ניהול מוניטין – הקול של נפגעי גוגל

הקול של נפגעי גוגל

תוצאות חיפוש גוגל מייצרות הרבה מאד רעש ולא מעט תוצאות שליליות המביישות רבים וטובים שזו אינה מנת חלקם.

רונן הלל, מומחה ניהול מוניטין בגוגל ומי שהפך את התחום שהיה זניח בעבר לאחד המרכזיים בעידן הדיגיטלי, מזמין אותך ליצור קשר על מנת שגם אתה תקבל שירות ניהול מוניטין, מחיקה מגוגל ודחיקת אזכורים שליליים.

רונן הלל ניהול מוניטין

רונן הלל הוא איש מקצוע יוצא דופן ופורץ דרך עם ניסיון רב ביותר ועשרות רבות של סיפורי הצלחה.

בפרק הזמן בו מעניק רונן הלל שירותים של ניהול מוניטין באינטרנט הוא הפך לכתובת המובילה והמצליחה בישראל בניהול מוניטין ומיתוג אישי

הודות לעבודתו של רונן הלל בכל הנוגע לבניית תדמית בגוגל, הורדת רישומים שליליים ומחיקת פסקי דין, "ניצלו" הרבה מאד אנשים, מותגים, עסקים וחברות מהקלות הבלתי מתפשרת של פרסומים שליליים ולשון הרע באינטרנט.

רונן הלל, בעבודתו האינטנסיבית ובמלחמתו הבלתי מתפשרת, סייע במגוון רחב של נושאים להסרת תכנים פוגעניים מהאינטרנט ובטיפול בלקוחות שהגיעו אליו מכל רחבי הארץ וביקשו עזרה בהתמודדות עם התופעות הפוגעניות שיש ברשת.

השירותים אותם מעניק רונן הלל, באמצעות אתר ניהול מוניטין, הניבו עד היום תוצאות מעולות במגוון רחב של תחומים ועזרו למגוון רחב של בעלי עסקים, עצמאים,  שכירים ואנשים מכל השכבות.

הרבה שנים לפני עידן הפייק ניוז והתכנים הפוגעניים ברשת, החל רונן הלל לסייע ללקוחותיו לקדם את התדמית ברשת ולהסיר פסקי דין וכתבות שליליות מתוך רצון עז לסייע לאותם אישים וחברות להתמודד אל מול הפרסומים השליליים.

הטיפול הקיף מקרים רבים וקשים ביותר שקיבלו ביטויים חזקים ברשת ובעיקר בתוצאות גוגל.

רונן הלל מסביר כי כל פנייה חדשה אליו, המגיעה כדי לשכור את שירותיו, רק מגדילה את כובד האחריות לעשות את עבודתו באמונה ולהגן על נפגעי גוגל.

רונן הלל שואף כל הזמן להשתפר, להשתכלל ולייעל את השירות ולצורך כך הוא עובד עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועם מתודות בלעדיות שפיתח, לצד העסקת האנשים הטובים ביותר בתעשייה, שגם להם חלק בהצלחה.

אם גם אתה זקוק לניהול מוניטין בגוגל,למחיקה של שאריות וכתבות רעות מהרשת, ולהסרת פסקי דין, מחיקת כתבות משפטיות והורדת תגובות או כל משימה הנוגעת להתמודדות עם תוצאות חיפוש לא ראויות – יש לך כתבות אחת זמינה ואיכותית לטיפול בבעיות ברשת.

ניתן ליצור קשר עכשיו ולשכור את השירותים של רונן הלל ניהול מוניטין.

ניהול מוניטין – כי אין דבר יותר חשוב מהשם שלך ברשת ואנחנו נילחם עליו וננקה את התוצאות השליליות!

ניהול מוניטין ברשת
רונן הלל ניהול מוניטין בגוגל – ניהול מוניטין 0522508109

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

ניהול מוניטין פגוע

ניהול מוניטין פגוע אם התוצאות השליליות פוגעות לך בפרנסה, אם המוניטין השלילי פוגע בעסק שלך? אם כתבות ותכנים מרושעים באינטרנט גורמים לך להיפגע? כל אלה

שיימינג

איך להתמודד עם שיימינג ברשת? תופעת שיימינג באינטרנט, בגוגל, ברשתות החברתיות נפוצה ומאד כואבת. פתרונות לא תמיד יש והטיפול כרוך בראייה רחבה ובכישורים רבים.  השירות

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה