Google – תכנים פוגעניים, מידע שלילי ופייק ניוז גורמים נזקים עצומים לאנשים פרטיים, חברות ו-עסקים

Google – תכנים פוגעניים, מידע שלילי ופייק ניוז גורמים נזקים עצומים לאנשים פרטיים, חברות ו-עסקים

Google (גוגל) היא תאגיד על רב לאומי שנוסד בארה"ב והפך למנוע החיפוש המוביל והמשפיע ביותר בעולם. google  מתמחה במתן מגוון רחב מאד של שירותים כשבין התחומים המובילים שלה נציין את מנוע החיפוש של google  שהינו המתקדם והמשפיע ביותר בגלובוס,  לצד שירותים של חיפושי מידע מגוונים, שירותי פרסום אינטרנטיים, רשתות חברתיות ועוד. Google היא גם בעלת מערכת ההפעלה אנדרואיד של המכשירים הסלולאריים.

למרות ההצלחה והפופולאריות הרבה של גוגל קיימת לא מעט ביקורת על google , בעיקר בשל תכנים אישיים, תכנים פוגעניים, מידע שלילי ופייק ניוז המופיעים ברשת וגורמים נזקים עצומים לאנשים פרטיים ו/או לחברות, עסקים ותאגידים.  תחום העיסוק שלנו באתר ניהול מוניטין הוא השילוב בין הממשקים שלנו לממשקים של גוגל והקשר ביניהם. אנו מתמחים בהסרת תכנים פוגעניים מגוגל, מחיקת מידע מ-google   ודחיקה של איזכורים שליליים. השירות שלנו מציע גם בניית של מוניטין בגוגל ושיקום מוניטין שנפגע ב-google.

השירות שלנו הוא בתשלום וניתן לשכור את השירותים שלנו באופן מיידי על ידי יצירת קשר בנייד או בדוא"ל.

במאמר זה נספר לכם מעט על גוגל אך יחד עם זאת נדגיש כי למרות הגודל, העוצמה והאפשרויות הבלתי מוגבלות של google – קשה מאד ליצור קשר עם google  ולקבל מענה מהיר, לדבר עם גוגל או לקבל תשובות מהירות מאד על דברים שמטרידים או נוגעים לפרטים אישיים רגישים. בקיצור המערכת של גוגל מאד מתקדמת, מבוססת על בינה מלאכותית ועל אינספור אלגוריתמים רק שמאד חסר – יחס אישי…

אנו בחברת ניהול מוניטין מתמחים בכל הנוגע להסרה של תוכן פוגעני מ-google ובמחיקת מסמכים משפטיים, כתבות וביקורות ממנוע החיפוש. ניתן לשכור את השירות שלנו ולקבל מענה מהיר ושירות אישי ומקצועי מ-רונן הלל, המומחה לניהול מוניטין בגוגל.

הודות להתמחות ולהכרה העמוקה של רונן הלל עם google   ניתן לקצר  תהליכים, לקדם מהלכים וליצור תדמית חדשה ונקייה במקום זו שנפגעה.

רונן הלל מציע פתרונות אישיים ועסקיים לכל מי שזקוק לעזרה באינטרנט וב-google.

מוזמנים ליצור עימנו קשר עכשיו ולקבל מענה מהיר בנייד 0522508109 או באמצעות דואר אלקטרוני.

 

כמה עובדות ומספרים על  google

Google פרוסה על פני כל היבשות ועל כל כדור הארץ. היא מעניקה מגוון שירותים כולל מידע, חיפוש, דואר אלקטרוני, פתרונות פרסום ועוד.

בין השירותים של גוגל ניתן להיעזר גם בשירותי התרגום של Google – ללא תשלום – Google Translate.

ניתן ליהנות מהשירותים של מפות Google, Google תמונות ואף ניתן ליצור חשבון Google אישי או עסקי.

אם יש לך בעיה בכל הנוגע לחיפושים הקשורים ל-google, ב-גוגל ישראל, ב-חברת גוגל, במנוע החיפוש של google chrome וכל דבר הנוגע לתוכן המפורסם ברשת. ניתן לשכור את השירותים שלנו ולקבל מענה מהיר ומיידי.

 

עובדות על גוגל

Google –  תאגיד רב-לאומי "שנולד" בארצות הברית בשנת 1998 על ידי לארי פייג' וסרגיי ברין ונמצאת כיום בבעלות אלפאבית.  החל משנת 2004 גוגל היא חברה ציבורית.

גוגל מספק, בין השאר, שירותי חיפוש מידע ושירותי פרסום באינטרנט, מציע רשתות חברתיות מקוונות ("גוגל+") וגם מערכת הפעלה אנדרואיד למכשירים סלולאריים וכן את דפדפן גוגל כרום ואת מערכת ההפעלה למחשבים ניידים "כרום OS".

ברחבי הגלובוס נמצאים למעלה מ-2 מיליון  שרתי-אירוח המפעילים את שירותי גוגל.

בכל יום שרתי גוגל מטפלים ביותר ממיליארד שאילתות-חיפוש וביותר מ-24 אלף טרה בייט של מידע שנוצר על ידי משתמשים.

גוגל מציעה מספר מוצרי-אינטרנט, כגון שירות האימייל "ג'ימייל", הרשת החברתיות "גוגל+", אתר הווידאו "YouTube" ואתר הבלוגים Blogspot של חברת Blogger.

גוגל מציעה גם תוכנות שולחניות כגון הדפדפן "גוגל כרום", תוכנת ארגון ועריכת תמונות – "פיקסה" ( שהוחלפה על ידי " Google Photos") ותוכנת מסרים מיידיים – "גוגל טוק" (שהוחלפה על ידי "Hangouts").

גוגל מובילה את פיתוחה של מערכת ההפעלה לטלפונים סלולריים "אנדרואיד", מערכת ההפעלה למחשבים "Chrome OS" מערכת ההפעלה לטלוויזיות "Google TV" ועובדת על פיתוחים שונים כמו משקפיים חכמים – גוגל גלאס.

אתר גוגל, google.com, הוא האתר הנצפה ביותר באינטרנט ונכלל בין רשימת 100 האתרים הנצפים ביותר בעולם.

מנוע החיפוש

מנוע החיפוש "גוגל" מבוסס על טכנולוגיה המכונה PageRank (שיטת דירוג הנקראת על שם ממציאה לארי פייג'), שיטה הקובעת את "חשיבותו" של דף אינטרנט על בסיס אלגוריתם סטטיסטי.

הרעיון העומד בבסיס האלגוריתם הוא ספירה של מספר הפעמים בהם מגיעים אל הדף בשיטוט אקראי ברשת. מדד כזה, לוקח בחשבון שיקולים גלובאליים של המבנה הכולל של הרשת ולא רק שיקולים לוקאליים כמו מספר ההפניות לאותו דף.

בנוסף מבוסס מנוע החיפוש של גוגל על אלגוריתמים סודיים ומורכבים ביותר שחלקם מבוססי בינה מלאכותית או טכנולוגיות חדשות. רבים מאד מעוניינים לפצח את הקוד של גוגל אבל רק בודדים מצליחים להבין כיצד הדברים פועלים…

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

ניהול מוניטין פגוע

ניהול מוניטין פגוע אם התוצאות השליליות פוגעות לך בפרנסה, אם המוניטין השלילי פוגע בעסק שלך? אם כתבות ותכנים מרושעים באינטרנט גורמים לך להיפגע? כל אלה

שיימינג

איך להתמודד עם שיימינג ברשת? תופעת שיימינג באינטרנט, בגוגל, ברשתות החברתיות נפוצה ומאד כואבת. פתרונות לא תמיד יש והטיפול כרוך בראייה רחבה ובכישורים רבים.  השירות

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה