ניהול מוניטין בישראל זה רונן הלל

ניהול מוניטין בישראל זה רונן הלל

ניהול מוניטין בישראל – זה רונן הלל

רונן הל ניהול מוניטין באינטרנט מטפלים בתוצאות חיפוש שליליות. מסדרים את המוניטין האינטרנטי שלך.  בונים תדמית ראויה בגוגל.

בנוסף על על הצרות שיש במדינה שלנו, לא קל להתנהל בישראל כשיש לך אזכורים שליליים במנועי החיפוש. השירות של ניהול מוניטין בישראל נלחם בתופעות שליליות באינטרנט, מנקה את התוצאות הרעות ובונה תדמית חדשה.

 

אנו מסייעים למי שצריך את העזרה שלנו במחיקת תוצאות שליליות מגוגל, הסרת פרסומים לא ראויים מהאינטרנט ומחיקה של פסקי דין מהרשת. בכל שלב מוזמנים לפנות ולקבל שירות מהיר, מקצועי ודיסקרטי.

במסגרת השירות שלנו לניהול מוניטין בישראל

ניהול מוניטין בישראל זה רונן הלל
 • אלימות – אנו נלחמים בכל סוג של פרסום שלילי שגורם לנזק ולהמשך התנהלות תקינה בחיים. במסגרת השירות ניתן לקבל עזרה גם במקרים של אלימות מכל הסוגים,  סיוע לנפגעי אלימות שצריכים אותנו באינטרנט כדי לשמור על שמם ברשת. אנו מוחקים תיקים מביכים, פרשיות מהעבר וסיטואציות מביכות. 

עוזרים לך ברגעים הקשים

 • אמצעי לחימה  – כיום יש המון חדשות, כתבות ואזכורים על סיטואציות שונות בהן מעורבים כלי נשק, שימוש באמצעי לחימה ועוד. בחלק מהמקרים יש עיוותים. במקרים מסוימים מפורסמים חשדות בלבד ולא ניתן ללמוד על התמונה הכוללת.  יש לא מעט אנשים שהיו מעורבים בכתבות הנוגעות לאחזקת נשק אך מעולם לא הוגש נגדם כתב אישום. יש הרבה מאד דקויות ונקודות לא ברורות. אם המקרה שלך קשור לעבירות נשק, אמצעי לחימה שונים ואתה חושב שהתוצאות באינטרנט לא מספיק טובות עבורך – ניתן לתקן. פנה אלינו.

שירות אישי, דיסקרטי בשילוב פטנטים ייחודיים

 • הוצאה לפועל. הרבה מאד אנשים מתביישים בהליכים של הוצאה לפועל שהיו כנגדם. החיים שלהם נתקעו בשל פשיטת רגל, ועיקולים. הם הפכו למוגבלים בבנקים. כשמגוללים את שמם ברשת הם נאלצים להתגונן. הם לא מקבלים קרדיט. בקיצור החיים שלהם נדפקו. גם בסיטואציות כאלה אנחנו יכולים לעזור. פנו וקבלו נענה ופתרון. 

מלחמה כנגד מידע שלילי פוגעני ברשת

 • זיכויים – הרבה מאד אנשים זוכו מחמת הספק, מחוסר אשמה או חוסר הוכחות. ברשת השם שלהם מושחר ובמקרים רבים שלא בצדק. כאן נותנים פתרון איכותי. 
 • עבירות על החוק הופכות לכתמים של ממש באינטרנט כי הן נשארות לנצח ברשת. אם אתם חושבים שתוצאות החיפוש מקפחות אתכם ולא מציגות את האני האמיתי שלכם יש לנו פתרון. אנו עוזרים לאנשים שהיו מעורבים בעבירות על החוק וכעת רוצים לפתוח דף נקי וחדש בגוגל. למה? כי יש ביניהם מי ש ראויים.

כל אחד ראוי להגנה על השם שלו באינטרנט

 • משטרה, צבא. במציאות הישראלית גם אנשי צבא ומשטרה מעורבים בכל מיני אירועים ותקריות. מבין כל אלה חלק עולה לאינטרנט ובהקשרים שליליים/לא חיוביים. אנו שוקלים טיפול ועזרה לאנשי צבא וביטחון, אנשי משטרה ושירות בתי הסוהר. כאלה ששמם נקשר באזכורים שלילים וכאלה שנמצאו על ידנו ראויים שנסייע להם לתקן את התדמית שנפגעה.  בין המיומנויות שלנו: מחיקת כתבות לשוטרים.

מאחורי הסורגים

 • מאסרים, מעצרים ושהות מאחורי הסורגים שכיחות בישראל כמו בכל העולם. אבל אצלנו בביצה שלנו. המדינה קטנה. החדשות הרעות עולות לרשת וגורמות לנזקים. נזק תמידי גם במקרים של זיכויים. לכן אנחנו שוקלים כל מקרה לגופו ונעתרים לפניות של אנשים שחוששים לשמם ולעתידם ורוצים לשלוט על תוצאות החיפוש בגוגל כל שלא יכללו אזכורים רעים ובעייתיים.

הזדמנות שנייה לתיקון רושם שנפגע

 • מחלקת סמים, עבירות סמים. אתרי חדשות ואתרי משפט עמוסים בתכנים על אנשים שהשתמשו בסמים או היו מעורבים בפרשיות סמים. גם כאלה ששמם נקשר לנושא. כפי שאנו יודעים לעיתים הפרסומים מוגזמים, מופרזים ולא מדוייקים. אנו סבורים כי כל אחד ראוי להזדמנות שנייה לתיקון רושם ראשוני. לכן אנו שוקלים בחיוב לא מעט מקרים הקשורים לתוצאות חיפוש שליליות בגוגל וסמים. 

קטנים וגדולים

 • גנבים קטנים, גנבים גדולים ונוכלים למיניהם. גם הם ראויים לעזרה מסוימת במידה והם חזרו למוטב או שיש להן נסיבות מקלות. כמו כל שירות מקצועי אנו נאמנין לאתיקה שלנו. בוחנים כל מקרה לגופו ולא פעם עוזרים גם בנושאים הקשורים לגניבות ופריצות במקרים שבהם אנשים שילמו חובם לחברה, הביעו חרטה, במקרים של אי הבנה, הגזמה, מידע לא מדוייק ועוד. 

אג'נדה

 • עבירות מין זהו תחום שאנו לא מטפלים בו מתוך אג'נדה. אם תיפנו אלינו לעזרה בנושא הזה תקבלו ברוב המקרים תשובה שלילית כי אנו מנועים מלעזור. אבל. אנו מתערבים במקרים מסוימים מאד בהם אין פסיקה חד משמעית, יש זיכוי או שהמידע מתברר כלא מדויק, שיקרי ופוגעני. כבר יצא לנו לא פעם לטפל באנשים שנחשדו בהטרדה מינית ובשל כך עולם חרב עליהם אך עם השנים התבררה האמת והם זוכו. לכן חשוב לנו להקשיב לכל פנייה ולא לפסול באופן אוטומטי. מי שבאמת ראוי. 

צווארון לבן/צווארון כחול ומה שביניהם

 • עבירות צוואוורון לבן , כמו גם עבירות צווארון כחול ראויות לבחינה וגם להזדמנות שנייה לתיקון רושם שנפגע. 
 • סכסוכי שכנים, תביעות קטנות, תביעות אזרחיות ועוד. אם גילית שיש כנגדך פסקי דין באינטרנט שמופיעים בתוצאות חיפוש במיקומים בולטים יש לנו פתרון. פנה אלינו למחיקת פסקי דין מהאינטרנט.  

פלילי או אזרחי

 • הסתבכות בפלילים וסכסוכים אזרחיים הם גם חלק מתחום העיסוק שלנו כשזה מגיע לפרסומים באינטרנט. אנו מבצעים מחיקת מידע רגיש מהאינטרנט. 
 • מגזר ערבי, מגזר חרדי. זאת ועוד כמו כל ציבור בישראל גם אלה עלולים לסבול מתוצאות שליליות באינטרנט. מכל סיבה שלא תהיה כדאי להתייעץ איתנו ולשכור את השירות שלנו במידה ואתם באמת זקוקים לעזרה ברשת למחיקת תכנים מסוגים שונים.

למה חשוב לטפל מידע השלילי באינטרנט ולא להעלים עין?

בואו נדבר. כי אין דבר חשוב מהשם שלך!

רונן הלל ניהול מוניטין ברשת
הלל | ניהול מוניטין ברשת . מחיקת כתבות.

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

 

ניהול מוניטין - רונן הלל מנהל מוניטין מקצועי

נשמח לעזור בכל שלב ❤️

למאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך...

העלמת מידע שלילי באינטרנט
איך למחוק תוצאות שליליות

מחיקת תוצאות חיפוש

מחיקת תוצאות חיפוש מחיקת תוצאות חיפוש היא פעולה במסגרתה אנו מסירים מידע שלילי מהאינטרנט, מוחקים תוצאות חיפוש רעות ומעלימים תוכן ומידע רגיש. ניהול מוניטין. אם

קרא עוד »
איך להתמודד עם מוניטין שלילי באינטרנט?
כתבות ומאמרים

מחיקת מידע רגיש מגוגל

מחיקת מידע רגיש מגוגל אם יש דברים שאתם ממש אבל ממש לא רוצים שאחרים יקראו עליכם או יחפשו אליו – אלו הם פרטים אישיים מעברכם,

קרא עוד »
  תוצאות חיפוש שליליות באינטרנט

מבצע מחיקת כתבות מהרשת

מבצע מחיקת כתבות מהרשת סובלים ממידע שלילי באינטרנט? המבצע הזה במיוחד בשבילכם. אנו מבצעים בימים אלה מרתון מחיקת תוצאות שליליות מהרשת. מפעילים את כל הפטנטנים

קרא עוד »
הסרת תוצאות שליליות
הסרת תוצאות שליליות

הסרת תוצאות שליליות

הסרת תוצאות שליליות מגוגל (google) – רק תבקש הסרת תוצאות שליליות הדבר שהכי מתבקש בשבילכם! אז איך עושים את זה? סובלים מתוצאות שליליות בחיפוש שמכם

קרא עוד »
איך למחוק מידע פרטי מגוגל

הסרת מידע שלילי מהאינטרנט

הסרת מידע שלילי – הפתרון לכתבות שליליות בגוגל יש לנו פתרון. הסרת מידע שלילי!!! בעידן האינטרנט והרשתות החברתיות ניתן לגלות בחיפוש בגוגל הרבה מאד תוצאות

קרא עוד »
בינה מלאכותית

מדריך שימושי ב-ChatGPT

מדריך שימושי ב-ChatGPT ChatGPT הוא אמצעי בינה מלאכותית רב עוצמה. קבלו מדריך שימושי ב-ChatGPT. הוא יכול לעזור בפתרון משימות רבות. אבל יש דברים שמאד חשוב

קרא עוד »
איך להתמודד עם מוניטין שלילי באינטרנט?
העלמת אנשים מגוגל 

העלמת אנשים מגוגל

העלמת אנשים מגוגל יש אנשים שלא רוצים שיקראו עליהם שום פרט בגוגל. יש אנשים שפשוט רוצים להיעלם מגוגל מבלי שידעו עליהם פרטים אישיים או עסקיים.

קרא עוד »
  ניהול מוניטין ברשת תוצאות

מחפשים האקר

מחפשים האקר למחיקת מסמכים מהאינטרנט? תכנים שליליים גורמים לנזק, במיוחד אם הם מככבים באינטרנט ובתוצאות החיפוש של גוגל. אנשים מוכנים לשלם הון כדי להסיר אותן.

קרא עוד »
פרסום תוצאות מביכות בגוגל
איך להתמודד עם פרסומים שליליים

תקדין

מחיקת מסמכים משפטיים מאתר תקדין פנו אלינו עכשיו וקבלו הסרה מהירה של פסקי דין, תביעות ומסמכים המופיעים באתר תקדין. יש לך זכות מלאה להגן על

קרא עוד »
איך להתמודד עם מוניטין שלילי באינטרנט?
איך להסיר מידע שלילי מגוגל

דחיקת כתבה או פסק דין

איך להיעלם מגוגל? דחיקת כתבה או פסק דין – איך להסיר מידע שלילי מגוגל כך שלא יימצאו עלייכם שום דבר ברשת? התקשרו עכשיו לרונן הלל

קרא עוד »
ניהול מוניטין ברשת אינטרנטית
  תוצאות חיפוש שליליות בגוגל

איך להעלים כתבה מגוגל

איך להעלים כתבה מגוגל? רוצים באמת לדעת האם ואיך להעלים כתבה מגוגל? רוצים לדעת איך להעלים כתבה מגוגל? אנו מזמינים ללמוד על השיטות המיוחדות שלנו.

קרא עוד »
הסרת תוכן פוגעני מגוגל. הרת תוצאות חיפוש. מחיקה מגוגל. רונן הלל ניהול מוניטין
  תוצאות חיפוש שליליות באינטרנט

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הסרת תוצאות שליליות בגוגל תוך פחות מחודש הכירו את המפתח בעזרתו ניתן לקבל הסרת תוצאות שליליות בגוגל. לפרטים. צרו קשר! הדרך הטובה ביותר ל-הסרת תוצאות

קרא עוד »
העלמת אנשים מגוגל

מידע על אנשים

תקבלו איך להיעלם מאינדקס התוצאות של גוגל איך לנקות מהאינטרנט מידע על אנשים? הכוונה למידע רגיש שלא רוצים שאחרים ייחשפו אליו. גולשי האינטרנט מחפשים מידע

קרא עוד »
  ניהול מוניטין ברשת מחיר

ניהול מוניטין לקהילה הגאה

ניהול מוניטין לקהילה הגאה פוסט זה עוסק בשירות ניהול מוניטין לקהילה הגאה. ללהט"בים הזקוקים לשמירה על השם שלהם בגוגל. למי שנקלע לכל מיני פרסומים מזיקים

קרא עוד »
איך להתמודד עם מוניטין שלילי באינטרנט?
איך להיפטר מכתבות שליליות

הסרת תגובות ביקורתיות

הסרת תגובות  הסרת תגובות – לא סובל את הביקורות הרעות המופיעות עלייך ברשת? העסק שלך נפגע כתוצאה מתגובות ביקורתיות קטלניות ומגמתיות. אנו נסיר הביקורות השליליות.

קרא עוד »
איך למחוק כל מידע אישי או עסקי מגוגל

מחיקת מידע מגוגל – יש פתרון

מחיקת מידע מגוגל סמנכ"ל בכיר הורשע/נחקר…אנחנו נמחק מידע שלילי מגוגל, במידה ותשכנע אותנו שאתה ראוי לכך! מחיקת מידע מגוגל אפשרית. הכל בכפוף לסיטואציה ולאג'נדה שלנו.

קרא עוד »

תפריט נגישות