פתרון לכתבות שליליות בגוגל

פתרון לכתבות שליליות בגוגל

בעידן האינטרנט והרשתות החברתיות ניתן לגלות בחיפוש בגוגל הרבה מאד תוצאות שליליות, מידע פוגעני, מידע פרטי וכתבות שלא ממש מחמיאות. המומחה לניהול מוניטין בגוגל מטפל מידי יום באנשים פרטיים וחברות ומתמודד מידי יום עם עשרות ומאות פרסומים שליליים ברשת.

אם אתה סובל מפסקי דין המופיעים לעיני כל ברשת.

אם אתה סובל מפרסומים על פשיטות רגל, כינוס נכסים, משפטים, תיקים המתנהלים בבית המשפט, הוצאה לפועל או כ בעיה משפטית הדורשת מחיקה מגוגל – פנה אל המומחה ושכור את שירותיו לעזרה מיידית.

אם יש לך כתבות שליליות בגוגל כמו פרסומים בבלוגים, ברשתות חברתיות ובפוסטים – פנה אלינו להסרה ומחיקה או הדחקה של הביטויים הפוגעניים והכתבות המשפילות.

אם יש לך בעיה של מוניטין שלילי שקיבל ביטוי בכתבות באתרים הגדולים בישראל, בפורטלים, באתרי החדשות, באתרי בית המשפט ובכל מקום בגוגל – פנה אלינו למציאת פתרון. אנו מתחייבים לסייע ולהעמיד לרשותך פתרון שיביא לשינוי המפה. המומחה לניהול מוניטין הוא מהיחידים בארץ עם ניסיון טיפול בבעיות הקשות ביותר של פרסומים שליליים ועם הסרה של כל כתבה מכל אתר גדול או קטן.

אם אתה איש עסקי מפורסם, איש ציבור, איש צבע, בעל עסק ואתה זקוק למומחה לניהול מאבקי תדמית ברשת – פנה אלינו.

אם יש לך בעיה קשה מאד של מוניטין ברשת – אם כבר ניסית הכל או שאתה חושב שאף אחד לא באמת יכול לנקות את המידע השלילי עלייך ברשת – אל תהסס ופנה אלינו. המומחה נכון לטפל בכל אתגר של תוכן שלילי ברשת ובדרכים להסרתו.

אם יש לך עבר פלילי,  אם נענשת על ידי בית המשפט, אם שמך עלה לכותרות בגלל פשעים כאלה ואחרים – במקרים רבים מגיעוב גם לך הזדמנות שנייה. אנו ננקה את המידע השלילי עלייך ונעזור לך להתחיל מחדש כדי שתוכל למצוא עבודה חדשה, זוגיות חדשה וקריירה חדשה וטובה.

השיטה הייחודית לניקוי מוניטין שלילי מהרשת

אם עד כאן קראת ולא האמנת או התקשית להאמין שבאמת יש פתרון לבעיות קשות ולפרסומים בגוגל –  יש לך שתי אפשרויות בלבד. לפנות אלינו למידע נוסף ולגיוס שירותיו של המומחה לניהול מוניטין או להמשיך לסבול ולהתמודד כל החיים עם "העונש" מגוגל המופיע לעיני כל בגוגל.

חשוב לציין כי רק למומחה לניהול מוניטין שיטות בלעדיות להסרת מידע שלילי מגוגל. פטנטים מיוחדים, דרכי פעולה מקוריות ואינספור אפשרויות לעזור בכל בעיה קטנה כגדולה.

למידע נוסף – מלאו פרטים בטופס יצירת קשר.

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

ניהול מוניטין פגוע

ניהול מוניטין פגוע אם התוצאות השליליות פוגעות לך בפרנסה, אם המוניטין השלילי פוגע בעסק שלך? אם כתבות ותכנים מרושעים באינטרנט גורמים לך להיפגע? כל אלה

שיימינג

איך להתמודד עם שיימינג ברשת? תופעת שיימינג באינטרנט, בגוגל, ברשתות החברתיות נפוצה ומאד כואבת. פתרונות לא תמיד יש והטיפול כרוך בראייה רחבה ובכישורים רבים.  השירות

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה