חוק ההתיישנות

האם חוק ההתיישנות חל על גוגל?

האם אפשר למחוק מסמכים מגוגל בטענה להתיישנות?

יש לי תביעות, תחקירים, פסקי דין ופרסומים שליליים בגוגל מלפני יותר מ-10 שנים. האם אפשר למחוק את המסמכים האלה מגוגל בטענה של התיישנות?

רבים מאד פונים אל רונן הלל , המומחה לניהול מוניטין בגוגל, בשאלות על מחיקת מסמכים היסטוריים מהרשת, הסרת כתבות ישנות מאד ומסיבות נוספות ומנסים למצוא תשובה לבעיה התדמיתית שלהם ברשת האינטרנט ובגוגל.

הנה התשובה של המומחה לניהול מוניטין בכל הקשור לחוק ההתיישנות ולמחיקת מסמכים ישנים מגוגל.

רונן הלל – חוק ההתיישנות לא חל על גוגל. מרגע שכתבו עליכם משהו ברשת – הפרסום יופיע לנצח אלא אם כן תפנו אל המומחה להסרת כתבות מגוגל לעזרה.

אנו יכולים למחוק מידע מכל סוג מגוגל ולהדחיק כתבות שליליות למיקומים לא ראליים.

במקרים רבים – ממש חבל לחכות שנים רבות כדי שיקרה נס.  אנו יכולים להסיר תוך זמן קצר חלק נכבד מהפרסומים השליליים ולכן חבל להמתין ולבזבז זמן יקר כי אין דבר החשוב יותר מהשם שלכם.

פנו עכשיו לרונן הלל המומחה למחיקת כתבות מגוגל ולהדחקה של כתבות ומידע שלילי. קבלו ייעוץ חינמי ועזרה אמיתית בטיפול בגוגל. התחייבות למענה מיידי והתחייבות לתוצאות עם קבלת הטיפול!

 

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

ניהול מוניטין פגוע

ניהול מוניטין פגוע אם התוצאות השליליות פוגעות לך בפרנסה, אם המוניטין השלילי פוגע בעסק שלך? אם כתבות ותכנים מרושעים באינטרנט גורמים לך להיפגע? כל אלה

שיימינג

איך להתמודד עם שיימינג ברשת? תופעת שיימינג באינטרנט, בגוגל, ברשתות החברתיות נפוצה ומאד כואבת. פתרונות לא תמיד יש והטיפול כרוך בראייה רחבה ובכישורים רבים.  השירות

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה