ניהול מוניטין ברשת

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט! מלאו פרטים - לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל רונן הלל - מומחה גוגל - ניהול מוניטין Ronen Hillel - Expert in reputation management

ניהול מוניטין ברשת

מנוע החיפוש גוגל מוצף במידע – חלקו פוגעני, לא רלוונטי ולא משקף את המטרות והאינטרסים שלך. אנו מטפלים בניהול מוניטין ברשת ומחליפים מידע פסול, מידע מגמתי ותכנים לא רלוונטיים במוניטין חיובי שישרת את המטרות שלך! אם אתה מרגיש או יודע שתוצאות החיפוש לא מציגות אותך באור חיובי – פנה אלינו.

ניהול מוניטין ברשת תוצאות

אצלנו דואגים שתהיו מרוצים משלב ההיכרות,משלב הביצוע ובעיקר משלב התוצאות. אצלנו תקבלו תוצאות ברורות, מהירות ומוחלטות – במסגרת זו נסיר כל איזכור פוגעני שלא מוצא חן בעינכם ונקבור כל מידע לא רלוונטי שאינו מחמיא.

 

ניהול מוניטין ברשת מחיר

אנו לא מתפשרים על מחיר ויתכן כי המחירים שלנו יהיו בהתאם. אבל אין מחיר למוניטין משובח ונקי בגוגל. מוניטין נקי שווה מיליונים ואפילו עשרות ומאות מיליונים לחברות, עסקים ואנשים בעמדות הנכונות. אנו כאן לקדם את האינטרסים שלכם בגוגל ומטפלים במוניטין שנפגע וזקוק לשיקום או בתהליכים שיעניקו לכם הגנה מפני מהלכים הרסניים שעלולים לפגוע בשם שלכם ברשת!

ניהול מוניטין ברשתות חברתיות

אחת הדרכים לפגוע באנשים וחברות היא באמצעות העלאת תכנים שליליים ברשתות החברתיות. אנו מומחים לניהול מוניטין ברשתות החברתיות ולכן הטיפול שלנו הרבה יותר מקיף, יעיל ואפקטיבי עם תוצאות חד משמעיות.

ניהול מוניטין וההשפעה על תוצאות חיפוש בגוגל

אחרי שתשכרו את השירותים שלנו תבינו שעשיתם את הבחירה הטובה ביותר. תבינו שעשיתם בחירה נכונה ותקבלו בשמחה רבה את התוצאות שנספק. התוצאות שלנו משפיעות באופן מובהק על תוצאות חיפוש בגוגל ויביאו לניקיון של שמכם ברשת.

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

ניהול מוניטין פגוע

ניהול מוניטין פגוע אם התוצאות השליליות פוגעות לך בפרנסה, אם המוניטין השלילי פוגע בעסק שלך? אם כתבות ותכנים מרושעים באינטרנט גורמים לך להיפגע? כל אלה

שיימינג

איך להתמודד עם שיימינג ברשת? תופעת שיימינג באינטרנט, בגוגל, ברשתות החברתיות נפוצה ומאד כואבת. פתרונות לא תמיד יש והטיפול כרוך בראייה רחבה ובכישורים רבים.  השירות

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה