קידום אתרים

קידום אתרים

קידום אתרים מסייע לייצר חשיפה איכותית לאתרי אינטרנט ועסקים. אנו בחברת ניהול מוניטין משלבים אלמנטים של קידום אתים כחלק ממערך בניית נכסים דיגיטלים. אם אתה חושב לקדם את התדמית ברשת וגם חשוב לך לבסס את המוניטין. כלומר לקדם מוניטין אישי או מוניטין עסקי. כאן הכתובת לפתרון 360 עבורך.  לקבלת מידע נוסף, אל תהססו ליצור קשר.

אילו פרמטרים קובעים מה יהיה בעמוד הראשון של גוגל?

העמוד הראשון של גוגל היה המטרה עבור עסקים רבים. הימצאות בדף הראשון של תוצאות אורגניות משפרת את הנראות והאמון, מובילה תנועה ומגבירה את שיעורי הקליקים (CTR) וההמרות. אם כן, נוכחות בעמוד התוצאות הראשון בחיפוש בגוגל = המפתח להצלחה! רונן הלל ניהול מוניטין תוצאות החיפוש של Google נעשות עשירות יותר. ראו לוחות ידע, קטעי קוד מוצגים, תיבות תשובות, תוצאות חיפוש מקומיות ועוד. בעוד שתכונות אלו מועילות למחפשים, התחרות על הדירוג העליון הולכת וגוברת. רונן הלל מומחה ניהול מוניטין לטיפול ממוקד בבעיות אישיות/עסקיות לצד קידום אתרים מקצועי.

מילות מפתח

אילו פרמטרים קובעים מה יהיה בעמוד הראשון של גוגל? התשובה לשאלה זו היא שזה תלוי במספר גורמים, כולל שילוב ושימוש במילות מפתח באתר שלך. שילוב נכון של מילות מפתח הינו אלמנט חשוב מאד בקידום אתרים. זאת כדי שהאתר שלך ייראה על ידי אנשים שמחפשים מידע על הנושא עליו אתה כותב, כלומר בחיפושים של מילת המפתח.

השיטה הטובה

שיטה טובה למציאת ובחירה של מילות המפתח הטובות ביותר עבור העסק שלך או עבור השם שלך היא לערוך מחקר מילות מפתח. זה יעזור לך לקבוע אילו שאילתות לקוחות פוטנציאלים שלך שלך יקלידו כדי למצוא מוצרים ושירותים שלך. בנוסף, כדי לוודא שמילות המפתח שלך רלוונטיות. כל זה יסייע לבסס את עצמך ואת אתרים כמומחים, מובילים ורלוונטיים בתחום.

הקשר בין קידום אתרים לתוכן

במקביל, חיוני  תכנים ייחודים, מקוריים ורעננים בטקסט ענייני וגם אינפורמטיבי. מועיל ושימושי. סוג זה של תוכן לא רק חשוב לדירוג גבוה בגוגל, אלא הוא גם נכס בעל ערך עבור העסק שלך. זה קריטי בשל העבודה הפשוטה שהוא שם אותך בראש דעת קהל היעד שלך. יוצר מודעות ומעודד לקוחות פוטנציאלים לשוב לאתר שלך לבקש/לקבל מידע נוסף. כשאתה מעלה פוסט, תמיד לכלול את מילות המפתח שעבורן אתה מנסה לדרג בכותרת ובכתובת האתר. שימוש נכון במילות מפתח בכתובת האתר יעזור לגוגל להבין במה העמוד עוסק וישכנע את מנוע החיפוש שנכון להציב אותך בעמוד הראשון בחיפושים בגוגל.

מילות מפתח 

באופן דומה, כלול מילות מפתח בתגיות alt של התמונה שלך כדי שגוגל יוכל לראות את זה ולהבין את הרלוונטיות שלה. תג alt  עשיר במילות מפתח תופס בתוצאות גוגל. הוא חשוב כדי לתוכן המשתמשים. כניסה לעמוד הראשון בגוגל היא מטרה חיונית לכל עסק, מכיוון שהיא יכולה להיות דרך מצוינת להניע תנועה ולייצר לידים. עם זאת, אם אתה רוצה להגיע לשם באופן אורגני, חיוני שתקדיש זמן כדי ללמוד כיצד לבצע מחקר מילות מפתח כראוי. ניתן לעשות זאת בעזרת כלי חינמי, כמו מתכנן מילות המפתח של גוגל.

דירוג דף

בשנת 1997, מייסדי גוגל לארי פייג' וסרגיי ברין פיתחו את אלגוריתם PageRank כדי לדרג דפי אינטרנט על סמך כמה אתרים אחרים מקשרים אליהם. אלגוריתם PageRank היה הבסיס למנוע החיפוש של גוגל. PageRank אלגוריתם PageRank מיועדת לדפי אינטרנט. זאת בהתבסס על פרופילי ה-backlink שלהם. זה מקצה ערך מספרי לכל דף המבוסס על פרופיל הקישורים האחוריים שלו. זה עוזר לקבוע מה יהיה בעמוד הראשון של דף התוצאות של מנוע החיפוש של גוגל (SERP).

SERP

ישנם מספר גורמים שקובעים מה יהיה בעמוד הראשון של ה-SERP, כולל איכות תכנים ופופולריות הקישורים. עם זאת, הגורם החשוב ביותר הוא PageRank. כאשר ה-PageRank הוצג, זה היה עסקה ענקית עבור מנועי קידום אתרים ובעלי אתרים. זאת כיוון שהוא עזר להם לשפר את הדירוג שלהם בתוצאות של מנועי החיפוש. בנוסף, הוא הראה לאתרים עד כמה הם סמכותיים והעיד על יוקרתם.

מניפולציות בקידום אתרים

עם זאת, PageRank הפך להיות רגיש למניפולציות. הסיבה לכך היא אנשים שלקחו קיצורי דרך כדי להגדיל את הקישורים של האתרים שלהם. במיוחד, אנשים החלו לקנות או למכור קישורים כדי להגביר את ערך דירוג הדף שלהם, ושיטות מפוקפקות כמו סתימת מילות מפתח היו נפוצות. כדי למנוע זאת, גוגל החלה להסיר את סרגל הכלים PageRank מהדפדפן שלה. סרגל הכלים השתמש בסולם של 0 עד 10. זאת כדי להציג את ציון דירוג הדף של אתר. סרגל כלים זה נתן לבעלי אתרים דרך לראות את ציון דירוג הדף בלי לפתוח את אתר גוגל. ככל שסרגל הכלים PageRank נעלם, גוגל העבירה את המיקוד למדדים אחרים. בסופו של דבר, היא הפסיקה את סרגל הכלים PageRank והפכה האלגוריתם לציבורי בתוכנית ה-Sitemaps שלה. גורם נוסף שהשפיע על דירוג הדף הוא מה שנקרא "גורם שיכוך", או ה-"d" בנוסחת האלגוריתם. גורם השיכוך מדמה את ההסתברות שמשתמש אקראי ילחץ על קישורים בזמן שהוא גולש באינטרנט.

סמכותיות

סמכות הדומיין היא מדד חשוב נוסף לפוטנציאל של אתר אינטרנט לדירוג גבוה. על כך נסביר במאמרים הבאים שלנו.

החידושים האחרונים בקידום אתרים בגוגל

החידושים האחרונים בתחום קידום אתרים הקלו על עסקים קטנים ומשווקי קידום אתרים להישאר תחרותיים. הם גם הצליחו לייעל את הנוכחות המקוונת שלהם. זאת על ידי שימוש בבינה מלאכותית. בדרך זו עושים אוטומציה של משימות שבדרך כלל גוזלות זמן. הבינה המלאכותית הביאה לשיפור גם בתחום מחקר מילות המפתח. היא גם הביאה לשיפור אופטימיזציית התוכן. על קצה המזלג על חלק מהדרכים העיקריות שבהן AI מחולל מהפכה ב-SEO.

בינה מלאכותית וקידום אתרים

טכנולוגיית AI אינה חדשה בגוגל. החברה משתמשת בה כבר שנים ב-RankBrain ובכלים אחרים של גוגל. כעת, עם הצגת חוויית יצירת חיפוש, השימוש ב-AI לקידום אתרים הופך לנגיש יותר לעסקים קטנים. הוא גם מיישר את מגרש המשחקים בין חברות גדולות וקטנות במונחים של מינוף טכנולוגיה זו לטובת שיפור מסעות פרסום שיווקיים.

Search Generative Experience

קידום אתרים בגוגל . רונן הלל ניהול מוניטין בגוגל אחת ההכרזות המרכזיות בכנס Google I/O השנה הייתה השקת חוויה מחוללת חיפוש המשתמשת במערכת בינה מלאכותית חדשה בשם Search Generative Experience (SGE) כדי לספק למשתמשים תשובות מקיפות ועתירות הקשר על SERPs. טכנולוגיה זו משתמשת בעיבוד שפה טבעית. זאת כדי להבין את הכוונה של שאילתת חיפוש במקום להסתמך על מילות מפתח ספציפיות. כמו כן על מנת להחזיר תוצאות רלוונטיות. במהלך מצגת SGE, נעשה שימוש בתרחיש חיפוש השוואה כדי להדגים כיצד תכונה זו פועלת. משתמש יקליד מונח חיפוש כמו "הטלוויזיה הטובה ביותר בגודל 55 אינץ'" או "מסעדות בקרבתי". לאחר מכן יוצגו לו שתי קבוצות של SERPs, כאשר התוצאה העליונה היא תמונת AI הכוללת תמונות, דירוגים וסקירות. עבור העסק, זה אומר ששמירה על פרופיל שלם בגוגל לעסק שלי וביקורות ודירוגים חיוביים יישארו גורמים חשובים בדירוג האתר.

אסטרטגיות קידום אתרים

עם זאת, זה גם אומר שתוצאות החיפוש האורגניות המסורתיות עשויות להידחף בהמשך הדף ככל שצילומי AI תופסים שטח. סביר להניח שלדבר הזה תהיה השפעה משמעותית על אסטרטגיות קידום אתרים מכיוון שיהיה חשוב ליצור תוכן משכנע שמעורר את עניין המחפש ומעודד אותו ללחוץ כדי לקבל מידע נוסף. כמו כן, חשוב לציין שבשאילתות מסחריות, המשתמשים יוכלו לראות מודעות ממומנות גם כחלק מחוויית יצירת החיפוש. מודעות אלו יופיעו בחלק העליון של ה-SERP או ישירות מתחת לתמונת AI. נקודה מרכזית נוספת. בעוד שתוצאות בינה מלאכותיות אלו הן צעד בכיוון של חיפושים ללא קליקים. משתמשים עדיין יכולים ללחוץ על תוצאות חיפוש אורגניות מסורתיות או לחקור תכונות AI אחרות. כגון Perspectives ו-Google Knowledge Vault אשר יספקו תשובות נוספות שאלות.

קישורים

המשמעות היא שאנשי קידום אתרים צריכים להמשיך במאמצים. זאת כדי להיות מקורות המידע הסמכותיים, השימושיים והאמינים ביותר בתעשייה שלהם. זה כולל התמקדות בתוכן איכותי. קבלת קישורים נכנסים מאתרים מוכרים.  אופטימיזציה של תוכן בדף ושיפור מהירות האתר. גוגל שמה דגש רב על חווית משתמש, ואם לאתר שלכם יש שיעור יציאה גבוה מדף הכניסה או שאנשים עוזבים במהירות לאחר הנחיתה באתר שלכם, לא סביר שתשמרו על הדירוגים המובילים לאורך זמן רב.

איך להגדיל אל התנועה והרלוונטיות של האתר שלך?

קיימים מדדים רבים שניתן לעקוב אחריהם בכל הנוגע להצלחתו של אתר. עם זאת, הגורם החשוב מכולם הוא כמה מבקרים שהאתר מקבל. יכול להיות שיש לך את האתר הכי אינפורמטיבי עם נראות מעולה. אבל, אם אף אחד לא יבקר בו, זה לא יועיל לעסק שלך.  
רונן הלל. ניהול מוניטין. מיתוג אישי באינטרנט.
רונן הלל. ניהול מוניטין בגוגל. מיתוג אישי באינטרנט. מחיקת פסקי דין.
יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט! מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל  מומחה גוגל – ניהול מוניטין 
Ronen Hillel - Expert in reputation management

איך לקדם אתר בדרך יעילה ופשוטה?

מדיה חברתית היא מקום מצוין להכריז על האתר החדש שלך. זה מאפשר לך לשתף עדכונים עם קהל גדול של לקוחות פוטנציאליים, וזו דרך מאוד חסכונית לקדם את העסק שלך.

יש הרבה פטנטים שניתן לשלב כדי לייצר עניין, להגביל מבקרים ולשפר את החשיפה. לדוגמה: ספירה לאחור היא דרך מצוינת ליצור התרגשות לקראת השקת האתר שלך. זה גם נותן לך הזדמנות לאסוף כתובות דוא"ל ממבקרים מתעניינים לפני השקת האתר. לאחר מכן אפשר להשתמש בתוכנת שיווק בדוא"ל כדי ליצור ולשלוח ניוזלטרים מקצועיים בדוא"ל תוך דקות.

כן. קהילה מקוונת היא פלטפורמה מצוינת להציג את המומחיות שלך ולמשוך מבקרים לאתר שלך. מומלץ לצרף פורום לאתר שלך ולקיים בו דיונים.  כדאי גם להיות פעיל בפורומים של אתרים אחרים ולשלב בהם תכנים והפניות לאתר שלך. 

בלוג אורח זו דרך מצוינת לקדם את האתר שלך על ידי כתיבה עבור בלוגים אחרים בנישה שלך. זה יאפשר לך להגיע לקהל יעד ממוקד ולהשיג קישורים נכנסים שישפרו את SEO שלך. חשוב לבחור אתרים בעלי מוניטין בעלי סמכות גבוהה על מנת למקסם את האפקטיביות של אסטרטגיה זו.

בלוג באתר שלך מחזק ומשכלל את האופטימיזציה למנועי החיפוש שלך (SEO). ככל שיש לך תוכן איכותי כך יש לך סיכוי גבוה יותר לדירוג גבוה יותר בתוצאות החיפוש של גוגל. 

בהחלט ניתן להיעזר ביכולות שלנו, בידע ובכלים שפיתחנו לטובת קידום אתרים. אם אתה לקוח שבאמת רוצה להתקדם בתוצאות החיפוש ולשמור על מוניטין איכותי או לתקן מוניטין שנפגע. אנחנו הכותובת. רצוי ליצור עימנו קשר עוד היום. 

ניהול מוניטין - רונן הלל מנהל מוניטין מקצועי

נשמח לעזור בכל שלב ❤️

למאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך...

אייל גולן פייסבוק

איך למחוק ביקורת שלילית מהפייסבוק

איך למחוק ביקורת שלילית מהפייסבוק? אנו מקבלים הרבה מאד פניות מצד חברות ואנשים פרטיים המבקשים ללמוד כיצד להתנהל בפייסבוק וכיצד להתמודד עם ביקורות שליליות בפייסבוק.

קרא עוד »
איך להתמודד עם מוניטין שלילי באינטרנט?
הגנה מקמפיינים שליליים

הגנה מקמפיינים שליליים

הגנה מקמפיינים שליליים חברות וארגונים המעוניינים לשמור על המותג מפני פגיעה בתדמית מוזמנים ליצור עימנו קשר לקבלת הגנה מקמפיינים שליליים.  מאמר זה עוסק בנושא הגנה

קרא עוד »
העלמת מידע שלילי באינטרנט
איך למחוק תוצאות שליליות

מחיקת תוצאות חיפוש

מחיקת תוצאות חיפוש מחיקת תוצאות חיפוש היא פעולה במסגרתה אנו מסירים מידע שלילי מהאינטרנט, מוחקים תוצאות חיפוש רעות ומעלימים תוכן ומידע רגיש. ניהול מוניטין. אם

קרא עוד »
איך להתמודד עם פרסומים שליליים

ניהול מוניטין לעורכי דין

ניהול מוניטין לעורכי דין פוסט זה מגיש מידע שימושי לעורכי דין הזקוקים לשירות של ניהול מוניטין לעורכי דין. נציין כי השירות מיועד לעורכי דין שנקלעו

קרא עוד »
רונן הלל ניהול מוניטין
איך מורידים תוצאות בגוגל

איך מורידים תוצאות בגוגל

איך מורידים תוצאות בגוגל? הסרת תוצאות חיפוש שליליות בגוגל, ניהול מוניטין באינטרנט אם אתם מחפשים שיטה איך מורידים תוצאות בגוגל? כלומר איך מעלמים תוצאות חיפוש

קרא עוד »
הסרת תוכן פוגעני מגוגל. הרת תוצאות חיפוש. מחיקה מגוגל. רונן הלל ניהול מוניטין
כתבות ומאמרים

מחיקת תוכן פוגעני

מחיקת תוכן פוגעני באינטרנט מחיקת תוכן פוגעני מגוגל – שירות בלעדי – רונן הלל ניהול מוניטין ברשת שלום שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין

קרא עוד »
איך להעלים את השם שלי מגוגל
איך למחוק מגוגל

ניהול מוניטין לרופאים

ניהול מוניטין לרופאים מי שחולה או לא מרגיש טוב הולך לרופא. אם הרופא זקוק לעזרה מקצועית בניהול מוניטין בגוגל הוא פונה לרונן הלל. שלום, בעמוד

קרא עוד »
ניקוי מוניטין שלילי
  ניהול מוניטין ברשתות חברתיות

ניהול מוניטין keyword

ניהול מוניטין keyword לנצח את גוגל זו אומנות. ניהול מוניטין keyword מציע חבילה מנצחת של פתרונות. ORM – Online Reputation Management היא הדרך שלנו לשפר

קרא עוד »
  ניהול מוניטין ברשת תוצאות

מחפשים האקר

מחפשים האקר למחיקת מסמכים מהאינטרנט? תכנים שליליים גורמים לנזק, במיוחד אם הם מככבים באינטרנט ובתוצאות החיפוש של גוגל. אנשים מוכנים לשלם הון כדי להסיר אותן.

קרא עוד »
רונן הלל ניהול מוניטין
כתבות ומאמרים

מחיקת מידע מגוגל

מחיקת מידע מגוגל ניהול מוניטין מספקים שירותים של מחיקת מידע מגוגל. הסרת תוצאות שליליות. מחיקת תוצאות חיפוש. הצטרפו להצלחה וקבלו תוצאות, ביטחון ושקט. כי אין

קרא עוד »
פרסום תוצאות מביכות בגוגל
איך להתמודד עם פרסומים שליליים

תקדין

מחיקת מסמכים משפטיים מאתר תקדין פנו אלינו עכשיו וקבלו הסרה מהירה של פסקי דין, תביעות ומסמכים המופיעים באתר תקדין. יש לך זכות מלאה להגן על

קרא עוד »
איך למחוק מידע פרטי מגוגל

ניהול מוניטין אולמות אירועים

ניהול מוניטין אולמות אירועים וגני אירועים מוזמנים לקרוא על ניהול מוניטין אולמות אירועים. על מחיקת כתבות שליליות על גני אירועים ועל מחיקת פרסומים שליליים על

קרא עוד »

תפריט נגישות