מחיקת תוכן פוגעני

הסרת תוכן פוגעני מגוגל. הרת תוצאות חיפוש. מחיקה מגוגל. רונן הלל ניהול מוניטין

מחיקת תוכן פוגעני באינטרנט

מחיקת תוכן פוגעני מגוגל – שירות בלעדי – רונן הלל ניהול מוניטין ברשת

שלום שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אם יש לך או לך כתבות שליליות ברשת – הסרטון הזה הוא בשבילך כי רק בדרך זו ניתן יהיה לבצע מחיקת תוכן פוגעני באינטרנט. 

מהו תוכן פוגעני באינטרנט?

האינטרנט הוא מקום ענק עם תכנים טובים ורעים, ועל כל אחד לבחון היטב את התכנים המופיעים בו מאחר והוא עלול לכלול תכנים מטרידים שעלולים לגרום לנזק לטווח הקצר וגם לטווח הארוך. תכנים פוגעניים שעלולים לעלות ברשת עלולים להשפיע על החלטות קנייה, על שיקולים עסקיים, אישיים ומשפחתיים. תוכן פוגעני, לדוגמה, יכלו למנוע ממעסיק פוטנציאלי לקבל אותך לעבודה ופועל יוצר מכך לפגוע בפרנסה שלך וברווחה של בני המשפחה שלך.

תוכן פוגעני עלול להיות גם תוכן אלים, מטריד, משפיל או מבזה. הוא גם יכול להיות תוכן שקרי, מגמתי או תוכן שלא באמת משקף את העשייה שלך לאורך הקריירה או החיים בכלל.

העובדה שיש כל כך הרבה תוכן פוגעני באינטרנט מטרידה ומסוכנת, במיוחד עבור מי שמוזכר בתכנים אלה והוא עלול להיות מסוכן מאד בכפוף לתיאורים והתכנים.

תוכן פוגעני באינטרנט עלול להיות גם חלק מפורנו נקמה. כלומר יש סיטואציות בהם אנשים מסויימים מעלים תמונות אינטימיות של אנשים אחרים במטרה לגרום להם השפלה, כאב, מצוקה, הטרדה. כל זה לא חוקי וגם עלול להרוס את המוניטין האישי או העסקי אבל בימנו האינטרנט פרוץ לתכנים גם מסוג זה שדורשים התמודדות של בעל מקצוע מומחה ניהול מוניטין או לפחות מישהו שמבין בחוקי האינטרנט ויכול לעזור.

אנו בחברת רונן הלל ניהול מוניטין עוזרים לנפגעי תוכן פוגעני באינטרנט להתמודד טוב יותר עם הפרסומים השליליים. אנו מספקים פתרונות מהירים יותר להעלמת התכנים הללו עושים הכל כדי להסירם מהרשת. 

אני מטפל במחיקת כתבות שליליות מגוגל, הסרת ביקורות שליליות מהרשת, מחיקת תגובות מגוגל, ניהול מוניטין חיובי ומחיקת מוניטין שלילי לחברות ועסקים. – מוזמנים לפנות אליי מיידית ולקבל מענה אחראי ודיסקרטי.  

אם אתה איש עסקים או אדם פרטי – אתה זכאי למלוא ההגנה ממידע שלילי ברשת. לשם כך ניתן לשכור את השירותים שלנו לניהול מוניטין ברשת ולפתוח דף חדש ונקי בגוגל!

ניהול מוניטין – כי אין דבר יותר חשוב מהשם שלך ברשת ואנחנו נילחם עליו וננקה את התוצאות השליליות!

ניהול מוניטין ברשת
רונן הלל ניהול מוניטין בגוגל – ניהול מוניטין 0522508109

חברת רונן הלל ניהול מוניטין מובילה למעלה משני עשורים בכל הקשור לניהול תדמית ברשת ומחיקת איזכורים רעים מהאינטרנט. ניתן לקבל ייעוץ ולסמוך על השירות שלנו כדי שתקבלו תמונה מלאה על מצבך ועל האפשרויות למציאת פתרון.

ניהול מוניטין - רונן הלל מנהל מוניטין מקצועי

נשמח לעזור בכל שלב ❤️

למאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך...

google - איך למחוק ביקורות מהאינטרנט, כיצד להסתיר מידע שלילי באינטרנט - ניהול מוניטין
מחיקה של פסקי דין מהאינטרנט

מחיקה של פסקי דין מהאינטרנט

מחיקה של פסקי דין מהאינטרנט סובלים מאזכורים שליליים ברשת הנובעים מפרסום פסקי דין ברחבי האינטרנט. קבלו מידע שימושי איך לבצע מחיקה של פסקי דין מהאינטרנט

קרא עוד »
הסרת תוכן פוגעני מגוגל. הרת תוצאות חיפוש. מחיקה מגוגל. רונן הלל ניהול מוניטין
חוק ההתיישנות

חוק ההתיישנות

האם חוק ההתיישנות חל על גוגל? האם אפשר למחוק מסמכים מגוגל בטענה להתיישנות? יש לי תביעות, תחקירים, פסקי דין ופרסומים שליליים בגוגל מלפני יותר מ-10

קרא עוד »
הסרת תוכן פוגעני מגוגל. הרת תוצאות חיפוש. מחיקה מגוגל. רונן הלל ניהול מוניטין
ניהול מוניטין

ניהול נכסים אינטרנטיים

ניהול מוניטין = ניהול נכסים אינטרנטיים אם אין לך נכסים אינטרנטיים (והכוונה לא לרכוש) משמעות הדבר שתהיה פגיע ביותר לנזקי מוניטין בגוגל. אנו, ניהול מוניטין,

קרא עוד »

מחיקת מוניטין שלילי לעסקים

מחיקת מוניטין שלילי לעסקים בתי עסק בישראל סובלים מתדמית שלילית ופרסומים באינטרנט הפוגעים במוניטין ואף גורמים להם נזקים כלכליים. אם עד לאחרונה חשבתם כי אי אפשר

קרא עוד »
איך להתמודד עם מוניטין שלילי באינטרנט?
ביקורות חיוביות

ניהול מוניטין לעסקים

ניהול מוניטין לעסקים – להרים עסקים להצלחה כאיש עסקים, ברור מעבר לכל ספק כי הביקורות המופיעות עלייך בגוגל משפיעות על קהל הלקוחות שלך. למעשה, למעלה

קרא עוד »

תפריט נגישות