ניהול מוניטין בגוגל -10 סיבות להסרת מידע מגוגל

ניהול מוניטין בגוגל -10 סיבות להסרת מידע מגוגל

המאמר הזה מיועד לכל מי שיש לו בעיות בגוגל, סובל מפרסומים שליליים ברשת ונאלץ לחיות עם מידע שלילי שמופיע עליו או על קרובים שלו ברשת החיפוש.

ש' כמו רבים וטובים פנה אלינו השבוע בבקשה להסיר מידע ישן מגוגל. מדובר בפרשה בה היה מעורב בה לפני יותר מ-12 שנים.

ר' פנה אל ניהול מוניטין כדי שנעזור לו למחוק כתבה שהופיעה על אביו שהלך לעולמו לפני מספר שנים, אך הכתבה בגוגל נותרה במקומה וחושפת פרשה לא נעימה מעברו

ג' עבדה במקצועות שונים וחוות דעת עליה פורסמה ברשת. אמנם מדובר בתלונות והכפשות שהופיעו עליה ברשת בזמן שעברה לפני יותר מעשור באחד מהבנקים אבל הלכלוך ברשת גורם לה בעיות רבות עד היום.

גם פ' סובל מכתבות שליליות ופנה לעזרתנו. תוצאות החיפוש בגוגל על פ' מגלות תיקים משפטיים ומעצרים. פ' סיים לרצות את עונשו לפני יותר מ-7 שנים אבל בגוגל מתייחסים אליו עדיין כמו אל עבריין.

מה עשו כל אלה – פנו אל רונן, המומחה לניהול מוניטין וביקשו עזרה.

מה אתם יכולים לעשות כרגע בזמן שאתם סובלים מבעיות בגוגל וזקוקים לעזרה מקצועית? אתם מוזמנים כבר עכשיו למלא פרטים בדף יצירת הקשר כדי שנתקשר אליכם ונציע פתרון לבעיה שלכם.

ניהול מוניטין מתמחה בהסרת אזכורים שליליים, מחיקה מגוגל והורדה של קבצים ומסמכים מהרשת. אנו מטפלים בלקוחות פרטיים, חברות ועסקים. מוזמנים לפנות אלינו עכשיו.

והנה עוד סיבות טובות לפנות אלינו.

ב' סבלה מקמפיין שלילי ברשת.  בשל היותה עובדת ציבור ואחת שמוסרת חוות דעת מקצועית בבתי משפט – היה מי שהחליט לנקום בה ופרסם עליה כתבות שליליות.טיפול שלנו עזר לה לנקות את התדמית בגוגל.

חברת איקס  היא אחת החברות המובילות בתחום הנדל"ן.מנהלי החברה פנו אלינו בעקבות סדרה של כתבות ואזכורים שליליים על פרויקטים שביצעו ועל תלונות של לקוחות. התלונות התייחסו לביצוע, לגמר, לשירות ובכלל ושמה של החברה הוכפש והמוניטין שלו נפגע. כתוצאה מכך לקוחות ביטלו עסקאות. נציין כי רק טיפול שלנו הביא לסיום הפרשה ולפתיחת דף נקי בגוגל.

א' הוא איש עסקים פנסיונר שלפני מספר עשורים הרוויח הרבה מאד כסף אבל ידע בהמשך פשיטת רגל. כיום א' חזר לעבודה והוא עשה זאת אחרי ייעוץ שלנו וטיפול מקצועי שפתח לו דף חש בגוגל אחרת כל ההיסטוריה השלילית שלו היתה מופיעה עדיין ברשת.

אם הגעתם עד לכאן והבנתם מה אנו עושים ומה ביכולתו לעשות למענכם – עזבו הכל.התקשרו או מלאו פרטים ביצירת קשר.כי אין דבר יותר חשוב בעולם הזה מהשם שלכם!!!

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management
ניהול מוניטין - רונן הלל מנהל מוניטין מקצועי

נשמח לעזור בכל שלב ❤️

למאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך...

הסרת תוכן פוגעני מגוגל. הרת תוצאות חיפוש. מחיקה מגוגל. רונן הלל ניהול מוניטין
google

הסרת תוכן פוגעני מגוגל

הסרת תוכן פוגעני מגוגל – Google – הסרת תכנים פוגעניים לכל מי שסובל ממידע שלילי ופייק ניוז בגוגל הגורמים לו נזקים עצומים – כדאי לשכור את

קרא עוד »
הסרת תוצאות שליליות
הסרת תוצאות שליליות

הסרת תוצאות שליליות

הסרת תוצאות שליליות מגוגל (google) – רק תבקש הסרת תוצאות שליליות הדבר שהכי מתבקש בשבילכם! אז איך עושים את זה? סובלים מתוצאות שליליות בחיפוש שמכם

קרא עוד »

יש פסק דין שמפריע לי

הכירו את השירות למחיקת פסק דין מהאינטרנט הרבה פונים אלינו בבקשה למחיקות, העלמות וניקוי גוגל מפסקי דין, הכרעות משפטיות, תביעות, בקשות להוצאה לפועל, כינוס נכסים,פשיטות

קרא עוד »
מחיקת תוכן מגוגל - ניהול מוניטין זה אנחנו
איך מוחקים היסטוריה באינטרנט

מחיקת היסטוריה

מחיקת היסטוריה, כן זה אפשרי! מחיקת היסטוריה בגוגל? איך אפשר למחוק היסטוריה מהאינטרנט? איך אפשר להסיר את תוצאות חיפוש ברשת? לכל זאת ועוד. מוזמנים לפנות

קרא עוד »

תפריט נגישות