הסרת תיקים משפטיים מהאינטרנט – מחיקת השמצות

גם אסיר משוחרר זכאי להתחלה חדשה בגוגל!

מה בסך הכל רוצה בנאדם? אדם רוצה לחיות בשקט וברווחה וליהנות ממה שהאל נתן לו וממה שהטבע העניק לו! כל זה נכון ויפה אבל לפעמים אנשים טועים, נופלים ומשלמים מחיר יקר. לאנשים אלה שלעיתים נשלחים לכלא ומשלימים תקופת מאסר מגיעה הזדמנות שנייה ובשביל זה אנחנו כאן.

לא סוד שגוגל לא סולח. הוא לא מוחק ידיעות מהרשת, לא מעלים תיקים משפטיים וגם לא מוחק השמצות. בשביל שזה יקרה דרושה חברה מתמחה בהסרת תיקים משפטיים מהאינטרנט. אנחנו יודעים לעשות את העבודה ומתוך בחירה החלטנו לעזור לכל מי שרוצה התחלה חדשה. לכל מי שרוצה ולא יכול להמשיך בחיי שגרה עם אותם כתבות פוגעניות.

אנחנו נעזור להסיר את המידע המשפטי מהרשת. נסיר את פסקי הדין ונעזור לכל אסיר/עציר בהווה או לשעבר לבצע את הבחירות שלו ולהחליט אם הוא זכאי לדף נקי בגוגל.

לפניות לעזרה בהסרת קישורים שליליים, במחיקת תוצאות חיפוש והסרת מידע משפטי השאירו הודעה לניהול מוניטין בדף הקשר או התקשרו אלינו ישירות לנייד המופיע ברחבי האתר.

לעמוד יצירת הקשר של המומחה למחיקת מידע משפטי בו תוכלו להתקשר במיידי או להשאיר הודעה.

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

 

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

ניהול מוניטין פגוע

ניהול מוניטין פגוע אם התוצאות השליליות פוגעות לך בפרנסה, אם המוניטין השלילי פוגע בעסק שלך? אם כתבות ותכנים מרושעים באינטרנט גורמים לך להיפגע? כל אלה

שיימינג

איך להתמודד עם שיימינג ברשת? תופעת שיימינג באינטרנט, בגוגל, ברשתות החברתיות נפוצה ומאד כואבת. פתרונות לא תמיד יש והטיפול כרוך בראייה רחבה ובכישורים רבים.  השירות

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה