ניהול מוניטין – איך לנצח את האלגוריתם של גוגל

ניהול מוניטין – איך לנצח את האלגוריתם של גוגל?

תוצאות שליליות בחיפושים בגוגל מאד מדאיגות, מכאיבות ומזיקות. במאמר זה אני, רונן הלל, מומחה ניהול מוניטין, רוצה להרגיע אותך ולומר – אל תדאג … כי יש מה לעשות ויש לי מה להציע לך.

לנצח את האלגוריתם של גוגל? ניהול מוניטין 0522508109

בשנים האחרונות חלו המון שינויים בגוגל ובשנה האחרונה במיוחד. כל אלה משפיעים על תוצאות החיפוש ואם אתם סובלים ממידע משמיץ, הטרדות, תוכן פוגעני, פסקי דין, חדשות שליליות או כל מידע מזיק – אני רוצה להביא בשורה ולהציע את עזרתי לייעוץ ראשוני ועזרה בהתמודדות עד לפתרון.

נכון, השנה האחרונה היתה רעה וקשה במיוחד, בעיקר בשל וירוס הקורונה שפגע בכולם – אבל זה לא מפחית מהרצון שלכם או השאיפה שלכם לנקות את תוצאות החיפוש השליליות מהרשת.

קבלו עצה בחינם – לטיפול בכתבות שליליות ותכנים רעים בגוגל: אל תנסו לעשות דברים שאתם לא יודעים! אל תעשו ניסיונות על השם שלכם ועל הפרנסה של הילדים שלכם. אל תנסו לחסוך ואל תעצמו את העיניים.

הטיפ השני להתמודדות עם פרסומים לא נעימים ברשת זה לא לשבת בשקט! לא לחכות, לא לצפות לניסים שיבואו מעצמם. חובה ליזום, לקחת אחריות ולפנות למומחה ניהול מוניטין שכבר טיפל במאות ואלפי מקרים כמו שלכם ויודע להתמודד עם כל סוג של קמפיין שלילי ברשת.

מדוע חשוב לטפל מיידית בפרסומים שליליים באינטרנט?

כי כל יום שעובר עלול להחריף את תמונת המצב, לפגוע בפרנסה, להשחיר את השם ולהשתרש בתוצאות החיפוש במקום גבוה וחזק… ממש כמו עצם בגרון.

google - איך למחוק ביקורות מהאינטרנט, כיצד להסתיר מידע שלילי באינטרנט - ניהול מוניטין

בסוכנות שלי, רונן הלל ניהול מוניטין, מטפלים בלקוחות מכל המגדרים, בכל מעמד ומכל מגזר. מטפלים בלקוחות מהארץ ומחו"ל ומידי שנה משתכללים ומצליחים להגיע לתוצאות מהירות יותר, איכותיות יותר וטובות הרבה יותר.

לכן, כדאי לך ונכון לך למלא את טופס יצירת הקשר באתר, להתקשר או להשאיר הודעה ובעיקר לבקש את עזרתי בהתמודדות על כתבות שליליות.

השירות מהיר ואיכותי והוא מתאים לכולם – בעצם לכל אחד שהשם שלו חשוב לפני הכל.

ללמוד על איך למחוק מסמכים מגוגל.

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

רונן הלל ניהול מוניטין

איך מורידים תוצאות בגוגל

איך מורידים תוצאות בגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, ניהול מוניטין באינטרנט אם אתם מחפשים טכנולוגיות להוריד תכנים מגוגל, אם אתם זקוקים למישהו שיוכל לעשות זאת

מידע על אנשים

איך לנקות מהאינטרנט מידע על אנשים? איך מוחקים מידע מהאינטרנט? איך מעלימים מידע על אנשים מהרשת? איך מנקים את גוגל מאיזכורים שליליים? לכל אלה ועוד

מיתוג אישי

מיתוג אישי באינטרנט רונן הלל ניהול מוניטין מציע שירות מיתוג אישי שמשמעותו בנייה נכונה ובריאה של התדמית שלך ברשת. אם נתקלתם בקושי בגוגל ובאינטרנט בכלל

קידום אתר

קידום אתר, כן גם אנחנו יכולים לעזור לך! קידום אתר היא עבודה בפני עצמה ויש לא מעט ספקי שירותים שזו התמחותם.  השירות שלנו ניהול מוניטין

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה