ניהול מוניטין. אנחנו מספקים תוצאות

ניהול מוניטין. אנחנו מספקים תוצאות

מוניטין שלילי מחייב טיפול מקצועי ואיכותי. טיפול שורש עמוק ומקיף שיעקור את הפרסומים השליליים ואת הביקורות הרעות, את הדעות הקדומות,המשפטים, התגובות, המשפטים, הפרשות והכתבות המשמיצות.

ניהול מונטין. ניהול מוניטין 0522508109

ניהול מוניטין חרטה על דגלה לעזור לאנשים, עסקים, מותגים,חברות, מובילי דעה,אנשי עסקים,  יזמים כל פונה מישראל או מחוץ לארץ שזקוק לטיפול סופר מקצועי ומאד איכותי שיספק תוצאות ברורות.

אנו עושים זאת ממספר סיבות ובראש ובראשונה כדי לעזור לנפגעי גוגל ונפגעי האינטרנט שממש סובלים משיימינג ומתוצאות חיפוש לא רלוונטיות. כמו כן אנו מתפרנסים מכך ומספקים תוצאות והתחלות חדשות לכל מי שזקוק לנו.

מנהלים מוניטין בגוגל – מספקים תוצאות

העזרה שלנו בניהול מוניטין עוזרת לאנשים שעשו טעויות קטנות או גדולות, נוצלו, או נפגעו. אנו גם עוזרים למי שביצע שגיאות והתחרט עליהן. אנו עוזרים למי שסיים לרצות עונש או נמצא בתהליך של ריצוי עונש – והכל בכפוף למידת הרצון שלנו לעמוד לרשותכם ולהאמין שגם לך מגיעה הזדמנות חדשה.

ניהול מוניטין עסקי. ניהול מוניטין פרטי. 052-2508109

ניהול מוניטין עם תוצאות חד משמעיות

העבודה מול גוגל מאד מאד קשה. רק מעטים עומדים מאחורי ההבטחות שלהם. אנחנו עושים הכל כדי לתת תמונה ברורה ותוצאות מקסימליות. אנו נלחמים עבור כל לקוח ונגד כל כתבה שלילית ומציעים סדרה של אפשרויות לניהול מוניטין תקין וחיובי.

אם את או אתה רואים עצמכם נפגעים מגוגל או נפגעים מהאינטרנט – הנכם יכולים לשכור את השירותים שלנו.

מלאו פרטים בטופס הקשר או התקשרו. המומחה לניהול מוניטין ממתין לכם וגם ישמח לספק לכם תוצאות.

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

ניהול מוניטין פגוע

ניהול מוניטין פגוע אם התוצאות השליליות פוגעות לך בפרנסה, אם המוניטין השלילי פוגע בעסק שלך? אם כתבות ותכנים מרושעים באינטרנט גורמים לך להיפגע? כל אלה

שיימינג

איך להתמודד עם שיימינג ברשת? תופעת שיימינג באינטרנט, בגוגל, ברשתות החברתיות נפוצה ומאד כואבת. פתרונות לא תמיד יש והטיפול כרוך בראייה רחבה ובכישורים רבים.  השירות

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה