מחיקה מגוגל

החברה הטובה בישראל למחיקה מגוגל

יש הרבה מאד חברות מובילות שכדאי לעבוד בהן.  דירוג bdi  מראה את החברות המובילות בארץ בכל הקשור למגזר העסקי ולמשק הישראלי.

מבין כל החברות האלה יש גם לא מעט חברות שנפגעו כתוצאה מכתבות שליליות ברשת, תכנים לא מפרגנים, ותחקירים מביכים.  חברות אלה סבלו מכך ששמן הופיע בתקשורת בהקשרים שליליים. הן כיכבו כאשר כתבו בעיתונים ובאינטרנט על מנהל בכיר נחשד,  מנכ"ל חברה נעצר,  חדשות נגד בכיר בחברה,  מנהל בחברה מובילה נלקח לחקירה ועוד ועוד כתבות על מנהלים ששמם הותר ברשת ונגדם הועלו חדשות ופורסמו אזוכרים לא מחמיאים.

לחברות ציבוריות וחברות פרטיות המוניטין החיובי שווה הון ובמיוחד כדי לשמור על התדמית ברשת ולמחוק מגוגל מידע שלילי אנחנו כאן. לכן אם מדובר על חברות כמו חברת החשמל, אינטל, גוגל, רשות הנמלים,  או בנקים חברות תעשייה ועוד חשוב שהשם בגוגל יישאר נקי ויישמר.

למה חשוב לחברות מובילות לשמור על מוניטין נקי?

חברות רבות כמו חברות פיתוח סטארט אפים וחברות הייטק שואפות להעסיק את העובדים הטובים ביותר. עובדים אלה מגויסים בפינצטה.  אם כנגד חברה מובילה מופיעים פרסומים שליליים – סביר להניח שהמועמד לעבודה יעדיף להתקבל למקום עבודה איכותי יותר, נקי מפרשיות וכתבות שליליות – וזו עוד סיבה טובה לפנות לניהול מוניטין באמצעות יצירת הקשר ולרונן הלל המנכ"ל כדי לפתור את הבעיות ברשת.

ליצירת קשר עם רונן הלל המומחה לניהול מוניטין בגוגל 

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

ניהול מוניטין פגוע

ניהול מוניטין פגוע אם התוצאות השליליות פוגעות לך בפרנסה, אם המוניטין השלילי פוגע בעסק שלך? אם כתבות ותכנים מרושעים באינטרנט גורמים לך להיפגע? כל אלה

שיימינג

איך להתמודד עם שיימינג ברשת? תופעת שיימינג באינטרנט, בגוגל, ברשתות החברתיות נפוצה ומאד כואבת. פתרונות לא תמיד יש והטיפול כרוך בראייה רחבה ובכישורים רבים.  השירות

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה