מחיקת מוניטין שלילי לעסקים

מחיקת מוניטין שלילי לעסקים

בתי עסק בישראל סובלים מתדמית שלילית ופרסומים באינטרנט הפוגעים במוניטין ואף גורמים להם נזקים כלכליים. אם עד לאחרונה חשבתם כי אי אפשר להילחם בתופעת השיימינג, כי אי אפשר למחוק תחקירים, כתבות שליליות, ביקורות, פוסטים, מאמרים ודברי שטנה מהרשת הרי שהמומחה לניהול מוניטין יטפל בבעיה שלכם בשמחה וגם ימצא לה פתרון מהיר וחכם.

אם העסק שלכם הוכתם כי פורסמו ברשת פסקי דין, תביעות, ביקורות מזיקות של לקוחות אמיתיים או פיקטיביים ואם יש לכם כל סוג של בעיה הקשורה ללכלוכים ברשת, הכתמת שם העסק שלכם ברשת ואפילו פגיעה במוניטין האישי שלכם – דעו כי למומחה לניהול מוניטין דרך ייחודית למחוק את הרע, להסיר את הכתבות שליליות ולהעיף מגוגל את התוצאות השליליות.

על מנת למחוק תוכן מגוגל, על מנת להדחיק כתבות מהעמוד הראשון לעמודים פנימיים וכדי להילחם בקמפיינים שליליים, מאבקים משפטיים ומאבקים של כתבות שליליות בגוגל – יש לכם רק כתובת אחת – המומחה לניהול מוניטין בגוגל.

כיצד מגיעים למומחה להסרת תוצאות מגוגל ומחיקת שמות?

לטיפול בבעיות של פשיטת רגל, כינוס נכסים, תביעות משפטיות, פגיעה שם הטוב וכל סוג של מאבקים משפטיים הקשורים למסמכים, פסקי דין, תביעות ולשון הרע -פנו עכשיו אלינו כדי שהמומחה לניהול מוניטין יעזור להסיר את הביטויים השליליים.

ליצירת קשר -התקשרו עכשיו או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר וגם אתם תרוויחו את שמכם, תסירו את הקללות ואת הגידופים ותנקו את כל הלכלוכים שמפריעים לכם בגוגל.

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

ניהול מוניטין פגוע

ניהול מוניטין פגוע אם התוצאות השליליות פוגעות לך בפרנסה, אם המוניטין השלילי פוגע בעסק שלך? אם כתבות ותכנים מרושעים באינטרנט גורמים לך להיפגע? כל אלה

שיימינג

איך להתמודד עם שיימינג ברשת? תופעת שיימינג באינטרנט, בגוגל, ברשתות החברתיות נפוצה ומאד כואבת. פתרונות לא תמיד יש והטיפול כרוך בראייה רחבה ובכישורים רבים.  השירות

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה