מחיקת מידע מגוגל

רונן הלל ניהול מוניטין

מחיקת מידע מגוגל

ניהול מוניטין מקבוצת רונן הלל מספקים שירותים למחיקת מידע מגוגל, הסרת תוצאות שליליות ומחיקת תוצאות שליליות. הצטרפו להצלחה וקבלו תוצאות ושקט, כי אין דבר חשוב יותר מהשם שלך!

מחיקת מידע מגוגל, הסרת תוצאות שליליות או מחיקת תוצאות שליליות – כל אלה הן תוצאות לפעילות שמשרד רונן הלל ניהול מוניטין מבצע עבור לקוחותיו במסדרת שירות ניהול מוניטין ברשת!

השיטה שלנו מאפשרת השגת תוצאות מעולות!  הצלחנו למחוק מאות כתבות שליליות, אלפי מסמכים אישיים ומידע נרחב מהאינטרנט. אם גם לך יש בעיה של עודף חשיפה ברשת או הופעה של מידע שלילי –פנה אלינו למחיקת מידע מגוגל.

רונן הלל ניהול מוניטין

מחיקת כתבות, מחיקת כתבות שליליות ברשת או הסרת תוצאות חיפוש זה בדיוק מה שאנו עושים כי המטרה שלנו לשמור על השם שלך ברשת ולספק לך ביטחון ושקט.

אם בעבר כתבות שליליות היו מתפרסמות בעיתונים או משודרים ברדיו במסגרת חדשותית או רכילותית, הרי שהיום בעידן הדיגיטלי הכל נמצא ברשת.

ריבוי הערוצים הדיגיטליים, מגוון האפשרויות להפצת תוכן באינטרנט והקלות הרבה בה ניתן לבצע מניפולציות ולהשפיע על תוצאות החיפוש בגוגל – כל אלה הביאו לכך שהרשתות החברתיות, הבלוגים, אתרי החדשות ומנוע החיפוש גוגל יצרו לעצמם כוח אדיר שלא פעם מנוצל ומנווט לקמפיינים שליליים ולהעצמת תוצאות שליליות.

משרד רונן הלל מומחה בניהול מוניטין ברשת. אנו מעצימים מידע חיובי ומעלימים תוכן שלילי. אנו מהמובילים בארץ בתחום ומחזיקים באחוזי הצלחה מעולים. הסיבה לכך היא עבודה קשה, עבודה שיטתית ויכולות מיוחדות + ויטמינים, כשרון וחוזקות שיש לנו.

היום גוגל ופייסבוק מהווים את עיקר הכוח באינטרנט לצד אתרי החדשות המובילים. הרגלי הגלישה של הקהל הרחב משפיעים גם הם על תוצאות החיפוש ועל רלוונטיות התוצאות המתקבלות.

מחקרים מוכיחים כי הרגלי הגלישה של הקהל הרחב התפתחו מאד וכיום חלק גדול ומשמעותי מהחיפושים בגוגל נעשים באמצעות מכשירי סלולאר חכמים.

אם אתה או את סובלים מתוצאות שליליות בגוגל, ממידע חושפני או פוגעני, מתוכן משפטי שמפריע או מכל סוג של בעיה היוצרת כתמים דיגיטליים – אנו הכתובת לבעיה.

צרו קשר עכשיו כדי שנטפל במוניטין המקוון שלך וננהל את התדמית התקשורתית בצורה מיטבית עם כל היתרונות שלנו, הניסיון והיכולות כי גם לך מגיע שקט ושלווה וכמובן …שליטה על תוצאות החיפוש.

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

רונן הלל ניהול מוניטין

איך מורידים תוצאות בגוגל

איך מורידים תוצאות בגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, ניהול מוניטין באינטרנט אם אתם מחפשים טכנולוגיות להוריד תכנים מגוגל, אם אתם זקוקים למישהו שיוכל לעשות זאת

מידע על אנשים

איך לנקות מהאינטרנט מידע על אנשים? איך מוחקים מידע מהאינטרנט? איך מעלימים מידע על אנשים מהרשת? איך מנקים את גוגל מאיזכורים שליליים? לכל אלה ועוד

מיתוג אישי

מיתוג אישי באינטרנט רונן הלל ניהול מוניטין מציע שירות מיתוג אישי שמשמעותו בנייה נכונה ובריאה של התדמית שלך ברשת. אם נתקלתם בקושי בגוגל ובאינטרנט בכלל

קידום אתר

קידום אתר, כן גם אנחנו יכולים לעזור לך! קידום אתר היא עבודה בפני עצמה ויש לא מעט ספקי שירותים שזו התמחותם.  השירות שלנו ניהול מוניטין

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה