ניהול מוניטין לעסקים

ניהול מוניטין לעסקים – להרים עסקים להצלחה

כאיש עסקים, ברור מעבר לכל ספק כי הביקורות המופיעות עלייך בגוגל משפיעות על קהל הלקוחות שלך.

למעשה, למעלה מ-72% מגולשי האינטרנט סומכים על הביקורות המופיעות ברשת וזה הרבה יותר מכל המלצה של חברים, משפחה או קולגות. ולכן, כל מה שמופיע עלייך ברשת – התדמית האינטרנטית שלך – מושפעות מ-ביקורות באתרים, כתבות, חדשות, תחקירים וכו', וכל אלה יכולים להרים אותך או לרסק אותך!

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט! מלאו פרטים - לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל רונן הלל - מומחה גוגל - ניהול מוניטין Ronen Hillel - Expert in reputation management

שיקום התדמית האינטרנטית

ולכן, אין לך מנוס מלהעביר את הטיפול למקצוענים כדי שאנו נתרכז בשיקום התדמית האינטרנטית של העסק וכדי שאתה תוכל להתמקד בפעילות השיווקית ובמכירות.

אנו נטפל עבורך בכל ענייני המוניטין החל משירותים של למחוק ביקורות שליליות מהרשת, להסיר פסקי דין, לשלוט על כתבות ותחקירים ועד עזרה בדירוג גבוה במנועי החיפוש של גוגל.

שליטה על תוצאות חיפוש בגוגל

הודות לעבודה שלנו תזכה ליותר ביקורות חיוביות וכך תחזק תזכה לאמון גבוה יותר של לקוחות פוטנציאלים ולקוחות קיימים ותוכל להתגאות בתוצאות החיפוש שלך בגוגל.

פעילות זו שאנו מציעים משפיעה ללא צל של ספק על התחרות העסקית ועל התוצאות וכך זה יכול לעבוד גם בשבילך: מיד לאחר קריאת הכתבה צור עמנו קשר על מנת לשכור את השירות שלנו ומיד נתחיל בעבודה.

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

ניהול מוניטין פגוע

ניהול מוניטין פגוע אם התוצאות השליליות פוגעות לך בפרנסה, אם המוניטין השלילי פוגע בעסק שלך? אם כתבות ותכנים מרושעים באינטרנט גורמים לך להיפגע? כל אלה

שיימינג

איך להתמודד עם שיימינג ברשת? תופעת שיימינג באינטרנט, בגוגל, ברשתות החברתיות נפוצה ומאד כואבת. פתרונות לא תמיד יש והטיפול כרוך בראייה רחבה ובכישורים רבים.  השירות

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה