עו"ד שלומי בלומנפלד ניצח במשפט על שיימינג בפייסבוק

עו"ד שלומי בלומנפלד ניצח במשפט על שיימינג בפייסבוק

עו"ד שלומי בלומנפלד, ייצג לקוחה מצפון הארץ שטענה כי בן זוגה לשעבר ביצע עבירות על חוק איסור לשון הרע. בית המשפט קיבל את טענויות של עו"ד שלומי בלומנפלד בהחלטה תקדימית וקבע פיצויים לתובעת

עו"ד שלומי בלומנפלד הוכיח כי ניתן לנצח את תופעת השיימינג ברשת ובפייסבוק.  עו"ד שלומי בלומנפלד ייצג לקוחה אשר טענה כי בן זוגה לשעבר השפיל אותה בפייסובק וכבוד השופט ערן קוטון קיבל את תביעה בהחלטה תקדימית ופסק לפיצויים.

אם עד לאחרונה חשבתם כי בלתי אפשרי להילחם בתופעת השיימינג הרי שהיום באמצעות ניהול מוניטין ובישורתים כמו שאנו מציעים וגם בעזרת החוק והמערכת המשפטית ניתן לנצח בתביעות שיימינג ולמחוק ביטויים משפילים ותמונות פוגעניות מהרשת.

השופט ערן קוטון מבית  המשפט השלום בחיפה קיבל החלטה תקדימית בעקבות תביעה שהגיש עו"ד שלומי בלומנפלד שייצג לקוחה שבן זוגה לשעבר פרסם בפייסבוק (רשת חברתית) תמונות משפילות/מביכות בהן הופיע חברתו לשעבר. החלטה זו של בית המשפט היא אור בקצה המנהרה ותמרור אזהרה כנגד כל אלה החושבים כי ניתן לפרסם הכל ברשת, לעשות שיימינג ולהשפיל אנשים, חברות או עסקים, בנימוק כי מדובר בחופש הביטוי. בהחלטה זו של בית המשפט, בעקבות קובלנה פלילית שהגישה על ידי צעירה בת 29 מצפון הארץ – נקבעו כללים חדשי והתקבלה על ידי השופט קוטון החלטה תקדימית.

סיפרו המעשה הוא כי אותה צעירה התלוננה כי לפני כשנתיים וחצי פרסם בן זוגה לשעבר תמונות שלה והכפשות ברשת שלעגו לה ופגעו בה – כלומר שיימינג. הצעירה הגישה תביעה לבית המשפט באמצעות שלומי בלומנפלד עורך דין מוביל מחיפה, שטען בכתב התביעה כי הדברים שפורסמו ברשת החברתית מעליבים וגורמים עוגמת נפש ובושה ללקוחה.

בית המשפט, כאמור,קיבל את התביעה ופסק כי הנאשם ישלם לתובעת פיצויים בסך של 50 אלף שקלים והרשיע את החבר לשעבר בשימוש בלשון הרע ועבירה על החוק.

אם גם אתם נפגעתם משיימינג ברשת, אם המוניטין שלכם נפגע, אם פורסמו ברשת תביעות משפטיות ומידע פוגעני, משפיל או כל דבר אחר שלדעתכם גורם לכם נזק, פנו עכשיו אלינו באמצעות יצירת קשר באתר לטיפול בנושא. אנו מציעים מסלולים מהירים בהם ניתן לפתור את השיימינג ברשת באופן איכותי ומקצועי ונעזרים בכל הניסיון, הכלים והאפשרויות העומדות לרשותנו.  

ייעוץ ראשוני חינם. דיסקרטיות מובטחת. צרו קשר עכשיו!

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

ניהול מוניטין פגוע

ניהול מוניטין פגוע אם התוצאות השליליות פוגעות לך בפרנסה, אם המוניטין השלילי פוגע בעסק שלך? אם כתבות ותכנים מרושעים באינטרנט גורמים לך להיפגע? כל אלה

שיימינג

איך להתמודד עם שיימינג ברשת? תופעת שיימינג באינטרנט, בגוגל, ברשתות החברתיות נפוצה ומאד כואבת. פתרונות לא תמיד יש והטיפול כרוך בראייה רחבה ובכישורים רבים.  השירות

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה