שיימינג

מחיקת שיימינג.

מחיקת שיימינג

איך להעלים שיימינג מהאינטרנט? סובלים מבעיה של שיימינג ברשת? פנו אלינו לייעוץ וטיפול במוניטין השלילי כדי לבצע מחיקת שיימינג בגוגל.

מה זה מחיקת שיימינג? התשובה לכך היא מחיקת של כל מיני דברים מצוצים מהאצבע המופיעים ברשת. למידע בנושא – הכתבה הזו בשבילכם.

הקלות הבלתי נסבלת של האינטרנט הביאה לתופעה הנקראת שיימניג ומדובר בהשמצות מזיקות באינטרנט. כאלו המחייבות טיפול והתייחסות במסגרת ניהול מוניטין או במסגרת רשויות החוק . שיימינג (במקור מהשפה האנגלית: Shaming, מגיעה מהביטוי לבייש/בושה Shame). משמעות התופעה או המגמה היא לבייש אדם או מותג ברשת האינטרנט ולגרום לו מבוכה.

עוצמת הפגישה של שיימינג עלולה להיות הרסנית ביותר. יש הרואים בה משחק או תעלול אולם יש מקרים שסופם אפילו מוות כתוצאה משיימינג.

אתר ניהול מוניטין מטפל במקרים של שיימינג.  בסיטואציות כמו פרסום פוסטים או תוונות כנגד אדם או גורם, לרוב בצירוף שמו ותמונתו. הפוסט בדרך כלל ויראלי ונחשף בפני אלפי ומאות אלפי אנשים שבמסגרת השיימינג משתפים את התוכן  חברת ניהול כשפרסום פוסט ובו תלונה על אדם או גורם, בדרך כלל בצירוף שמו או תמונתו של (share), מבצעים לייק למי שהעלה את הפוסט או ממשיכים להשפיל, לפגוע ולבייש את נשוא הפוסט. השפחה זהו הינה הטחה של עלבונות קשים המייצרים נזקים גדולים – אישיים, נפשיים, משפחתיים וכו'.

אתר ניהול מוניטין ברשת בית לכל מי שנפגע מפרסומים שליליים ברשת, השפלות, ביושים – שיימינג.

בשעה שפוסט שיימינג עולה ורבים "מתחממים" מהאש ומגבירים אל ה"להבות" אנו כאן כדי לעזור לנפגעים, לכל אלה שמבויישים,  שנחשפים בצורה לא הוגנת וזקוקים להגנה כדי לשים סוף לתסכול ולבושה. צרו קשר כדי לעשות סוף לשיימינג ברשת.

מחיקת שיימינג - מחיקה של מידע מצוץ מהאצבע.
מחיקת שיימינג. ניהולמוניטין.com

הבעייתיות  בתופעת השיימינג היא העובדה שמאד קל לבצע אותה אך קשה מאד לעצור את מעגלי החשיפה ולסגור עניין בזמן אמת. בשיימינג אין בית משפט שפוסק מיידית, אין גם שיקול דעת.  אין אפשרות לאמת את הדברים ואין ממש אפשרות לשלוח תגובה מסודרת.

מרגע שהפגיעה עולה – אנשים נחשפים למידע פוגעני אבל מתייחסים אליו כחלק ממשחק או מכייף להמשיך ולחזק את הפוסט השלילי, להעצים אותו ולשתף –מבלי לחשוב באמת מי האדם שעומד מאחורי הכתבות השליליות האלה, מי הוריו, מי חבריו, ילדיו, מה גילו ועוד.

תופעת הביוש באינטרנט מופץ בולטת במיוחד ברשתות החברתיות כמו בפייסבוק ובטוויטר –אך היא תופסת תאוצה אדירה במהירות 0. לכן חשוב למנוע ביוש ולעצור את חשיפתו בפני קהלים חדשים, רק מהסיבה שלא תמיד מדובר באמת, כי תמיד יש מי שנפגע והחמור מכל –שיימינג הרג ועלול להרוג ולפגוע באופן קטלני.

מחיקת שיימינג מגוגל. הסרת שיימינג מהאינטרנט.
מחיקת שיימינג מגוגל. הסרת שיימינג מהאינטרנט.

במקרים רבים פעולת שיימינג נחשבת כלשון הרע – כלומר עבירה שיש לתת עליה את הדין בבית המשפט. יחד עם זאת עד שהנושא עולה לדיון בבית משפט עובר זמן רב -שנים רבות – והנזק נשאר.

ניתן לטפל בשיימינג באופנים שונים. הדרך הטובה ביותר היא לנהל את המשבר בצורה חכמה ולקצר עד למינימום את החשיפה ואת הנזקים המצטברים. ניתן להגיב בשיקול דעת בזמן ובמקום הנכון, אבל החשוב מכל – לפנות למומחה לניהול מוניטין ברשת שיודע לטפל במקרים שונים של שיימינג.

ניהול מוניטין מטפלת וטיפלה בשיימינג בהיקפים שונים. לקוחות שלנו שנפגעו זכו לטיפול מקצועי. במקרים רבים הלקוחות שלנו הם חברות ואנשים מבוגרים שהוטרדו, הושפלו ובוישו, אך יש צעירים רבים ובעצם גברים ונשים מכל קבוצת גיל.

כדי לשים נקודה וסוף לשיימינג שלילי – ניהול מוניטין תנהל עבורך מאבק ותסייע לך. אנו פועלים במסגרת רחבות ומגנים על זכויות הפרט.  אנו רואים בשיימינג שיטה לנצל את הרשתות החברתיות ואת האינטרנט כדי לפגוע באנשים מסוגים שונים. השיימינג הפך במידה כזו או אחרת לבית דין שדה. אנו חושבים שיש מקום להגן על חברות ומותגים שעלולים לחטוף מכה קשה באמצעות שיימינג.

אנו מעניקים "טיפול מונע", טיפול בזמן אמת ומלווים את הלקוחות לנו גם זמן מה אחרי שהאש דועכת והביטויים הפוגעניים נעלמים.

מוזמנים ליצור קשר עכשיו ונשמח להעניק שירות מקצועי ולעזור. הקליקו על שאלות ותשובות על ניהול מוניטין לכל מידע נוסף.

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

Ronen Hillel - Expert in reputation management
ניהול מוניטין - רונן הלל מנהל מוניטין מקצועי

נשמח לעזור בכל שלב ❤️

למאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך...

הסרת תוכן פוגעני מגוגל. הרת תוצאות חיפוש. מחיקה מגוגל. רונן הלל ניהול מוניטין
להסיר ביקורת שלילית

מחיקה של ביקורות מגוגל

מחיקה של ביקורות מגוגל מחיקת ביקורת מגוגל יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר עבור כל אחד שנפגע כתוצאה מביקורת שלילית, ביקורת מגמתית או כל ביקורת פוגעני.

קרא עוד »
מומחה למחיקת ביקורות שליליות

מחיקת מידע רגיש על חרדי

מחיקת מידע רגיש על חרדי למרות שהרוב הגדול באוכלוסייה החרדית לא מחובר לאינטרנט, רבים מהם מתעניינים בשירות של מחיקת כתבות חרדים. למה זה קורה? כי

קרא עוד »
ניהול מוניטין ברשת החיפושים. איך שומרים על שם נקי ברשת
הזדמנות שנייה לפושעים ולעבריינים

הזדמנות שנייה לפושעים ולעבריינים

ניהול מוניטין – מתן הזדמנות שנייה לעבריינים ולפושעים החיים לא פשוטים. בתי המשפט עמוסים ולא תמיד עושים משפט צדק.  עצורים רבים נשלחים לבתי הכלא. חשודים

קרא עוד »

תפריט נגישות