מיתוג אישי

איך להתמודד עם מוניטין שלילי באינטרנט?

מיתוג אישי באינטרנט

אם אתם זקוקים בדרך לקריירה חדשה, מעוניינים להגיע ללקוחות פוטנציאלים או מחפשים משרה בכירה. שירות של מיתוג אישי הוא פתרון מושלם עבורכם.

רונן הלל ניהול מוניטין מציע שירות מיתוג אישי שמשמעותו בנייה נכונה ובריאה של התדמית שלך ברשת. אם נתקלתם בקושי בגוגל ובאינטרנט בכלל וכתוצאה מכך שמכם נפגע. היעזרו בשירותינו לשיקום התדמית שנפגעה ובניית תדמית הולמת. הכירו דרך חדשה את עצמם ברשת, לקדם אג'נדות ומטרות.

רונן הלל. מומחה ניהול מוניטין. מיתוג אישי באינטרנט.

על ניהול מוניטין באינטרנט ומיתוג אישי ברשת

בחרתי לפתוח את הפוסט הזה דווקא מסיפור ישן. איך הבנתי שיש לי יכולות טובות מאד לספק תוצאות איכותיות בעולם ניהול מוניטין ומיתוג אישי לבכירים?

זה התחיל בשיתוף פעולה עם חבר, קולגה, איש שיווק ופיתוח מהשורה הראשונה, שלפני כמה עשורים בחר לפתוח איתי מיזם משותף.

אני עסקתי בניהול מוניטין באינטרנט והוא הגיע אליי בעקבות מאמר שקרא ברשת על מנהלים שזקוקים לשירותי מיתוג אישי כדי להגדיל את סיכוייהם להתקבל למשרה בכירה יותר.

מכאן, יצאנו לדרך חדשה, הרעיון התפתח לאתר ועוד אתר ועוד חברה ועוד איש עסקים ומצאתי מכאן חיבור ישיר והדוק לעולם המוניטין הדיגיטלי.

מאז ועד היום אני נמצא בתחום באופן יומי וקבוע. זו העבודה שלי. מידי יום אני עוזר לאנשי עסקים, מנהלים, בכירים וכל מי שזקוק לתמיכה כדי לקדם את הקריירה שלו באינטרנט. כל מי שרוצה להביא לביטוי את יכולותיו כך שהן תיראנה ברשת באור חיובי.

רונן הלל. ניהול מוניטין. מיתוג אישי באינטרנט.
רונן הלל. ניהול מוניטין.

מה זה מיתוג אישי לעסקים?

זה הפך לכלי הכרחי עבור בעלי מקצועות חופשיים, אנשי עסקים ומותגים. הוא מבטא את הרעיון כיצד  לקוחות נוכחיים ופוטנציאליים שלך תופסים אותך. זווית ראייה של הסביבה עלייך. אתה בפוקוס. כיצד רואים אותך, איך  אתה נתפס בעיני הסביבה העסקית והפרטית.

אתה יכול להתעלם מהמיתוג שלך באינטרנט ולאפשר לו להתפתח באופן אורגני. אתה יכול לנהל אותו באופן פעיל. עניין של בחירה. אנחנו, באתר ניהולמוניטין.com  ממליצים על גישה אקטיבית.

מי קהל היעד שלך?

אחד הדברים החשובים ביותר הוא להכיר את קהל היעד שלך. כלומר לדעת מראש למי אתה מכוון את המסרים שלך, התמונות שלך, המאמרים שלך ועוד. זה אפילו יורד לרזולוציה של בחירת צבעים נכונה.

קהל היעד שלך יכול להיות לקוחות קיימים או לקוחות פוטנציאלים, קהלים שונים בגילאים שונים. אנשים במדינות ספציפיות או באזור מסוים. זה גם יכול להיות מעסיקים פוטנציאלים, מוסדות לימוד וכדומה. יש כאלה שבונים את עצמם ברשת כחלק ממיתוג אישי על מנת ליצור לעצמם כרטיס ביקור שמשדר הצלחות ובדרך זו הם יכולים לגזור קופונים ולהרוויח הרבה יותר או ליצור זוגיות ברמה שהם מצפים שתהיה להם.

יתרונות שכדאי לקחת בחשבון

כמה כמה דברים שמיתוג אישי יכול לעזור לך ולהעניק דחיפה משמעותית.

 • יכולת לתקשר ולהתחבר עם אנשים ועסקים.
 •  ליצור בולטות על פני מתחרים.
 • לבנות לך שם של מומחה בתחומך.
 • דרך מצוינת לבנות אמון עם לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאלים.
 • הגדלת מכירות וחשיפה חיובית ברשת.
 • למצוא קריירה מתאימה או לעסוק בתחום אהוב מתוך בחירה.
 • מסייע בקבלת החלטות ומוביל לצמיחה אישית.
 • מגביר את הנוכחות שלך באינטרנט.

 

למי השירות שלנו יכול לעזור?

 • לבעלי מקצועות חופשיים
 • אנשי עסקים
 • מנהלים בשירות הציבורי
 • בעלי חברות במגזר הפרטי שרוצים להתפתח ולהפוך למותג.
 • אנשים עם בעיות תדמית ברשת.
 • דורשי עבודה.
 • עצמאים, שכירים.
 • קרייריסטים, אנשי הייטק, יזמים.
 • כל אחד שהתוכן הזה מדבר אליו.

 

זקוקים לשירות של ניהול תדמית ברשת? צריכים מיתוג אישי. פנו עכשיו ונשמח לעזור!

ניהול מוניטין - רונן הלל מנהל מוניטין מקצועי

נשמח לעזור בכל שלב ❤️

למאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך...

מחיקת מוניטין שלילי לעסקים

מחיקת מוניטין שלילי לעסקים בתי עסק בישראל סובלים מתדמית שלילית ופרסומים באינטרנט הפוגעים במוניטין ואף גורמים להם נזקים כלכליים. אם עד לאחרונה חשבתם כי אי אפשר

קרא עוד »

תקדין

מחיקת מסמכים משפטיים מאתר תקדין פנו אלינו עכשיו וקבלו הסרה מהירה של פסקי דין, תביעות ומסמכים המופיעים באתר תקדין. יש לך זכות מלאה להגן על

קרא עוד »
מנהל מוניטין בגוגל

קידום אתרים

קידום אתרים קידום אתרים מסייע לייצר חשיפה איכותית לאתרי אינטרנט ועסקים. אנו בחברת ניהול מוניטין משלבים אלמנטים של קידום אתים כחלק ממערך בניית נכסים דיגיטלים.

קרא עוד »
רונן הלל ניהול מוניטין
מחיקה מגוגל

מחיקת מידע מגוגל

מחיקת מידע מגוגל ניהול מוניטין מקבוצת רונן הלל מספקים שירותים למחיקת מידע מגוגל, הסרת תוצאות שליליות ומחיקת תוצאות שליליות. הצטרפו להצלחה וקבלו תוצאות ושקט, כי

קרא עוד »
הסרת תוכן פוגעני מגוגל. הרת תוצאות חיפוש. מחיקה מגוגל. רונן הלל ניהול מוניטין
איך למחוק מגוגל

איך למחוק מגוגל?

איך למחוק מגוגל? אם מופיעות עליכם כתבות שליליות בגוגל ולא משנה מה הסיבה סביר להניח שתתקשו למצוא עבודה, תתקשו להתחיל זוגיות חדשה, תסבלו מבעיות בעבודה

קרא עוד »

תפריט נגישות