ניהול מוניטין לאנשים שרוצים להיעלם מגוגל

ניהול מוניטין העלמת הכנסות

ניהול מוניטין למחיקה מגוגל

יש אנשים שרוצים להיעלם לגמרי מגוגל. יש אנשים המחפשים דרכים להעלים את כל הפרסומים עליהם – לטוב ולרע מהאינטרנט ויש אנשים שפשוט יש להם עניין לא להיחשף בתוצאות החיפוש של גוגל.

סביר להניח שאם תיפנו לעושים בתחום האינטרנט תקבלו תשובות כמו – זו משימה שאינה ברת ביצוע. זו פנטזיה. אי אפשר. לא יכולים. בלתי אפשרי…ועוד הרבה מאד תירוצים.

אבל אם תפנו אלינו באמצעות אתר ניהול מוניטין ותבקשו להעלים איזכורים מהרשת, למחוק תוצאות חיפוש מגוגל ואפילו להעלים מידע מכל סוג שהוא המופיע בגוגל בכל רחבי העולם – יש לנו איש מיוחד למשימות מיוחדות מעיין אלה!

איך להעלים תוצאות חיפוש מגוגל

הכירו את רונן הלל – מומחה תקשורת ואינטרנט עם התמחות מיוחדת לטיפול בסיטואציות קשות ובלתי אפשריות בגוגל.

אם תשלחו הודעה או פשוט מאד בשיחה טלפונית עם רונן (ואפילו בוואצ' אפ) ותבקשו טיפול מיוחד במשימה בלתי אפשרית תקבלו מענה אישי ודיסקרטי שעשוי לעזור לכם לקבל פתרון מושלם לבעיה שלכם בגוגל. 

אל תהססו ליצור קשר. אל תהססו לשאול. אל תחששו להיעזר בשירותים שלנו כי ככל שהזמן עובר ככה הבעיה נשארת ואתם נשארים עם התירוצים ועם אותן התוצאות. תתקדמו – תצליחו!

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

ניהול מוניטין פגוע

ניהול מוניטין פגוע אם התוצאות השליליות פוגעות לך בפרנסה, אם המוניטין השלילי פוגע בעסק שלך? אם כתבות ותכנים מרושעים באינטרנט גורמים לך להיפגע? כל אלה

שיימינג

איך להתמודד עם שיימינג ברשת? תופעת שיימינג באינטרנט, בגוגל, ברשתות החברתיות נפוצה ומאד כואבת. פתרונות לא תמיד יש והטיפול כרוך בראייה רחבה ובכישורים רבים.  השירות

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה