מחיקת סרטונים מגוגל וממנועי חיפוש

מחיקת סרטונים מגוגל וממנועי חיפוש

טיפים להעלאת תמונות וסרטונים לרשת האינטרנט ולמנועי החיפוש

החשיפה בגוגל עלולה להרוג ולהביא לתוצאות חמורות ביותר. בימים אלה הוצפו מדורי החדשות בכל העולם בכתבות אודות צעירה איטלקיה בת 31 בשם טיזיאנה קנטונה שהתאבדה בגלל שסרטון סקס בה השתתפה הופץ ברשת והגיע לאתרים שונים.

קנטונה השתתפה בסרטון עם חבריה וסרטון זה עלה לגוגל ולרשתות החברתיות לפני כשנה. מאז היא ניסתה בכל דרך למחוק את הסרטון מגוגל ולהורידו מהאתרים השונים. גם צו של בית משפט שפסק למחיקת הסרטון ממנועי החיפוש לא הביא להעלמתו מהרשתות השונות ואותו סרטון זכה לכמיליון צפיות באיטליה והפך אותה לדמות נלעגת גם בשלב העובדה כי בסרטון היא שואלת "אתה מצלם? בראבו", שהעמיד אותה לגמרי באור מושפל ביותר.

טיזיאנה קנטונה במחרה לשים קץ לחיה ולהתאבד בשל הפרשה המביכה והסיפור שלה זכה לחשיפה רחבה בעיתונים ובאתרים המובילים. היא נמצאה ללא רוח חיים בדירה של דודתה אחרי שנכשלה בכל מהלך שעשתה כדי להסיר את הסרטון או לטשטש את זהותה.

מסתבר כי כל המאבק המשפטי שעשתה כדי להבטיח את "הזכות להישכח מגוגל", פייסבוק והרשתות החברתיות לא הועיל וגם עלה לה עשרות אלפי יורו .

במידה ואתם סובלים מתדמית שלילית ברשת, אם סרטונים שלכם הופצו בגוגל ו/או אתם מעוניינים להסיר מידע כזה או אחר –פנו אל המומחה לניהול מוניטין לקבלת עזרה.

טיפים שימושיים – מה להעלות לרשת ומה לא ממש כדאי לשתף בגוגל

היום קל מאד לשתף תמונות וסרטונים ברשת ולעיתים קלות דעת עלולה לגרום לאסון או לצרות גדולות ביותר.

הטיפ הראשון הוא לא לצלם מה שלא תרצו שידלוף החוצה. אם אתם ממש לא יכולים לעמוד בכך דאגו שהצילומים או הסרטונים יהיו בטוחים וישמרו אצלכם במקום מאובטח.

הימנעו להעלות תמונות מביכות, סרטונים או צילומים באתרי שיתוף או באתרי איחסון שעלולים להיפרץ בדרך זו או אחרת.

חשוב היטב לפני שאתם בוחרים להעלות תמונה, סרטון או מידע לרשת. הימנעו לעשות זאת אם אתם לא מעוניינים שהמידע ידלוף לעיניים או גורמים שלא תרצו שיחשפו למידע/לתמונות.

חישבו היטב על הילדים, המשפחה, החברים שלכם לפני שאתם מעלים תמונות וסרטונים לרשת. לעיתים מה שנראה לכם טבעי ואובייקטיבי עלול להיות הרסני לאחרים.

חישבו היטב על התפקיד שלכם, מקום העבודה והקריירה שלכם. לא פעם מידע שאסור היה שיזלוג לרשת הביא לפיטורין, לגירושין, להפסדים כספיים ועוד.

לקבלת סיוע בניהול מוניטין אישי או מוניטין עסקי – פנו אלינו וקבלו עזרה.

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

רונן הלל ניהול מוניטין

איך מורידים תוצאות בגוגל

איך מורידים תוצאות בגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, ניהול מוניטין באינטרנט אם אתם מחפשים טכנולוגיות להוריד תכנים מגוגל, אם אתם זקוקים למישהו שיוכל לעשות זאת

מידע על אנשים

איך לנקות מהאינטרנט מידע על אנשים? איך מוחקים מידע מהאינטרנט? איך מעלימים מידע על אנשים מהרשת? איך מנקים את גוגל מאיזכורים שליליים? לכל אלה ועוד

מיתוג אישי

מיתוג אישי באינטרנט רונן הלל ניהול מוניטין מציע שירות מיתוג אישי שמשמעותו בנייה נכונה ובריאה של התדמית שלך ברשת. אם נתקלתם בקושי בגוגל ובאינטרנט בכלל

קידום אתר

קידום אתר, כן גם אנחנו יכולים לעזור לך! קידום אתר היא עבודה בפני עצמה ויש לא מעט ספקי שירותים שזו התמחותם.  השירות שלנו ניהול מוניטין

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה