קידום אתרים

קידום אתרים

קידום אתרים מסייע לייצר חשיפה איכותית לאתרי אינטרנט ועסקים. אנו בחברת ניהול מוניטין משלבים אלמנטים של קידום אתים כחלק ממערך בניית נכסים דיגיטלים. אם אתה חושב לקדם את התדמית ברשת וגם חשוב לך לבסס את המוניטין האישי או העסקי. כאן הכתובת לפתרון 360 עבורך.  לקבלת מידע נוסף, אל תהססו ליצור קשר.

אילו פרמטרים קובעים מה יהיה בעמוד הראשון של גוגל?

העמוד הראשון של גוגל היה המטרה עבור עסקים רבים. הימצאות בדף הראשון של תוצאות אורגניות משפרת את הנראות והאמון, מובילה תנועה ומגבירה את שיעורי הקליקים (CTR) וההמרות. אם כן, נוכחות בעמוד התוצאות הראשון בחיפוש בגוגל = המפתח להצלחה!

רונן הלל ניהול מוניטין

תוצאות החיפוש של Google נעשות עשירות יותר. ראו לוחות ידע, קטעי קוד מוצגים, תיבות תשובות, תוצאות חיפוש מקומיות ועוד. בעוד שתכונות אלו מועילות למחפשים, התחרות על הדירוג העליון הולכת וגוברת. רונן הלל מומחה ניהול מוניטין לטיפול ממוקד בבעיות אישיות/עסקיות לצד קידום אתרים מקצועי.

מילות מפתח

אילו פרמטרים קובעים מה יהיה בעמוד הראשון של גוגל? התשובה לשאלה זו היא שזה תלוי במספר גורמים, כולל שילוב ושימוש במילות מפתח באתר שלך.

שילוב נכון של מילות מפתח הינו אלמנט חשוב מאד בקידום אתרים. זאת כדי שהאתר שלך ייראה על ידי אנשים שמחפשים מידע על הנושא עליו אתה כותב, כלומר בחיפושים של מילת המפתח.

השיטה הטובה

שיטה טובה למציאת ובחירה של מילות המפתח הטובות ביותר עבור העסק שלך או עבור השם שלך היא לערוך מחקר מילות מפתח. זה יעזור לך לקבוע אילו שאילתות לקוחות פוטנציאלים שלך שלך יקלידו כדי למצוא מוצרים ושירותים שלך.

בנוסף, כדי לוודא שמילות המפתח שלך רלוונטיות. כל זה יסייע לבסס את עצמך ואת אתרים כמומחים, מובילים ורלוונטיים בתחום.

תוכן רענן ועשיר

במקביל, חיוני  תוכן ייחודי, מקורי, רענן ועשיר בטקסט ענייני וגם אינפורמטיבי. מועיל ושימושי. סוג זה של תוכן לא רק חשוב לדירוג גבוה בגוגל, אלא הוא גם נכס בעל ערך עבור העסק שלך. זה קריטי בשל העבודה הפשוטה שהוא שם אותך בראש דעת קהל היעד שלך. יוצר מודעות ומעודד לקוחות פוטנציאלים לשוב לאתר שלך לבקש/לקבל מידע נוסף.

כשאתה מעלה פוסט, תמיד לכלול את מילות המפתח שעבורן אתה מנסה לדרג בכותרת ובכתובת האתר. שימוש נכון במילות מפתח בכתובת האתר יעזור לגוגל להבין במה העמוד עוסק וישכנע את מנוע החיפוש שנכון להציב אותך בעמוד הראשון בחיפושים בגוגל.

מילות מפתח 

באופן דומה, כלול מילות מפתח בתגיות alt של התמונה שלך כדי שגוגל יוכל לראות את זה ולהבין את הרלוונטיות שלה. תג alt  עשיר במילות מפתח תופס בתוצאות גוגל. הוא חשוב כדי לתוכן המשתמשים.

כניסה לעמוד הראשון בגוגל היא מטרה חיונית לכל עסק, מכיוון שהיא יכולה להיות דרך מצוינת להניע תנועה ולייצר לידים. עם זאת, אם אתה רוצה להגיע לשם באופן אורגני, חיוני שתקדיש זמן כדי ללמוד כיצד לבצע מחקר מילות מפתח כראוי. ניתן לעשות זאת בעזרת כלי חינמי, כמו מתכנן מילות המפתח של גוגל.

דירוג דף

בשנת 1997, מייסדי גוגל לארי פייג' וסרגיי ברין פיתחו את אלגוריתם PageRank כדי לדרג דפי אינטרנט על סמך כמה אתרים אחרים מקשרים אליהם. אלגוריתם PageRank היה הבסיס למנוע החיפוש של גוגל.

PageRank

אלגוריתם PageRank מיועדת לדפי אינטרנט. זאת בהתבסס על פרופילי ה-backlink שלהם. זה מקצה ערך מספרי לכל דף המבוסס על פרופיל הקישורים האחוריים שלו. זה עוזר לקבוע מה יהיה בעמוד הראשון של דף התוצאות של מנוע החיפוש של גוגל (SERP).

ישנם מספר גורמים שקובעים מה יהיה בעמוד הראשון של ה-SERP, כולל איכות התוכן ופופולריות הקישורים. עם זאת, הגורם החשוב ביותר הוא PageRank.

כאשר ה-PageRank הוצג, זה היה עסקה ענקית עבור מנועי קידום אתרים ובעלי אתרים. זאת כיוון שהוא עזר להם לשפר את הדירוג שלהם בתוצאות של מנועי החיפוש. בנוסף, הוא הראה לאתרים עד כמה הם סמכותיים והעיד על יוקרתם.

עם זאת, PageRank הפך להיות רגיש למניפולציות על ידי אנשים שלקחו קיצורי דרך כדי להגדיל את הקישורים של האתרים שלהם. במיוחד, אנשים החלו לקנות או למכור קישורים כדי להגביר את ערך דירוג הדף שלהם, ושיטות מפוקפקות כמו סתימת מילות מפתח היו נפוצות.

כדי למנוע זאת, גוגל החלה להסיר את סרגל הכלים PageRank מהדפדפן שלה. סרגל הכלים השתמש בסולם של 0 עד 10. זאת כדי להציג את ציון דירוג הדף של אתר. סרגל כלים זה נתן לבעלי אתרים דרך לראות את ציון דירוג הדף בלי לפתוח את אתר גוגל.

ככל שסרגל הכלים PageRank נעלם, גוגל העבירה את המיקוד למדדים אחרים. בסופו של דבר, היא הפסיקה את סרגל הכלים PageRank והפכה האלגוריתם לציבורי בתוכנית ה-Sitemaps שלה.

גורם נוסף שהשפיע על דירוג הדף הוא מה שנקרא "גורם שיכוך", או ה-"d" בנוסחת האלגוריתם. גורם השיכוך מדמה את ההסתברות שמשתמש אקראי ילחץ על קישורים בזמן שהוא גולש באינטרנט.

סמכותיות

סמכות הדומיין היא מדד חשוב נוסף לפוטנציאל של אתר אינטרנט לדירוג גבוה. על כך נסביר במאמרים הבאים שלנו.

ניהול מוניטין - רונן הלל מנהל מוניטין מקצועי

נשמח לעזור בכל שלב ❤️

למאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך...

הסרת שמי מהאינטרנט. מחיקת שמי מגוגל. להעילם מגוגל
איך מסירים מגוגל מידע שלילי

הסרת שמי מגוגל

הסרת שמי מגוגל – כן זה אפשרי! מחפשים דרך למחוק את השם שלכם מתוצאות החיפוש בגוגל? שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. בתדירות

קרא עוד »

תפריט נגישות