מחיקת כתבה מהאינטרנט

מחיקת כתבה מהאינטרנט

אם אתה מעוניין להסיר כתבה מהאינטרנט/מחיקת כתבה מהאינטרנט, מחיקת תמונה, מחיקת קישור לפרופיל או מחיקת דף אינטרנט מתוצאות החיפוש של Google – פנה לרונן הלל מומחה לניהול מוניטין להסיר את המידע מגוגל ולקבל שירות מקצועי ואמין.

אם בעבר לא היה ניתן לבצע מחיקת כתבה מהאינטרנט ולא היו דרכים לפתרון הבעיה – הרי שהיום יש אפשרות לקבל תוצאות מצוינות ולעמוד במטרות בכל הקשור לניהול מוניטין בגוגל לחברות ועסקים וגם לפרטיים.

מחיקה מגוגל – הזמינו את השירות עכשיו

על מנת לא להתאכזב ולשכור שירותים שלא ידעו לתת לכם פתרון אמיתי – התקשרו עכשיו אלינו וקבלו אבחנה מדויקת לבעיה שלכם בגוגל וקבלו חבילת סיוע שתעזור לכם להסיר את המידע הפוגעני.

השירות שלנו מנקה כל בעיה ברשת בכפוף לתיאום ציפיות עם כל לקוח והסבר מפורט על התוצאה שתתקבל.

אל תפקירו את השם שלכם, הקריירה שלכם והמוניטין שלכם ככה סתם. פנו אלינו וקבלו שירות מעולה לניהול מוניטין בגוגל ומציאת פתרונות מעולים.

אומרים שהראש היהודי מוצא פטנטים… אז הנה אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם. צרו קשר מיידי והבטיחו לעצמכם שם נקי בגוגל ותוצאות חיפוש שתוכלו להתגאות בהם!

מלאו פרטים עכשיו בעמודת יצירת הקשר והמתינו לשיחה עם המומחה לניהול מוניטין. 

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

ניהול מוניטין פגוע

ניהול מוניטין פגוע אם התוצאות השליליות פוגעות לך בפרנסה, אם המוניטין השלילי פוגע בעסק שלך? אם כתבות ותכנים מרושעים באינטרנט גורמים לך להיפגע? כל אלה

שיימינג

איך להתמודד עם שיימינג ברשת? תופעת שיימינג באינטרנט, בגוגל, ברשתות החברתיות נפוצה ומאד כואבת. פתרונות לא תמיד יש והטיפול כרוך בראייה רחבה ובכישורים רבים.  השירות

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה