ניהול מוניטין שאלות ותשובות

ניהול מוניטין שאלות ותשובות
יש לך שאלה? יש לכם ספקות? רוצים לברר משהו חשוב שקשור לשם ולקריירה שלכם?

ניקוי מוניטין שלילי/ ניהול מוניטין שאלות ותשובותשאלות ותשובות על ניהול מוניטין – מידע על ניהול מוניטין בגוגל, שאלות ותשובות מהמומחה לניהול מוניטין מקוון. מחיקת תוצאות ואזכורים שליליים

 

רונן הלל עם 35 שנות ניסיון בניהול מוניטין

בוודאי שאפשר, אחרת לא היינו כאן! אנחנו מומחים בניהול מוניטין ברשת, מחלוצי הענף בישראל. מאחורינו אין ספור הצלחות ובמילה אחת לשאלה, התשובה היא כן. אנחנו מסוגלים!

כל הפעילות שלנו נעשית על פי חוק. אנו לא מכירים דרך אחרת!
שאלה מצוינת. אנו מתחייבים לעשות את המאמץ הגדול ביותר לנקות את התדמית השלילית ברשת ללקוחותינו ולהציע להם ניהול מוניטין ליצירת תדמית חיובית בסטנדרטים שלנו. אין זה אומר שאנו מתחייבים מראש למחוק הכל מכל. כל לקוח שלנו מקבל את מלוא תשומת הלב וכל מקרה מטופל בפינצטה. היתרון שלנו הוא שיש לנו יכולות מוכחות למחוק קטעים וכתבות מהאינטרנט. אנחנו פחות מדברים ויותר מבצעים ושמחים להפתיע את הלקוחות שלנו ולהראות להם שאפשר לנצח ואפשר להגיע לתוצאות מעולות.
העיקרון של ניהול מוניטין ברשת זהה למנוע החיפוש של גוגל בישראל ולזה בארצות הברית או מדינות אחרות. כבר פתרנו בעיות ללקוחות מחו"ל.
נכון מאד. סיטואציה זו אפשרית בהחלט ודי הגיונית. זו הסיבה שאנו מעדיפים למחוק קטעים מהאינטרנט מאשר להדחיק. זה גם הבידול שלנו בענף.
אנו מבצעים פעילות של ניקוי מוניטין שלילי, מיתוג אישי והעצמת נכסים אינטרנטיים משנת 2007. הרבה מאד שנים של וותק, ניסיון וסיפורי הצלחה בתחום.
אנו לא מפרסמים את שמות הלקוחות שלנו בשום פנים ואופן. הכל נעשה בתיאום מלא עם הלקוחות מבלי לחשוף פרטים מזהים עליהם. ככה אנחנו עובדים מאז ומתמיד וזו הסיבה שעוד ועוד לקוחות מצטרפים לשירות.

אם חיפשת מענה איך למחוק תוצאות חיפוש בגוגל הרי שהגעת למקום הנכון! רונן הלל ניהול מוניטין מתמחה במחיקת תוצאות מגוגל, הסרת איזכורים שליליים וטיפול בתדמית בעייתית. 

רוצים לדעת איך הוא עושה את זה? פשוט תשכרו את שירותיו, תנו אמון בתהליך, תנו לעצמכם הזדמנות לנקות את השם שלכם, לזקק את התדמית הרעה ברשת ולפתוח דף חדש. כל זה אפשרי עם השירות של רונן הלל. 

אם אתם באמת רוצים לדעת איך עושים את זה? ההמלצה היא פשוט להאמין בתהליך ולסמוך על רונן הלל בדיוק כמו שסומכים על רופא, על עורך דין, רואה חשבון או בעל האנשים הכי חשובים ויקרים לכם. למה? כי אין דבר יותר חשוב מהשם שלכם ברשת ורונן הלל יעשה הכל כדי לנקות את המידע השלילי. 

ניהול מוניטין וקידום אתרים הם שני ערוצים נפרדים שיכולים לתרום זה לזה. 

בדרך כלל קידום אתר אורגני נועד לקדם תוצאת חיפוש ספציפית. 

בשירות של ניהול מוניטין באינטרנט מתמודדים בשורה של בעיות, דרישות ומצוקות. חלק מזערי מהטיפול כולל אלמנטים של קידום אתרים. והרבה יותר. 

רוצים לקרוא עוד על ניהול מוניטין קידום אתרים. הנה מאמר מיוחד בנושא. 

הרבה מאד אנשים, חברות ומותגים פונים אלינו בדרישה לשלוט על תוצאות החיפוש בגוגל. מה שהם באמת רוצים זה לשלוט על תוצאות החיפוש השליליות ולהעלים אותן. רוצים ללמוד עוד על אפשרויות שליטה בתוצאות חיפוש באינטרנט? היכנסו למאמר וקבלו מידע שימושי. 

בוודאי. חלק משמעותי מהעבודה שלנו הוא טיפול בעורכי דין, רופאים, יועצים ובעלי מקצועות חופשיים. מוזמנים לקרוא פוסט על ניהול מוניטין לעורכי דין למידע שימושי נרחב יותר. 

קמפיין שלילי באינטרנט תכליתו לפגוע באדם מסוים, קבוצה או עסק. הפגיעה עלולה לסכן את קיומו של העסק. היא גם עלולה לפגוע באנשים פרטיים, משפחות, פרנסה וקריירה. 

מוזמנים לקרוא מאמר בנושא על התנהלות כנגד קמפיין שלילי באינטרנט.

ראשית התשובה היא כן. אבל היא תלויה במספר פרמטרים. אם אתם צריכים שירות שכזה  התקשרו אלינו ונשמח לספק פתרונות. 

מוזמנים לקרוא פוסט בנושא איך להעלים מסמכים משפטיים מגוגל

לכל שאלה נוספת, אנחנו זמינים עבורכם. 

אנו מתמחים במחיקת מידע שלילי מהאינטרנט. אם יש עליכם תיקים פליליים ברשת. כלומר אם בגוגל תוצאות החיפוש מצביעות על מידע הקשור לתיקים משפטיים או תיקים פליליים יש באפשרותנו לעזור. 

מוזמנים לקרוא כתבה על מחיקת תיקים פליליים

 

רונן הלל. ניהול מוניטין. מיתוג אישי באינטרנט.
רונן הלל. ניהול מוניטין בגוגל. מיתוג אישי באינטרנט. מחיקת פסקי דין.

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

תפריט נגישות