איך לנהל מוניטין בגוגל?

איך לנהל מוניטין בגוגל?

קמפיין שלילי בגוגל הוא תוצאה של הכפשות, ביקורות פוגעניות, פרסומים של מידע חסוי, מתן ביטוי להחלטות משפטיות וכל שימוש מגמתי של יריב או מתחרה כדי להדגיש תכונות שליליות ולגרום נזק.

קמפיינים שליליים הם לא דבר חדש אבל לא נהוג לדבר על הנושא הזה. אנחנו כאן מדברים ואנחנו כאן כדי לעזור לכל מי שרואה עצמו נפגע כתוצאה מקמפיין שלילי.

קמפיין שלילי בגוגל יכול להתפרסם "כאילו" הוא אובייקטיבי, במסגרת סיקור עיתונאי- חדשותי, אבל דעו כי תמיד, אבל תמיד יש מי שיש לו אינטרסים והקושי הגדול הוא לזהות בין כתבה אמיתית לכתבה מגמתית רוויה בתוכן שלילי ומידע אינטרסנטי כדי לפגוע ולהשחיר.

יש מספר טכניקות לניהול מוניטי בגוגל כדי להיאבק בקמפיין שלילי. הדרך היעילה ביותר היא לפנות לייעוץ וטיפול של מומחה בתחום.

לקמפיינים שליליים השלכות רבות על התוצאות העסקיות, על דעת הקהל ועל ההצלחה של עסק או אדם. לכן חשוב מאד לנהל את המוניטין לטפל בכל קושי בנושא.

מידע נוסף על איך לנהל מוניטין תמצאו בכתבות ברחבי האתר.

ליצירת קשר מלאו פרטים בדף המתאים ונחזור בהקדם.

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

 

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

ניהול מוניטין פגוע

ניהול מוניטין פגוע אם התוצאות השליליות פוגעות לך בפרנסה, אם המוניטין השלילי פוגע בעסק שלך? אם כתבות ותכנים מרושעים באינטרנט גורמים לך להיפגע? כל אלה

שיימינג

איך להתמודד עם שיימינג ברשת? תופעת שיימינג באינטרנט, בגוגל, ברשתות החברתיות נפוצה ומאד כואבת. פתרונות לא תמיד יש והטיפול כרוך בראייה רחבה ובכישורים רבים.  השירות

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה