סמנכ"ל בכיר הורשע/נחקר…אנחנו נמחק את המידע השלילי בגוגל!

סמנכ"ל בכיר הורשע/נחקר…אנחנו נמחק את המידע השלילי בגוגל!

הקלות הרבה ומגוון הרחב ברשת – מאפשר לכל אחד לפרסם מידע כזה או אחר באינטרנט המשפיע על תוצאות חיפוש מידע בגוגל. לעיתים, הקלות והנוחות מביאים לתופעות של יד קלה על המקלדת וכתוצאה מכך יש לא מעט נפגעים.

אנו, באתר ניהול מוניטין, בהובלת רונן הלל מתמחים בהסרת תוצאות שליליות בגוגל, מחיקת מידע מגוגל והדחקת אזכורים שליליים.

אם הנך סמנכ"ל שהורשע בפרשיה כזו או אחרת, אם אתה בכיר בחברה שנחקר או אם אתה איש עסקים/בעל חברה או אדם פרטי שהפרסומים בגוגל גורמים לך נזק – אנו הבית עבורך ואנו נדע לייצר עבורך פתרונות מיוחדים להסרת המידע השלילי מהרשת.

מחיקה מגוגל

משרדנו מומחה במחיקת מידע שלילי מגוגל וזו הסיבה שאין צורך להתחבא, לשנות שם, לפחד או לחשוש. אנו נבחן את כל המהלכים כדי לנקות את המידע השלילי ברשת ולעזור לבכירים ולאנשים פרטיים להתנהל בצורה נעימה וחופשית ללא חשש שתוצאות החיפוש בגוגל יפגעו בתדמיתם, בפרנסתם ובעתידם.

פתרונות למחיקת מסמכים מהאינטרנט והסרה מגוגל

ניתן למחוק באמצעותנו מסמכים משפטיים, פסקי דין, תיקים הקשורים לעיקולים, הוצאה לפועל, כינוס נכסים, יחסים,תביעות, סכסוכים אישיים, סכסוכים עסקיים ועוד.

לקבלת מענה מהיר השאירו פרטים באתר או צרו קשר מיידי עם רונן הלל.

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

ניהול מוניטין פגוע

ניהול מוניטין פגוע אם התוצאות השליליות פוגעות לך בפרנסה, אם המוניטין השלילי פוגע בעסק שלך? אם כתבות ותכנים מרושעים באינטרנט גורמים לך להיפגע? כל אלה

שיימינג

איך להתמודד עם שיימינג ברשת? תופעת שיימינג באינטרנט, בגוגל, ברשתות החברתיות נפוצה ומאד כואבת. פתרונות לא תמיד יש והטיפול כרוך בראייה רחבה ובכישורים רבים.  השירות

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה