ניהול מוניטין – איך ידיעה אחת שלילית עלולה להרוס מוניטין?

נזק של מוניטין שלילי עלול להיות הרסני. ראו דוגמה לידיעה אחת שעלולה להרוס הכל!

אם אתם חושבים שהמוניטין האישי או העסקי שלכם בגוגל נראה נפלא ואינו דורש טיפול ומעקב – טעות בידכם! גם אם יש לכם חשבון ג'ימייל, פייסבוק וכמה בלוגים ברשתות חברתיות – זה לא אומר שהמוניטין האישי או העסקי שלכם בטוח לגמרי.  דיי בכמה תמונות לא מחמיאות, ידיעה שלילית אחת או חדשה רעה כדי להרוס את המוניטין שבניתם במשך שנים. מה עושים אם הפתיח הזה עונה בדיוק להגדרת הבעיה שלכם? פשוט מאד -מלאו פרטים בדף יצירת הקשר כדי שהמומחה לניהול מוניטין יחזור אליכם ויציע פתרון למוניטין השלילי.

מספיק שתהיה ידיעה ישנה ומציקה מלפני שנים, דיי במאמר נוקב שלילי אחד או תיאור של משפט או מאבק משפטי כדי להכתים פעילות של עסק. מספיקה ביקורת שלילית אחת כדי לגרום לנזק לאיש ציבור, בעל מקצוע או כל אדם פרטי.

דיי בתפוח רקוב  אחד כדי להכתים את כל הפעילות שלך שנבנתה במשך שנים. כל אלה עלולים לפגוע בסיכויי העסקה שלך, להשחיר את שמך בקרב מעסיקים פוטנציאלים או לגרום לנזקים משמעותיים במשפחה.  אם אלה סיבות מספיק טובות המדאיגות אותך – אל תתייאש. פנה לרונן – המומחה למוניטין ברשת וקבל עזרה מקצועית לניקוי הטינופת מהאינטרנט!

בדרך כלל אנשים חושבים שהם צדיקים, טהורים, טובים ומקצועיים -אבל באינטרנט מה שאתה חושב על עצמך זה  לא מה שהגולשים רואים וזה לא המידע הנחשף ברשת! לכן חשוב להציג אותך באור חיובי ברשת כדי שתישפט על פי מה שרואים ועל פי מה שמופיע אודותייך ברשת. כלל זה נכון למוניטין של מותגים, מוניטין של בתי ספר, מוניטין של מדרשות חינוכיות, מוניטין של עסקים או כל מוניטין פרטי או ציבורי.

מחקרים שפורסמו ברחבי הרשת מראים כי למעלה מ-20% מהלקוחות ביטלו עסקה או לא נגשו לרכוש שירות ממי שפורסם עליו מידע שלילי ברשת! וזה עוד לפני שהכירו אותו או דיברו איתו. כלומר -מה שמפורסם בגוגל ובאינטרנט משפיע ישירות על התוצאות העסקיות או החברתיות. לכן, חשוב מאד לנהל את המוניטין באינטרנט, לעדכן מידע חיובי, להוסיף אינדיקציות וסיקורים חיוביים ולהיעזר במומחה לניהול מוניטין בדיוק כמו שנעזרים בעורך הדין של החברה, סוכן הביטוח או קופת החולים. תמיד טוב שנהיה לצידך!

אנו נגן עלייך במקרים של פגיעה אישית, פגיעה במותג,  הכפשות, פגיעה בשם הטוב, מזימות, תמונות מביכות, דברי שטנה, צרות משפטיות, מאבקים או אישומים פליליים.

אנו נעזור לך להתמודד עם הכתמים והפרסומים הרעים ונייצר תדמית נקייה והולמת את הכישורים שלך כי זו העזרה והדאגה שלנו ללקוחות.

העזרה שלנו יכולה להתבטא גם במקרים של פיטורים מעבודה, או קבלה לעובדה. מחקרים מראים כי כ-35% מחברות ההשמה ומנהלי כוח אדם בחברות דחו מועמדים ולא הזמינו אותם לראיון עבודה רק בגלל התרשמות מחיפוש שמך בגוגל. כלומר אם יגלו עלייך פרסומים שליליים ברשת, מידע משפטי, פסקי דין, טענות ובעיות – סביר להניח שלא יסתכלו על קורות החיים שלך ותמשיך להיות מובטל!

התמודדות עם ביקורת רעה היא חובה לכל עסק ולכל חברה. מותגים עלולים לחטוףנוק אאוט כתוצאה מפרסומים שליליים ברשת, למעלה מ-20% מהלקוחות יחרימו את החברה או המותג או את השירות אם יגלו עליו ביקורת שלילית. וככל הנזק עולה ומצטבר כך קשה יותר להסיר את הפרסומים ולמזער נזקים. לכן – חשוב לכל עסק , לכל חברה ולכל מותג לפנות עלינו לעזרה ראשונה ולניהול מוניטין ברשת.

וכאן הנקודה לקבל החלטה. אם אתה חושש לאבד רבע מהלקוחות שלך? אם אתה מפחד שלא תתקבל לעבודה? אם יש סיכוי סביר שהמשפחה שלך והחברים שלך יחשפו למידע שלילי ברשת אודותייך – כל אלה סיבות טובות להתקשר אלינו.

אנחנו יודעים להתמודד עם חדשות רעות, ביקורת רעה או מאמר שלילי, אנו יודעים להעלים מידע מהרשת, למחוק כתבות מהאינטרנט ולנקות תדמית שלילית! אנחנו יודעים גם למחוק מה שבאמת מפריע.

החדשות הטובות שלנו היא שהלקוחות שלנו מקבלים את מלוא תשומת הלב, ההגנה והמקצועיות. אנחנו כאן כדי לנהל את התדמית שלך ברשת ולשמור על השם שלך. כן, אתה יכול לנתח ולהסיר מידע שלילי. כן, אתה יכול לנקות את השם שלך ברשת ולהוכיח לכולם שמגיעה לך הזדמנות חדשה.

לסיכום – אנחנו כאן בשבילך כדי להיאבק בביקורת שלילית, במאמר לא מחמיא, או בכל פרשה משפטית חמורה ומטרידה. אנחנו כאן כדי לשמור על השם שלך ברשת!

לעמוד יצירת קשר עם המומחה לניהול מוניטין

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

רונן הלל ניהול מוניטין

איך מורידים תוצאות בגוגל

איך מורידים תוצאות בגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, ניהול מוניטין באינטרנט אם אתם מחפשים טכנולוגיות להוריד תכנים מגוגל, אם אתם זקוקים למישהו שיוכל לעשות זאת

מידע על אנשים

איך לנקות מהאינטרנט מידע על אנשים? איך מוחקים מידע מהאינטרנט? איך מעלימים מידע על אנשים מהרשת? איך מנקים את גוגל מאיזכורים שליליים? לכל אלה ועוד

מיתוג אישי

מיתוג אישי באינטרנט רונן הלל ניהול מוניטין מציע שירות מיתוג אישי שמשמעותו בנייה נכונה ובריאה של התדמית שלך ברשת. אם נתקלתם בקושי בגוגל ובאינטרנט בכלל

קידום אתר

קידום אתר, כן גם אנחנו יכולים לעזור לך! קידום אתר היא עבודה בפני עצמה ויש לא מעט ספקי שירותים שזו התמחותם.  השירות שלנו ניהול מוניטין

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה