ניהול מוניטין לאנשי עסקים

ניהול מוניטין לאנשי עסקים

אחד התרחישים המפחידים/מסוכנים ביותר הוא התמודדות עם קמפיין שלילי לעסק שלך המבוצע על ידי המתחרים תוך שימוש בטכנולוגיה מקדמת ומשאבים רבים.

פעילות כזו גורמת נזקים ועלולה למוטט עסקים ולפגוע בשמם של הרבה מאד אנשי עסקים, בכירים, מנהלים, סמנכ"לים וחברים בדירקטוריונים.

אתר ניהול מוניטין, מקבוצת רונן הלל תקשורת, מתמחה בהובלת מהלכים בתקשורת וניהול מוניטין למנהיגים, מובילי דעה, בכירים ומנהלים.

להבדיל מחברות לא מוכרות, אתרים לא אמינים ונציגי מכירות שכל עניינם לקחת את כספכם בתמורה להבטחות, אנו מבטיחים תוצאות ומתחייבים לספק את החשיפה הנדרשת או את תהליך בניית המוניטין העסקי/פרטי בכלל ערוצי התקשורת- בטלוויזיה, ברדיו, עיתונות ובאינטרנט.

אנו גם יודעים למחוק תוצאות שליליות, לנקות מוניטין שלילי ולהסיר תכנים פוגעניים – ועל כל אלה יש לנו קבלות מוכחות והרבה מאד שגרירים ששמם חסוי לגמרי כחלק מהמדיניות שלנו.

כדי להצליח לייצר תוצאות מצויינות יש בידנו טכנולוגיות מתקדמות ההופכות את העבודה שלנו להרבה יותר מהירה, איכותית ועדיפה. זו הסיבה שאנו יודעים לספק תוצאות מהירות ולמחוק במהירות רבה תכנים, כתבות, פסקי דין, תחקירים, פרשות, כתבי אישום ועוד הרבה מאד נושאים מגוגל.

כפי שידוע לך היום באמצעות האינטרנט, הרשתות החברתיות וגוגל ניתן לשתף הרבה מאד תכנים, לפתוח בלוגים, לכתוב כתבות, תלונות ותגובות – ויחד עם זאת מאד לא קל לנקות את המידע השלילי מגוגל ולכן מעבר לשירותים של ניהול מוניטין בעקבות משברים וכתמים ברשת אנו מציעים גם תוכנית מיוחדת להגנה מפני קמפיינים שליליים וכדי לחסוך מאיתכם מבוכה ברשת.

אנו מזמינים אתכם לקבל מאיתנו תוכנית בהתאמה אישית לניהול מוניטין. תוכנית זו כוללת התמודדות מול הבעיות הקשות ביותר וכן מתן שליטה על הנוכחות שלכם ברשת, בנייית מוניטין חיובי בישראל והעצמה של השם שלכם בזירות הבינלאומיות.

שיטות העבודה שלנו משלבות טכניקות ייחודיות למיתוג, שיטות לתיקון וניהול מוניטין ומגוון אפשרויות להסרת מידע שלילי וקישורים שליליים מגוגל.

אנו נדאג להגן על השם שלך בכל הפלטפורמות של ניהול מוניטין מקוון ונסיר כל קישור רע ולינק שלילי.

 

להזמנת שירות מהיר לטיפול באנשי עסקים ובלקוחות פרטיים – צרו איתנו קשר.

רונן הלל, המומחה לניהול מוניטין, ישמח להעניק לכם טיפול אישי ומקצועי! התקשרו עכשיו!

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

רונן הלל ניהול מוניטין

איך מורידים תוצאות בגוגל

איך מורידים תוצאות בגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, ניהול מוניטין באינטרנט אם אתם מחפשים טכנולוגיות להוריד תכנים מגוגל, אם אתם זקוקים למישהו שיוכל לעשות זאת

מידע על אנשים

איך לנקות מהאינטרנט מידע על אנשים? איך מוחקים מידע מהאינטרנט? איך מעלימים מידע על אנשים מהרשת? איך מנקים את גוגל מאיזכורים שליליים? לכל אלה ועוד

מיתוג אישי

מיתוג אישי באינטרנט רונן הלל ניהול מוניטין מציע שירות מיתוג אישי שמשמעותו בנייה נכונה ובריאה של התדמית שלך ברשת. אם נתקלתם בקושי בגוגל ובאינטרנט בכלל

קידום אתר

קידום אתר, כן גם אנחנו יכולים לעזור לך! קידום אתר היא עבודה בפני עצמה ויש לא מעט ספקי שירותים שזו התמחותם.  השירות שלנו ניהול מוניטין

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה