מחיקת היסטוריה

מחיקת תוכן מגוגל - ניהול מוניטין זה אנחנו

מחיקת היסטוריה, כן זה אפשרי!

מחיקת היסטוריה בגוגל? איך אפשר למחוק היסטוריה מהאינטרנט? איך אפשר להסיר את תוצאות חיפוש ברשת? לכל זאת ועוד. מוזמנים לפנות לשירות ניהול מוניטין באינטרנט כדי ללמוד איך מסירים מגוגל מידע שלילי ואיך מתמודדים על ניהול מוניטין פגוע.

רונן הלל ניהול מוניטין באינטרנט 0522508109

מוזמנים ליצור קשר עכשיו!

אם אתם רוצים לנקות את ההיסטורית הגלישה שלכם – כך תעשו את זה נכון. לא הצלחתם. פנו אליי וננסה לעזור לכם.

כיצד לנקות את היסטוריית החיפושים בגוגל ולמנוע מגוגל לאחסן אותה

מנועי חיפוש הם דרך נוחה למצוא מידע באינטרנט. הם גם עלולים להיות מקור למבוכה ולאי נעימויות אם לדוגמה אתה עושה חיפושים שאולי לא תרצה שאחרים ידעו עליהם. אם אתה מחפש ברשת דברים מביכים מאוד, סרטונים, תמונות וכדומה.

החדשות הטובות הן זה מאד פשוט לנקות את היסטוריית החיפושים מגוגל ולמנוע ממנו לאחסן אותה במחשב או בנייד מלכתחילה. כאן המקום להסביר כי גם חשוב להבין האם זה מספיק כדי להגן על הפרטיות ברשת.

גוגל אוסף מידע. עובדה.

גוגל הוא מנוע החיפוש הגדול והכי חזק שיש. זה לא סוד שהמערכת של גוגל משתמשת בכל חיפוש ברשת כדי לחזק ולתדלק את הכנסות שלהם מפרסום.

היסטוריית החיפושים שלך בגוגל

בכל פעם שאתה משתמש בדפדפן אינטרנט או בכל שירות אחר של Google, נרשמת היסטוריית החיפוש שלך על ידי Google והיא מאוחסנת בחשבונך.

בהיסטוריית החיפושים שלך ניתן למצוא הכל. החל מהשאילתות הבסיסיות על מוצרים, שירותים או אנשים ועד לחיפושים של תמונות, סרטונים, אפליקציות ועוד.

כל אלה ועוד הם נתונים המשמשים את Google כדי לספק לגולשים שלה תוצאות מותאמות כדי לדעת איזה מודעות ניתן להתאים לחיפושים אלה.

איך מוחקים את החיפושים מהמחשב, מתפריט ההגדרות בדפדפן שלך.?

  • לגשת להיסטוריית החיפושים כשאתה מחובר מחשבון Google שלך.
  • כלומר לחיצה על סמל הפרופיל בפינה השמאלית העליונה של כל דף Google.
  • בוחרים "חשבונות Google". נכנסים.
  •  בוחרים "נהל את הפעילות שלי בגוגל".
  • מכאן תוכל לסנן או למחוק את ההיסטוריה שלך עבור כל טווח תאריכים שתבחר.

מה עושים כשיש תוצאות שליליות בחיפושים בגוגל?

כאן לא מדובר על היסטוריית חיפושים במתכונת שהסברתי למעלה. כאן מדובר על כתבות, תכנים ומאמרים שאתם פשוט לא רוצים שייחסו לכם בחיפושים. בשביל זה כדאי להתקשר אליי/ליצור קשר ולברר פרטים על הסרת תוכן שלילי מגוגל.

ניהול מוניטין - רונן הלל מנהל מוניטין מקצועי

נשמח לעזור בכל שלב ❤️

למאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך...

ניהול מוניטין ברשת אינטרנטית
  תוצאות חיפוש שליליות בגוגל

איך להעלים כתבה מגוגל

איך להעלים כתבה מגוגל? רוצים באמת לדעת האם ואיך להעלים כתבה מגוגל? רוצים לדעת איך להעלים כתבה מגוגל? אנו מזמינים ללמוד על השיטות המיוחדות שלנו.

קרא עוד »
רונן הלל מומחה לניהול מוניטין יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט! מלאו פרטים - לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל רונן הלל - מומחה גוגל - ניהול מוניטין Ronen Hillel - Expert in reputation management
מנהל מוניטין בגוגל

ניהול מוניטין | ניהול מוניטין |

ניהול מוניטין חיפושים מחפש מנהל ניהול מוניטין, מקצוען ואמין? כדי להצליח בתחום ניהול מוניטין דרושות יכולות מוכחות, המון ניסיון ואומץ. כדי להצליח ולממש תוצאות חובה

קרא עוד »
הסרת תוכן פוגעני מגוגל. הרת תוצאות חיפוש. מחיקה מגוגל. רונן הלל ניהול מוניטין
  תוצאות חיפוש שליליות ברשת

תוצאות חיפוש שליליות

תוצאות חיפוש שליליות תוצאות חיפוש שליליות היא תופעה מוכרת בגוגל. אם אתה שלם ומוכן להמשיך לחיות עם תוצאות החיפוש השליליות המופיעות עלייך – המאמר הזה

קרא עוד »
איך להתמודד עם מוניטין שלילי באינטרנט?
העלמת אנשים מגוגל 

העלמת אנשים מגוגל

העלמת אנשים מגוגל יש אנשים שלא רוצים שיקראו עליהם שום פרט בגוגל. יש אנשים שפשוט רוצים להיעלם מגוגל מבלי שידעו עליהם פרטים אישיים או עסקיים.

קרא עוד »

איך מסירים מידע מגוגל?

איך מסירים תוצאות שליליות מהרשת? שואלים איך מסירים מידע מגוגל? הסרת אזכורים שליליים היא רצון לגיטימי של כל מי שרואה את עצמו נפגע כתוצאה מחיפוש

קרא עוד »

תפריט נגישות