מחיקת תכנים מגוגל – מחיקת תוכן מגוגל

הדרך היעילה ל-מחיקת תכנים מגוגל – מחיקת תוכן מגוגל

איך מוחקים מידע מגוגל?

איך מוחקים מידע בגוגל?

איך למחוק מידע מגוגל?

איך למחוק מידע אישי בגוגל?

איך מוחקים פסקי דין מהאינטרנט?

יום טוב (השם האמיתי שמור במערכת) פנה אלינו בשאלה, איך מוחקים מידע מגוגל? איך מוחקים פסקי דין מהאינטרנט?  האם אפשר לבצע מחיקת תכנים מגוגל? שאלתיו של יום טוב הן שאלות שאנו מקבלים מידי יום מרבים מהגולשים המחפשים פתרונות בכל הקשור למחיקת מידע מגוגל ומחיקת מידע אישי בגוגל.

למה התוכן השלילי כל כך משפיע ובולט?

ד' (השם המלא שמור במערכת)  פנה אלינו בשאלה – למה דווקא התוכן השלילי הוא זה שכל כך בולט? איך זה שיש עליי עשרות כתבות, מאמרים וידיעות חדשותיות ולמרות הכל – למה  דווקא הפרשה השלילית היא זו שתפסה את המקום הכי בולט במנוע החיפוש של גוגל?  על שאלה זו ועל השאלות הנוספות – נספק תשובות במאמר זה.

תוכן הוא המלך ? התוכן השלילי הוא האמצעי

תשאלו כל מתקדם אתרים והתשובה הראשונה שתקבלו ממנו היא שהפרמטר החשוב ביותר לקידום אתר הוא התוכן. אמר מי שאמר התוכן הוא המלך והוא לא טעה!  תוכן אתר, תוכן גולשים וטקסטים איכותיים משפיעים רבות על הקידום האורגני של האתר ומהווים גורם מכריע להצלחתו.

תוכן איכותי הוא תוכן שנכתב באופן ממקוד, מכוון מטרה והוא תוכן בלעדי המספק תשובות לבקשות וחיפושים של הגולשים. תוכן איכותי הוא תוכן שהקורא שקוע בו וסופג את המידע. תוכן איכותי מצריך "בילוי" של זמן בתוףך המאמר והוא גם מניע לפעולה. כלומר יגרום לקורא להמשיך בדיוק לעמוד או למאמר או לתמונה או לכל דבר שאליו התכוון הכותב ואותו חיפש הקורא. על זה בדיוק גוגל מעניק ניקוד באלגוריתם שלו!

תשאלו מה לזה ולניהול מוניטין בגוגל? ובכן, רבים חושבים שכמויות של טקסטים, הצפה של אינטרנט במידע ובמאמרים תפתור את המוניטין השלילי ותדחיק את האזכורים הרעים למטה בגוגל. יכול להיות שיש כאן "רמז" או נקודות מסוימות שנכונות, אבל  עובדה שרבים ממנהלי המוניטין פשוט נכשלים בהסרה של מידע שלילי מהרשת.

לקוחות רבים פונים אל רונן המומחה לניהול מוניטין שפרטיו כאן בעמוד יצירת הקשר ומבקשים לתקן מה שאמרים לא הצליחו. כלומר –הם מוכנים לשלם כסף רב ולו רק שניתן יהיה למחוק או להסיר את הביטויים השליליים ולהביא למחיקת התכנים הפוגעניים מהרשת.

השיטה שלנו למחיקת תוכן שלילי מהרשת מבוססת על אסטרטגיה שלמה של תובנות ומסקנות שגובשו במשך שנים ומבדלים אותנו מכלל השוק.

אנו עושים שימוש בתוכן איכותי אבל זה רק פרמטר אחד קטן בשרשרת הביצועים שלנו לטובת ניהול מוניטין ללקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים.

אם חשבתם שתוכן הוא הפתרון המושלם לקידום אתר ולהסרה של ביטויים רעים מהפייסבוק ומגוגל הרי שתשמחו לקבל כאן במאמר טיפים נוספים שיעזרו לכם. במשימה. יחד עם זאת נדגיש שראוי שכל אחד יעסוק במקצוע שלו וישאיר לידי המומחים את העבודה וזו הסיבה שלא ממש כדאי להתערב בעבודה של מנהל מוניטין באינטרנט.

ובכן, דיברנו על טיפ שני החשוב לקידום אורגני של אתר ולניהול תוכן באינטרנט. הטיפ הוא לבצע אופטימיזציה ולהתאים את התכנים לאלגורם של גוגל.  שילוב של תוכן איכותי ואופטימיזציה בריאה יזניקו את תוצאות החיפוש.

טיפ זה בולט בכל הקשור לקידום חיובי אבל הוא דיי "חלש" בקידום שלילי ובמחיקת ביטויים שליליים ולכן כדי לקבל את התוצאה המבוקשת אין צורך לבזבז זמן על קריאה של  מאמרים באתרים שונים. מה שבאמת רצוי וצריך לעשות הוא להתקשר עם המומחה המומלץ לניהול מוניטין ולקבוע פגישה.

יש מי שחושבים שהרבה תוכן, בלה בלה בלה הוא זה שיעזור לטפס לראש העמוד של גוגל. אנו כבר הוכחנו שגם מאמרים קצרים מאד ממוקדי מטרה יכולים להופיע בראש תוצאות החיפוש וכך גם לגבי ביטויים שליליים.

יש לנו לא מעט לקוחות שכתבו עליהם "רק דבר קטן אחד שמפריע"…. ובסוף התברר שהקטן הזה הוא הרסני, פוגעני ויכול למוטט הרים!.

לסיכום

אם אתם מחפשים דרך למחיקת מידע שלילי ולהורדת תכנים שליליים מגוגל – מומלץ לפנות למומחה לניהול מוניטין –לחצו כאן לעמוד יצירת קשר עם ניהול מוניטין בגוגל.

לקבלת מידע נוסף ומאמרים נוספים בכל הקשור למחיקת אזכורים שליליים ברשת לחצו כאן.

ליצירת קשר מיידי עם המומחה לניהול מוניטין שיודע למחוק את הכאבים ולהסיר את הדאגות –מלאו פרטים בצור קשר.

אם יש לכם שאלות על מחיקת תכנים מגוגל – בעיות או אתגרים – נשמח לספק פתרון למחיקת תוכן בגוגל ולטיפול בכל בעיה של מוניטין שלילי ברשת.

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

 

 

 

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

רונן הלל ניהול מוניטין

איך מורידים תוצאות בגוגל

איך מורידים תוצאות בגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, ניהול מוניטין באינטרנט אם אתם מחפשים טכנולוגיות להוריד תכנים מגוגל, אם אתם זקוקים למישהו שיוכל לעשות זאת

מידע על אנשים

איך לנקות מהאינטרנט מידע על אנשים? איך מוחקים מידע מהאינטרנט? איך מעלימים מידע על אנשים מהרשת? איך מנקים את גוגל מאיזכורים שליליים? לכל אלה ועוד

מיתוג אישי

מיתוג אישי באינטרנט רונן הלל ניהול מוניטין מציע שירות מיתוג אישי שמשמעותו בנייה נכונה ובריאה של התדמית שלך ברשת. אם נתקלתם בקושי בגוגל ובאינטרנט בכלל

קידום אתר

קידום אתר, כן גם אנחנו יכולים לעזור לך! קידום אתר היא עבודה בפני עצמה ויש לא מעט ספקי שירותים שזו התמחותם.  השירות שלנו ניהול מוניטין

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה