ניהול מוניטין לעסקים

ניהול מוניטין לעסקים

אם העסק שלך תקוע בוודאי יש לכך סיבה טובה. אם תוצאות שליליות הביאו לכך – לנו יש פתרון לשיקום המוניטין העסקי שלך.

ניהול מוניטין לעסקים. ניהול מוניטין עיסקי. אם העסק שלך תקוע יש לכך סיבה. אם תוצאות שליליות לנו יש פתרון לשיקום המוניטין העסקי שלך.

כאיש עסקים, ברור מעבר לכל ספק כי הביקורות המופיעות עלייך בגוגל משפיעות על קהל הלקוחות. גם פסקי דין מזיקים להתפתחות של עסק, כך גם כתבות רעות על עסקים. אם שם העסק שלך נקשר לחדשות שליליות שפגעו לו במוניטין אז אין ספק שתזדקקו לעזרה.

כיום, כל עסק חשוף לתכנים אינטרנטיים. אם אלה כוללים מידע שלילי אזיי עלולות להיות לכך השפעות שליליות. השירות שלנו מציע עזרה ראשונה לעסקים, מיתוג עסקי וקידום עסקי חיובי. באמצעות ניהול מוניטין חיובי. דחיקה של אזכורים שליליים. ניתן לייצב את העסק שלך ולהחזירו למסלול ההצלחות.

ניהול מוניטין לעסקים הסטטיסטיקה מדברת

למעשה, למעלה מ-72% מגולשי האינטרנט סומכים על הביקורות המופיעות ברשת וזה הרבה מכל המלצה של חברים, משפחה או קולגות. ולכן, כל מה שמופיע עלייך ברשת – התדמית האינטרנטית שלך – מושפעות מ-ביקורות באתרים, כתבות, חדשות, תחקירים וכו', וכל אלה יכולים להרים אותך או לרסק אותך!

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט! מלאו פרטים - לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל רונן הלל - מומחה גוגל - ניהול מוניטין Ronen Hillel - Expert in reputation management

שיקום התדמית האינטרנטית

ולכן, אין לך מנוס מלהעביר את הטיפול למקצוענים כדי שאנו נתרכז בשיקום התדמית האינטרנטית של העסק וכדי שאתה תוכל להתמקד בפעילות השיווקית ובמכירות.

אנו נטפל עבורך בכל ענייני המוניטין החל משירותים של למחוק ביקורות שליליות מהרשת, להסיר פסקי דין, לשלוט על כתבות ותחקירים ועד עזרה בדירוג גבוה במנועי החיפוש של גוגל.

שליטה על תוצאות חיפוש בגוגל

הודות לעבודה שלנו תזכה לביקורות חיוביות וכך תחזק תזכה לאמון גבוה של לקוחות פוטנציאלים ולקוחות קיימים ותוכל להתגאות בתוצאות החיפוש שלך בגוגל.

פעילות זו שאנו מציעים משפיעה ללא צל של ספק על התחרות העסקית ועל התוצאות וכך זה יכול לעבוד גם בשבילך: מיד לאחר קריאת הכתבה צור עמנו קשר על מנת לשכור את השירות שלנו ומיד נתחיל בעבודה.

רונן הלל. ניהול מוניטין. מיתוג אישי באינטרנט.
רונן הלל. ניהול מוניטין בגוגל. מיתוג אישי באינטרנט. מחיקת פסקי דין.

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

תפריט נגישות