מחיקת מוניטין שלילי מהאינטרנט זו המומחיות שלנו!

מחיקת מוניטין שלילי מהאינטרנט, ניהול מוניטין, ניטור מוניטין, מוניטין שלילי, מיתוג אישי, כיצד להסיר תוצאות חיפוש שליליות, הסרת קישורים מהאינטרנט – קבל מאיתנו מידע וטיפים חשובים

אחד הדברים הגרועים ביותר שיכולים לקרות ל ך הוא לגלות ביום בהיר אחד שמתנהל נגדך קמפיין שלילי או שהכתימו את השם שלך בגוגל.  תוצאות שליליות בעמוד הראשון בגוגל עלולות לפגוע קשות במוניטין שלך.

תוצאות חיפוש רעות שנמצאות בדף הראשון של מנוע החיפוש גוגל הן נזק אחד גדול והרסני.  התוצאה השלילית יכולה להיות קישור לאתר גדול עם תחקיר  שלילי,  לפרופיל בפייסבוק עם דברי נאצה, לבלוג פרטי של מישהו או לאתר ממשלתי.  כדי לחדד אציין שזה ממש לא משנה איפה כתבו עלייך והיכן הופיע המידע השלילי. זה גם ממש לא משנה אם הדברים נכונים או לא ואם יש לך תגובה בגוף הכתבה.  העניין הוא שקישור שלילי כזה פוגע, מבזה, משפיל וגורם נזקים.

חדשות רעות כאלה, בעיקר בעמוד הראשון בגוגל, רעות בשבילך ורעות בשביל החברים והמשפחה שלך.  סיפור רע שמתפרסם או ביקורת שלילית שעולה לרשת באתר חדשותי, פורום,  בלוג או אתר כללי – מייצר תוצאה שלילית הפוגעת במוניטין שלך.   וברור שאף אחד לא שמח לראות תוצאות שליליות כשהוא עושה גוגל על שמו. גרוע יותר הוא שהלקוחות, החברים, המשפחה והקהל הרחב מגלים את הפרסום השלילי ונחשפים למידע פוגעני.

המאמר הזה בנושא ניהול מוניטין מציע דרכים להתמודד עם הבעיתיות של כתבות שליליות ברשת. המאמר הזה מספק מידע בסיסי על הנושא. יחד עם זאת ההמלצה הכי נכונה וחשובה שלנו לתת לך הוא להעביר את הטיפול בבעיה שלך למומחה ניהול מוניטין. אחד שלא מעורב רגשית, מומחה הרואה את התמונה מהצד ומפעיל שיקול דעת. מומחה לניהול מוניטין עם הרבה מאד ניסיון ויכולות. ואם לאותו מומחה יש גם כלים בלעדיים וייחודיים שיכולים לעזור לך – אל תהססו לשכור את שירותיו. כי נזק תדמיתי עלול לעלות הרבה מאד כסף ולהרוס כל חלקה טובה.  הצטרף אלינו כלקוח כדי להעניק לך מטריה של שירותים, ידיים רחבות וראש טוב –למחיקת כתבות מהאינטרנט, הסרת מידע פוגעני, דחיקת אזכורים שליליים וניהול מוניטין כפי שראוי וצריך להיות!

בוא נדבר על המוניטין האישי או המוניטין העסקי שלך

כשאתה מחפש את שמך ברשת או מקליד את שם המותג בגוגל – מהר מאד תגלה מה מצבך ברשת. מה כותבים עלייך, מה חושבים עלייך וכיצד התדמית האינטרנטית שלך משתקפת ברשת. אם גילית תוצאות חיפוש שליליות בעמוד הראשון או בכל עמוד אחר הגורם לך לאי נוחות, מבוכה, צער או רצון עז למחוק את התוכן, זה סימן שגם אנשים אחרים שמו לב לדברים המיוחסים לך. מה עושים כדי לפתור את הבעיה? דבר ראשון הוא לא להיכנס לפאניקה. לא לבזבז זמן על חבר שעובד בגוגל וגם לא להגיב באופן לא אחראי. כל אלה הן טעויות מיותרות. אם תתקשר לגוגל בטלפון לא יענו לך וגם אם תמצא אוזן קשבת – שיטת העבודה של גוגל להסרת תוכן , אם בכלל, שונה לגמרי מכל מה שאתה מכיר או מה שסיפרו לך.

בפסקה זו חשוב לנו להדגיש כי יש חברה מובילה היודעת למחוק אזכורים שליליים ברשת, להסיר דאגות ומבוכות מהרשת ולטפל במוניטין.  אנו כאן לשירותך. זה הזמן למלא פרטים בדף יצירת הקשר ולהמתין שנחזור אלייך.

הסרת קישורים מהאינטרנט

הדרך הטובה ביותר לתקן מוניטין שלילי היא להסיר את תוצאות החיפוש הרעות מגוגל, למחוק לחלוטין מהאינטרנט, להעלים מהרשת.  זה נשמע מצויין אבל זה לגמרי לא קל  בשוק יש לא מעט חברות שמציעות פתרונות קוסמטיים כאלה ואחרים לטיפול במוניטין – אנו מציעים טיפול שורש! אנו יודעים ומצליחים להתמודד יום יום עם עשרות אזכורים שליליים ומוחקים אותם מהרשת. … וזה אם הבנת נכון… הפתרון הכי טוב בשבילך…

בזמן שאחרים מציעים הדחקה או לקבור את התוצאות הרעות אנו יודעים שזה לא ממש הפתרון שאתה צריך וכי תוצאות רעות עלולות לעלות ולרדת ודורשות טיפול לכל החיים, בדיוק כמו כדורים שמקבלים מהרופא… אנחנו מומחים במציאת פתרון אחד, מהיר, יעיל ואיכותי וזו הסיבה שדף הקשר שלנו כאן מופיע בצד העמוד… כדי שתמלא פרטים ונחזור אלייך!

קישורים שליליים באינטרנט, כתבות רעות או  מידע שלילי יכולים לרדת – רק אם מבצעים את הפעולות הנכונות. לא קל להסיר קישורים מאתרים ברשת ובטח שלא מהרשתות החברתיות. אפשר לבצע פעולות מסביב אבל כמו שאמרנו קודם לכן… זו קוסמטיקה.  ואנו לעומת זאת משתמשים בפינצטה אבל גם בלום ובפטיש 5 ק"ג ואם צריך גם פטיש אוויר , מנוף או מחפרון.

לסיכום, אם יש לך בעיה המסכנת את השם שלך ברשת, פוגעת בתדמית, הורסת את הפרופיל האינטרנטי שלך וגורמת נזקים אישיים ועסקיים – אין שום טעם לחכות ולקוות.

הדבר היחיד והנכון ביותר לבצע הוא ליצור איתנו קשר.

מה עושים כשנתקלים בתוצאה שלילית בעמוד הראשון  ב- GOOGLE

על פי הסטטיסטיקה כ-75% ממשתמשי האינטרנט מבקרים רק בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש בגוגל ורובם הגדול מתייחס ל-5 התוצאות הראשונות. אנו אומרים שאם  ראית תוצאה שלילית הקשורה לשמך בעמוד הראשון או בעמוד פנימי יותר והדבר  מפריע – אל תסמוך על הסטטיסטיקה. פשוט פנה אלינו לעזרה מקצועית. אנו נעזור לך להעלים את הביטויים השליליים מהרשת ואם יהיה צורך נדאג לבצע פעולות נוספות שיגרמו לך להרגיש ולהיראות טוב יותר ובעיקר רגוע ומשוחרר.

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

רונן הלל ניהול מוניטין

איך מורידים תוצאות בגוגל

איך מורידים תוצאות בגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, ניהול מוניטין באינטרנט אם אתם מחפשים טכנולוגיות להוריד תכנים מגוגל, אם אתם זקוקים למישהו שיוכל לעשות זאת

מידע על אנשים

איך לנקות מהאינטרנט מידע על אנשים? איך מוחקים מידע מהאינטרנט? איך מעלימים מידע על אנשים מהרשת? איך מנקים את גוגל מאיזכורים שליליים? לכל אלה ועוד

מיתוג אישי

מיתוג אישי באינטרנט רונן הלל ניהול מוניטין מציע שירות מיתוג אישי שמשמעותו בנייה נכונה ובריאה של התדמית שלך ברשת. אם נתקלתם בקושי בגוגל ובאינטרנט בכלל

קידום אתר

קידום אתר, כן גם אנחנו יכולים לעזור לך! קידום אתר היא עבודה בפני עצמה ויש לא מעט ספקי שירותים שזו התמחותם.  השירות שלנו ניהול מוניטין

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה