מחיקת מידע רגיש על חרדי

מחיקת מידע רגיש על חרדי

למרות שהרוב הגדול באוכלוסייה החרדית לא מחובר לאינטרנט, רבים מהם מתעניינים בשירות של מחיקת כתבות חרדים. למה זה קורה? כי גם הם נפגעים מפרסומים שליליים וגם בני המגזר החרדי זקוקים לעזרה בהסרת תוצאות ופסקי דין מגוגל.

הציבור החרדי הוא ציבור נפלא אבל גם הוא נתון ל"חסדים" של תוצאות החיפוש בגוגל. אנו מציעים שירות לחרדים, מוהלים, בני ישיבות, תלמידים, משפחות חרדיות, הורים ועוד.

רונן הלל ניהול מוניטין ברשת
רונן הלל | ניהול מוניטין ברשת . מחיקת כתבות חרדים. למה זה קורה? כי גם הם נפגעים מפרסומים שליליים וגם בני המגזר החרדי זקוקים לעזרה בהסרת תוצאות ופסקי דין מגוגל.

אנו מציעים שירות של הסרת תכנים מזיקים מהאינטרנט, מחיקת פסקי דין, הסרת ביקורות רעות ומבצעים ניהול מוניטין למגזר החרדי כדי להבליט את המעשים הטובים. כל מי שסובל מחדשות רעות באינטרנט וממסמכים חשופים לכל המזיקים לו – מוזמן ליצור קשר.

עובדות על המגזר החרדי בישראל

המגזר החרדי בחברה הישראלית נתון פעמים רבות לסטריאוטיפים, בין אם חיוביים או שליליים.

למעשה, מספר גורמים מניעים את צמיחתה של הקהילה. ראשית, למשפחות חרדיות שיעור הפריון גבוה בהרבה משאר המשפחות הישראליות. למשפחה חרדית ממוצעת יש שבעה ילדים, לעומת שלושה באוכלוסייה הכללית ושניים בקרב יהודים חילונים. לצמיחה זו השפעה גדולה על הכלכלה, מגדילה את הביקוש לשירותים ציבוריים וגורמת ללחץ בחיי המשפחה.

היא גם משפיעה עמוקות על מערכת החינוך הישראלית, שחייבת להכיל יותר ויותר ילדים מדי שנה. בנוסף עולה כי חל שינוי בסוגי התעסוקה בהם עוסקים החרדים, עם ירידה בתפקידי חינוך וגידול במשרות המסחר. כאשר חלק משמעותי מהם אינו עובד ועוסק בלימוד תורה.

ניהול מוניטין - רונן הלל מנהל מוניטין מקצועי

נשמח לעזור בכל שלב ❤️

למאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך...

הסרת תוכן פוגעני מגוגל. הרת תוצאות חיפוש. מחיקה מגוגל. רונן הלל ניהול מוניטין
איך להתמודד עם פרסומים שליליים

הדחקת אזכורים או מחיקה מגוגל?

הדחקת אזכורים או מחיקה מגוגל? הרבה מאד אנשים פרטים ובעלי עסקים פונים אלינו בבקשות לניהול מוניטין ולהדחקה של תוצאות חיפוש בגוגל. אותם אנשים או ליתר

קרא עוד »

בקשות להסרת תכנים

בקשות להסרת תכנים בקשות-להסרת תכנים או שאיפה ל-הסרת תכנים מגוגל היא משאלה של הרבה מאד מותגים, עסקים, אנשים וחברות המבקשות להסיר ממנוע החיפוש לשון הרע,

קרא עוד »
איך להתמודד עם מוניטין שלילי באינטרנט?
גוגל אפשרויות מחיקת מידע שלילי

גוגל אפשרויות מחיקת מידע שלילי

גוגל אפשרויות מחיקת מידע שלילי גוגל אפשרויות מחיקת מידע שלילי – לשאלה כיצד ניתן למחוק מידע שלילי בגוגל יש תשובה אחת שתספק את הפתרון המושלם

קרא עוד »
הסרת תוכן פוגעני מגוגל. הרת תוצאות חיפוש. מחיקה מגוגל. רונן הלל ניהול מוניטין
מחיקת תוכן פוגעני

מחיקת תוכן פוגעני

מחיקת תוכן פוגעני באינטרנט מחיקת תוכן פוגעני מגוגל – שירות בלעדי – רונן הלל ניהול מוניטין ברשת שלום שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין

קרא עוד »

תפריט נגישות