מחיקת מוניטין שלילי – איך להתמודד עם פרסומים שליליים?

מחיקת מוניטין שלילי – איך להתמודד עם פרסומים שליליים?

מידע שלילי ברשת הוא אחד הפרמטרים החשובים והמשפיעים ביותר ככול שזה נוגע לעסקים, עבודה, כסף ויחסים. מוניטין שלילי או סוגים שונים של פרסומים שליליים מזיקים ועלולים לרסק את התדמית ואת העסק. מצד שני מוניטין רע הוא לא סוף פסוק. יש דרכים להתמודד עם הפרסום הרע, יש דרכים להתגונן לכדי שזה לא יקרה לך, ויש דרך ייחודית למחיקת מוניטין שלילי ברשת.

השאלות הגדולות הן – היא האם ניתן למחוק מוניטין שלילי מהרשת? עד כמה מידע שלילי יכול להיעלם אם לא נוגעים בשום דבר? והאם הדחקה של מידע פוגעני והדחקה של אזכורים שליליים עשויה לפתור  את הבעיתיות הגדולה של מוניטין שלילי? הדילמה הזו מטרידה רבים מאד וזקוקה לתשובה כדי שלסיפור הרע שלך יהיה סוף טוב, ובשביל זה אנחנו כאן.  אם הפתיח הזה עונה לבעיה שלך כל שנותר לך הוא להקליד כאן ליצור קשר עם המומחה למחיקת פרסום רע מהאינטרנט ומכאן נתקדם.

עד לאחרונה רבים חשבו שאי אפשר למחוק שום דבר מגוגל. כל מי שניסה להגיע לגוגל בטלפון או במייל -לא זכה לתשובה משמעותית ובבכירים רבים נאלצו למצוא פתרונות של מיתוג אישי וניהול תדמית ברשת – שלא ממש פתרו להם את בעיית המוניטין השלילי.

לא פעם אני תוהה ושואל את עצמי איך זה שכל כך הרבה אנשים בעלי מקצוע או עם ניסיון חיים עשו שגיאות כל כך קשות בחיים? איך זה שהשכן ממול עלול להיות פושע, עבריין או איש בעל סודות כמוסים שרק הפרסום גוגל מפריע  לו ומפשיט אותו מסודותיו?  השאלות הנוספות והלא ברורות הן – איך כל כך הרבה אנשים שוגים, טועים ומזניחים את המוניטין החיובי שלהם ברשת.  כל אלה נופלים קורבן לשיטה האכזרית של חופש המידע ברשת ושל  מקדמים ואנשי תוכן שחושבים שבאמצעות תרגילים מניפולטיביים ניתן יהיה למחוק את הבלתי אפשרי.  לכל אלה התשובה ברורה וידועה – אי אפשר למחוק מגוגל ככה סתם ללא ידע וללא אסטרטגיה ברורה!  כל מי שדוחק ומדחיק הוא לא זה שיכול לתת פתרון משמעותי לבעיה שלך – אם היא דחופה, עמוקה ושורשית – ולכן רק לנו כאן באתר ניהול מוניטין יש את היכולות לעזור לך. אם תוכן זה  עונה למשאלה שלך – מוזמן להאיר את העשייה שלך באור חיובי ולהסיר באמצעותנו את התוכן השלילי מהרשת. הקליקו כאן לעמוד הבית של ניהול המוניטין בישראל ותתאמו עימנו פגישה.

דוגמאות לפרסום רע ומזיק הפוגע במוניטין האישי או מוניטין עסקי

אם אתה מוצא את עצמך במרכז אור הזרקורים, ולא מהסיבות הנכונות, כשכולם מאשימים אותך, שופטים אותך ומבקשים את ראשך….זה סימן שאתה יותר מזקוק לעזרה של ניהול מוניטין.

אם התוצאות בעמוד הראשון בחיפוש בגוגל מראות ביטויים שליליים הקשורים לשמך, מעלים תכנים פוגעניים ומדגישים מידע רגיש שאין לך עניין שיתפרסם ברבים – סימן שאתה זרוק לעזרה המקצועית של המומחה המומלץ לניהול מוניטין.

אם אתה מקבל תלונות מלקוחות על שירות רע, מוצרים פגומים, תאונות וסיפורים שליליים שעלולים להגיע לחדשות ותופסים מקום מכובד ברשת ובגוגל –  זה סימן שאתה זקוק לעזרה של מנהל מוניטין איכותי.

אם החברה שלך מקבלת סיקור שלילי ואתה בעיצומו של משבר תקשורתי ואתה חושש להגיב במהירות או בחוסר אחריות וניסיון -זה המקום להתקשר למומחה לניהול מוניטין שהוא בעל ניסיון רב בניהול מוניטין וניהול משברים בתקשורת. מוזמנים להקליק ולקורא על רונן הלל העומד בראש משרד ניהול מוניטין ויחסי ציבור.

אם עובד שלך מתנקם בך ברשת, אם מופיע נגדך תחקיר או מידע משפטי רגיש -כל זה יוצר פרום רע וסיקור שלילי. אנו כאן כדי למנוע זה ולשמור על המוניטין שלך ברשת.

מה אנו מציעים לך במסגרת ניהול מוניטין?

תכנון נכון של מוניטין עסקי ומוניטין אישי ישמרו עלייך בשעת משבר ולכן חשוב להיערך בהקדם.

בניית אסטרטגיה נכונה ובניית נכסים יכולים להפחית את עוצמת האש ואת הסיכויים לקבל חשיפה שלילית בולטת ברשת.

ניהול נכון של פעילות החברה והתדמית האישית ברשת – יכולים לעזור כחלק מהתנהגות ובנייה ארוכת שנים.

ואם חס וחלילה אתה נמצא בעיצומו של משבר תקשורתי, קמפיין שלילי או גילית שלכלכו עלייך ברשת והכתימו את שמך – פנה אלינו כדי שננקה את שמך ונסיר את הכתמים ואת הפרסומים השליליים.

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

רונן הלל ניהול מוניטין

איך מורידים תוצאות בגוגל

איך מורידים תוצאות בגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, ניהול מוניטין באינטרנט אם אתם מחפשים טכנולוגיות להוריד תכנים מגוגל, אם אתם זקוקים למישהו שיוכל לעשות זאת

מידע על אנשים

איך לנקות מהאינטרנט מידע על אנשים? איך מוחקים מידע מהאינטרנט? איך מעלימים מידע על אנשים מהרשת? איך מנקים את גוגל מאיזכורים שליליים? לכל אלה ועוד

מיתוג אישי

מיתוג אישי באינטרנט רונן הלל ניהול מוניטין מציע שירות מיתוג אישי שמשמעותו בנייה נכונה ובריאה של התדמית שלך ברשת. אם נתקלתם בקושי בגוגל ובאינטרנט בכלל

קידום אתר

קידום אתר, כן גם אנחנו יכולים לעזור לך! קידום אתר היא עבודה בפני עצמה ויש לא מעט ספקי שירותים שזו התמחותם.  השירות שלנו ניהול מוניטין

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה