מחיקת מסמכים משפטיים לאנשי עסקים וחברות

אין שום סיבה בעולם שהפרטים העסקיים שלכם יהיו חשופים ברשת במידה ואתם לא מעוניינים. אין שום סיבה בעולם שפסקי דין, תביעות משפטיות, הליכים כמו עיקולים, פשיטות רגל וכינוס נכסים יופיעו בגוגל בתוצאות החיפוש שלכם! פנו אל ניהול מוניטין עכשיו להסרת כל המידע השלילי או מידע פרטי שאינכם מעוניינים לחשוף ברשת!

בעל עסק/אדם פרטי – פנה אלינו כדי שנעזור להגן על המידע שלך ברשת. אם יש לך קושי בחשיפה של פרטים אישיים ברשת ובגוגל כמו פסקי דין, תביעות משפטיות, תלונות, כתבי אישום, הליכים משפטיים, דיונים, פשיטות רגל, עיקולים, כינוס נכסים, קנסות ועוד.

ניהול מוניטין מעניקה שירות למחיקה מגוגל, להדחקה מהרשת ולהסרת כל תוכן פוגעני שתרצו. אנו נעשה בשבילכם ה-כ-ל כדי להגן על שמכם ברשת.

מניעת פרסום שלילי בגוגל

גם אם הורשעתם, אם הפסדתם במשפט או יש לכם תיק בהוצאה לפועל – אנו סבורים שבמקרים רבים אנשים פרטיים וגם בעלי עסקים זכאים לנהל את המוניטין שלהם בגוגל ולמנוע פרסום מידע שלילי שעלול לפגוע להם בחיי המשפחה, הזוגיות, הפרנסה ועוד.

אנו, בניהול מוניטין, מגשימים מטרות לכל מי שנפגע משיימינג, ממידע שלילי ומתכנים משפטיים, כתבות, תחקירים וביקורות. פנו אלינו עכשיו לקבלת עזרה.

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management