פתרון לכתבות שליליות בגוגל

פתרון לכתבות שליליות בגוגל

בעידן האינטרנט והרשתות החברתיות ניתן לגלות בחיפוש בגוגל הרבה מאד תוצאות שליליות, מידע פוגעני, מידע פרטי וכתבות שלא ממש מחמיאות. המומחה לניהול מוניטין בגוגל מטפל מידי יום באנשים פרטיים וחברות ומתמודד מידי יום עם עשרות ומאות פרסומים שליליים ברשת.

אם אתה סובל מפסקי דין המופיעים לעיני כל ברשת.

אם אתה סובל מפרסומים על פשיטות רגל, כינוס נכסים, משפטים, תיקים המתנהלים בבית המשפט, הוצאה לפועל או כ בעיה משפטית הדורשת מחיקה מגוגל – פנה אל המומחה ושכור את שירותיו לעזרה מיידית.

אם יש לך כתבות שליליות בגוגל כמו פרסומים בבלוגים, ברשתות חברתיות ובפוסטים – פנה אלינו להסרה ומחיקה או הדחקה של הביטויים הפוגעניים והכתבות המשפילות.

אם יש לך בעיה של מוניטין שלילי שקיבל ביטוי בכתבות באתרים הגדולים בישראל, בפורטלים, באתרי החדשות, באתרי בית המשפט ובכל מקום בגוגל – פנה אלינו למציאת פתרון. אנו מתחייבים לסייע ולהעמיד לרשותך פתרון שיביא לשינוי המפה. המומחה לניהול מוניטין הוא מהיחידים בארץ עם ניסיון טיפול בבעיות הקשות ביותר של פרסומים שליליים ועם הסרה של כל כתבה מכל אתר גדול או קטן.

אם אתה איש עסקי מפורסם, איש ציבור, איש צבע, בעל עסק ואתה זקוק למומחה לניהול מאבקי תדמית ברשת – פנה אלינו.

אם יש לך בעיה קשה מאד של מוניטין ברשת – אם כבר ניסית הכל או שאתה חושב שאף אחד לא באמת יכול לנקות את המידע השלילי עלייך ברשת – אל תהסס ופנה אלינו. המומחה נכון לטפל בכל אתגר של תוכן שלילי ברשת ובדרכים להסרתו.

אם יש לך עבר פלילי,  אם נענשת על ידי בית המשפט, אם שמך עלה לכותרות בגלל פשעים כאלה ואחרים – במקרים רבים מגיעוב גם לך הזדמנות שנייה. אנו ננקה את המידע השלילי עלייך ונעזור לך להתחיל מחדש כדי שתוכל למצוא עבודה חדשה, זוגיות חדשה וקריירה חדשה וטובה.

השיטה הייחודית לניקוי מוניטין שלילי מהרשת

אם עד כאן קראת ולא האמנת או התקשית להאמין שבאמת יש פתרון לבעיות קשות ולפרסומים בגוגל –  יש לך שתי אפשרויות בלבד. לפנות אלינו למידע נוסף ולגיוס שירותיו של המומחה לניהול מוניטין או להמשיך לסבול ולהתמודד כל החיים עם "העונש" מגוגל המופיע לעיני כל בגוגל.

חשוב לציין כי רק למומחה לניהול מוניטין שיטות בלעדיות להסרת מידע שלילי מגוגל. פטנטים מיוחדים, דרכי פעולה מקוריות ואינספור אפשרויות לעזור בכל בעיה קטנה כגדולה.

למידע נוסף – מלאו פרטים בטופס יצירת קשר.

 

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

רונן הלל ניהול מוניטין

איך מורידים תוצאות בגוגל

איך מורידים תוצאות בגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, ניהול מוניטין באינטרנט אם אתם מחפשים טכנולוגיות להוריד תכנים מגוגל, אם אתם זקוקים למישהו שיוכל לעשות זאת

מידע על אנשים

איך לנקות מהאינטרנט מידע על אנשים? איך מוחקים מידע מהאינטרנט? איך מעלימים מידע על אנשים מהרשת? איך מנקים את גוגל מאיזכורים שליליים? לכל אלה ועוד

מיתוג אישי

מיתוג אישי באינטרנט רונן הלל ניהול מוניטין מציע שירות מיתוג אישי שמשמעותו בנייה נכונה ובריאה של התדמית שלך ברשת. אם נתקלתם בקושי בגוגל ובאינטרנט בכלל

קידום אתר

קידום אתר, כן גם אנחנו יכולים לעזור לך! קידום אתר היא עבודה בפני עצמה ויש לא מעט ספקי שירותים שזו התמחותם.  השירות שלנו ניהול מוניטין

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה