ניהול מוניטין פרטי -איך למחוק מידע אישי מגוגל

ניהול מוניטין פרטי – איך למחוק מידע אישי מגוגל?

אחת הבעיות הכי מטרידות ביותר באינטרנט היא כשמתגלים בגוגל פרטים אישיים מביכים. אחת הבעיות הכואבות ביותר היא פרסום של פרטים אישיים, מידע אישי וסיפורים מהעבר הנוגעים לאנשים פרטיים וכעת חשופים לעיני כל.

בשנים האחרונות הרבה מאד לקוחות פונים אלינו לניהול מוניטין כדי שנטפל במוניטין הפרטי שלהם. לקוחות אלה מבקשים מאיתנו למחוק מידע אישי, סיפורים מהעבר, כתבות החושפות מידע רגיש משנים עברו ועוד סיפורים – בדרך כלל על הורים, ילדים ובתוך המשפחה.

הדוגמאות לפניות שנעשו אלינו למחיקת מידע פרטי מהרשת או הדחקה של סיפורים רגישים הן רבות ומגוונות. אנו לא חושפים שמות או פרטים אישיים מזהים אבל נספר לכם כאן כי לאורך השנים מחקנו עשרות רבות של מסמכים אישיים, פרטים אישיים ומאמרים הנוגעים למוניטין פרטי.  הודות להצלחות שיצרנו קיבלנו פניות רבות לעזור למשפחות ולאנשים פרטיים בטיפול וניהול של המוניטין הפרטי שלהם. לכל אלה וגם לכם – אנו מציעים את השירות הזה וניתן לפנות אלינו באמצעות טופס יצירת קשר שבאתר.

דוגמאות להצלחות שלנו בניהול מוניטין פרטי

א' פנה אלינו בעקבות תוצאות שליליות הקשורות לאבא שלו שבשנות חייו היה מעורב בפרשיות מביכות. האב הלך לעולמו לפני שנים רבות אבל הכתבות השליליות נשארו בגוגל. א' פנה אלינו בבקשה להסיר התוצאות השליליות כדי שילדיו ונכדיו של המנוח לא יחשפו לסיפורים השליליים על האבא והסבא.

צ' פנתה אלינו בבקשה להסיר מסמך אישי הקשור לאבא שלה. סיפור ישן שלא מעניין אף אחד. אבא שלה מעולם לא היה איש תקשורת אבל הפרסום היחיד שיש עליו בגוגל מפריע לה כי מדובר בתביעה ישנה שממש אבל ממש לא מעניינת אף אחד. ובכל זאת ל-צ' זה הפריע ואנחנו כמובן מחקנו את האיזכור השלילי לחלוטין מהרשת.

ועוד דוגמה למחיקה של מידע שלילי מהרשת שהוא בעצם מידע אישי.  כנגד ו' הופיע באחד מהאתרים הגדולים והמובילים בארץ כתבה שלילית המספרת על כך שפוטר מעבודתו לפני מספר שנים בשל חשדות שלא הובילו לשום דבר. הפרשה פורסמה בתרועה וירדה בשקט בשקט בלי תביעות, בלי משפטים ובלי שהשם של ו' נוקה. האיש עדיין פוטר בנסיבות חשודות ובמשך שנים לאחר מכן העננה השחורה עדיין תחת שמו. בדיוק לצורך כך ו' פנה אלינו כדי לטפל במוניטין הפרטי שלו.אנו דאגנו למחוק את המידע השלילי ולהסירו לחלוטין מהרשת.  

סיפורה של ג' הוא הכואב ביותר. הוריה הגיעו אל משרדי בבקשה למחוק סרטונים מביכים שעלו ברשת על בתם. הפרשה הזו הפריעה להם במשך שנים. אנחנו קיבלנו את בקשתם והתמודדנו מול גורמים רבים כדי לנקות את המידע האישי מהרשת והורדנו את הסרטונים.

אם גם לך יש פרשה  אישית מביכה בגוגל, או שיש עליכם מידע שלילי ברשת אנחנו נשמח לעזור לכם.

מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה ובקשה הקשורה להופעת מידע פרטי ואישי ברשת שעצם פרסומו מפריע.

השירות שלנו דיסקרטי ואמין. התוצאות שלנו מדברות בעד עצמן!

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

רונן הלל ניהול מוניטין

איך מורידים תוצאות בגוגל

איך מורידים תוצאות בגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, ניהול מוניטין באינטרנט אם אתם מחפשים טכנולוגיות להוריד תכנים מגוגל, אם אתם זקוקים למישהו שיוכל לעשות זאת

מידע על אנשים

איך לנקות מהאינטרנט מידע על אנשים? איך מוחקים מידע מהאינטרנט? איך מעלימים מידע על אנשים מהרשת? איך מנקים את גוגל מאיזכורים שליליים? לכל אלה ועוד

מיתוג אישי

מיתוג אישי באינטרנט רונן הלל ניהול מוניטין מציע שירות מיתוג אישי שמשמעותו בנייה נכונה ובריאה של התדמית שלך ברשת. אם נתקלתם בקושי בגוגל ובאינטרנט בכלל

קידום אתר

קידום אתר, כן גם אנחנו יכולים לעזור לך! קידום אתר היא עבודה בפני עצמה ויש לא מעט ספקי שירותים שזו התמחותם.  השירות שלנו ניהול מוניטין

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה