מחיקת כתבות וביקורות שליליות לאנשי עסקים וחברות

מחיקת כתבות וביקורות שליליות לאנשי עסקים וחברות

אחת הבעיות המרכזיות והכואבות ביותר היא כתבות שליליות המתפרסמות באתרים של העיתונים הגדולים, אתרי החדשות, הבלוגים המובילים ובכלל באתרים משפטיים ובגוגל.

אנשי עסקים רבים מרגישים ששם הטוב נפגע, שהמותג אותו בנו במשך שנים רבות נפגע ובכלל שהמוניטין האישי והעסקי שלהם נפגע כתוצאה מכתבות לא אחראיות, מידע שלילי, תוכן פוגעני או אפילו כתבות זדוניות/מגמתיות המועלות על ידי גורמים אינטרסנטים.

מה עושים כשיש כתבות שליליות על אנשי עסקים, מנהלים וחברות?

אם עד עכשיו סבלתם בשקט – אנו באתר ניהול מוניטין, מציעים לכם פתרון מושלם ואחריות מלאה להתמודדות עם המוניטין השלילי שלכם ועם הלכלוכים שנגרמו לכם ומופיעים בגוגל.

אנו , בניהול מוניטין, בניהולו של רונן הלל, מציעים מסלולים מיוחדים לעזרה למנהלים, בעלי עסקים, מנכ"לים ובכירים המבקשים  לשים נקודה וסוף לקמפיינים השליליים המופיעים באינטרנט ובתוצאות החיפוש בגוגל.

למה כדאי לפנות לניהול מוניטין ולבקש את עזרתו של רונן הלל, המומחה לניהול מוניטין?

אנו מציעים עזרה אמיתית לעסקים.

אנו עובדים בשקיפות מלאה ומציעים פתרון כולל.

בעוד שאם תפנו לכל מיני גורמים ותקבלו תסריטים דימיוניים או הבטחות על הקרח – אצלנו מילה זו מילה והתחייבות זו התחייבות. אנו עומדים מאחורי המהלכים שלנו ועושים הכל כדי לתאם ציפיות ולהציג תוצאות רצויות לכל לקוח.

בעוד שאחרים יציעו לכם פתרונות לא מושלמים, פתרונות חלקיים או זמניים – אנו בניהול מוניטין נדבר איתכם דוגרי ונציע פתרון מובן, ברור ושלם.

ניהול מוניטין העלמת הכנסות

השיטה שלנו מבוססת על שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, ידע וכלים המאפשרים לנו, במקרים רבים מאד להשיג את הבלתי יאומן.

אנו שמחים בכל פעם מחדש לאחר שאנו מצליחים לשקם ולנקות את השם של עוד לקוח ועוד איש עסקים וזו גאוותנו.

אם גם לך או לכם יש בעיות קשות בגוגל, בעיות מוניטין, לכלוכים ופגיעה בשמכם הטוב – אל תחכו אפילו יום אחד כי זה לגמרי מיותר. פנו עכשיו אלינו בטופס יצירת הקשר ואם זה ממש דחוף התקשרו עכשיו לרונן הלל. ציינו שהגעתם דרך אתר ניהול מוניטין וקבלו אוזן קשבת ופתרון לבעיה.

רונן הלל 0522508109

מייל פרטי לפניות אישיות ronen@rhpr.co.il

ניתן לפנות גם באמצעות טופס יצירת קשר באתר.

 

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

רונן הלל ניהול מוניטין

איך מורידים תוצאות בגוגל

איך מורידים תוצאות בגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, ניהול מוניטין באינטרנט אם אתם מחפשים טכנולוגיות להוריד תכנים מגוגל, אם אתם זקוקים למישהו שיוכל לעשות זאת

מידע על אנשים

איך לנקות מהאינטרנט מידע על אנשים? איך מוחקים מידע מהאינטרנט? איך מעלימים מידע על אנשים מהרשת? איך מנקים את גוגל מאיזכורים שליליים? לכל אלה ועוד

מיתוג אישי

מיתוג אישי באינטרנט רונן הלל ניהול מוניטין מציע שירות מיתוג אישי שמשמעותו בנייה נכונה ובריאה של התדמית שלך ברשת. אם נתקלתם בקושי בגוגל ובאינטרנט בכלל

קידום אתר

קידום אתר, כן גם אנחנו יכולים לעזור לך! קידום אתר היא עבודה בפני עצמה ויש לא מעט ספקי שירותים שזו התמחותם.  השירות שלנו ניהול מוניטין

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה