגורלו של האח הצעיר ק'?  סופו של הסיפור הוא שהוא נענש כחוק וגם נענש על ידי גוגל. כיום אף אחד לא עוזר לו. גם אנחנו לא הסכמנו לעזור.

למה? כי חשוב לנו לעזור למי שבאמת רוצה שינוי, זקוק לעזרה וחושב חיובי כדי לחזור לדרך המוטב או כדי להילחם בכל מיני עוולות.

אם גם אתם נפגעתם בדרך זו או אחרת והשם שלכם הוכתם בתקשורת – פנו לרונן הלל המומחה לניהול מוניטין.

הזדמנות שנייה לפתוח דף חלק ולנקות את הפרסומים השליליים

אם אתה יודע לתת שירות מצוין, נותן שירות מצון ומצליח לפתור בעיות וכאבים של לקוחות – יש לך את המפתחות להצלחה וזה בדיוק מה שיש לרונן הלל מומחה לניהול מוניטין.

במשרד שלנו עוזרים לאנשים. עוזרים לאנשים עם בעיות. עוזרים לאנשים שרוצים להיפתר מהכתבות השליליות ברשת. המומחיות שלנו היא הסרת תוכן פוגעני מהרשת. בעוד שכולם מדברים על הזזת כתבות לעמודים פנימיים בגולל – אנו יודעים איך להסיר כתבות מהרשת!

ומה לגבי הזדמנות שנייה, הסיפור שנספר כאן הוא על אסיר בשם א' שישב בכלא וחיכה ליום שישתחרר. א' פנה אלינו עוד בזמן המאסר שלו וביקש שנסייע לו למחוק מהאינטרנט את התכנים השליליים.

א' סיפר לנו שהוא עומד להשתחרר בקרוב וכל רצונו זה להמשיך בשיקום ולפתוח בחיים חדשים.  אנחנו לא שופטים אף אחד ומסרבים לטפל במקרים מאד מוגדרים שהחלטנו לא לעסוק בהם.

במקרה של א' למדנו על העבירות שביצע, הקשבנו ומצאנו לנכון לעזור לו.

הצלחנו עם המון רצון טוב ונכונות לפתוח לו דף נקי בגוגל – ונתנו לו הזדמנות שנייה לחיים חדשים.

א' השתחרר מהכלא וחזר למוטב. פגשנו אותו לקפה ושמחנו לראות את האור שבעיניו ואת הוקרת התודה. א' הפך לאחד מהשגרירים הטובים ביותר שלנו ומידי פעם הוא מפנה אלינו חברים מהעבר – כאלה שגם זקוקים התחלה חדשה.

אנחנו נכונים לעזור לאנשים במצוקה, מוכנים להקשיב לכל בעיה בגוגל ויודעים להסיר דאגות וכאבים בשל פרסומים מכוערים שפוגעים באנשים, בילדים ובמשפחות.

אם גם אתה מכיר מישהו שסובל מתוצאות לא מחמיאות בגוגל וזקוק לעזרה –הפנה אותו אלינו. אנחנו כאן רק כדי לעזור.

ליצירת קשר. השאירו פרטים ונחזור אליכם או התקשרו.

הקבלן שסבל מתדמית שלילית

י' קבלן ומומחה לשיפוצים גילה יום אחד שהלקוחות נוטשים אותו. השיא היה שעסקה שכבר עמדה להיחתם בשווי של מאות אלפי שקלים בוטלה ברגע האחרון – בלי הסברים ובלי סיבה אמיתית.

י' היה בטוח שיזכה בפרויקט בשל הצעת מחיר מנצחת, כושר השכנוע שלו ותוכנית העבודה. הוא הופתע לגלות שההצעה שלו נפסלה על הסף.כשביקש לברר פרטים רמזו לו לפנות לגוגל… הקבלן והביצועית חיפש ברשת מידע על שמו והופתע לגלות עשרות ביקורת שליליות על עבודה שביצע. הוא גם גילה פרופיל מתחזה ברשתות החברתיות ואזהרות מפחידות בכל הקשור לשכירת שירותיו.

י' פנה לניהול מוניטין ותוך זמן קצר ביותר – כל הכתבות השליליות נמחקו, הביקורות הפוגעניות הוסרו וגם הפרופילים המתחזים נמחקו שלא היו.  כשבועיים לאחר הטיפול שלנו – קיבלנו ממנו הודעת וואצ'אפ. חזרתי לעבוד אחרי מספר חודשים שלא הצלחתי למצוא עבודה.  קיבלתי פרויקט גדול ואני שמח שהצלחתם להציל את שמי ולהגן על המוניטין שלי.

גם במקרה של י' שמחנו לעזור. אם גם לך בעיה דומה -מוזמן לפנות אלינו לייעוץ וטיפול אישי.

אני לא עבריין – למרות כל מה שכתבו עליי ולמרות הפרסומים בגוגל

ע' איש נורמטיבי לחלוטין, בעל מקצוע חופשי מבוקש, איש שרכש השכלה גבוהה ועבד באחת החברות הבינלאומיות המובילות בישראל. יום אחד ע' פוטר בבושת פנים מעבודתו לאחר שימוע מקוצר לאחר שמעסקיו גילו כי שמו נקשר לאחד מאנשי העולם התחתון.

במקביל,ע' נעצר על ידי המשטרה והוגשה נגדו תביעה. במשך למעלה משנה הוא נאלץ לשבת בבית ולא לעבוד. הפרסומים ברשת על מערבותו, לכאורה, בפשעים שלא ביצע, הרסו את חייו.

ע' נואש ושבור פנה אלינו כמוצא אחרון. האמת, הסיפור שלו קרע את ליבנו. גם לנו היה קשה להתמודד עם מצבו הקשה ועם סיפור הפרשה שנמרח על פי הרבה מאד אתרים וכתבות.

אחרי שהבנו את עומק הבעיה הסכמנו לסייע ל-ע' ודאגנו לטפל בבעיה. שלו. התוצאה שהתקבלה הדהימה גם אותנו!!! ע' קיבל את חייו במתנה. הכתבות השליליות נמחקו והוסרו. היום ע' מצא עבודה חדשה ובכל חודש-חודשיים הוא נזכר להתקשר אלינו ולהודות על הטיפול והפתרון שמצאנו עבורו. שמחנו לעזור!!!

אם גם לך בעיה הקשורה לפרסומים שליליים בגוגל ולמחיקת תוצאות חיפוש – פנה אלינו כדי שנבדוק את המקרה ובמידה וניתן יהיה נשמח לעזור גם לך!

ניהול מוניטין ברשת אינטרנטית

תפריט נגישות