הסרת פרסום שלילי בגוגל

הסרת פרסום שלילי בגוגל רונן הלל ניהול מוניטין

הסרת פרסום שלילי בגוגל

יש הרבה אנשים שלא מרוצים מתוצאות החיפוש בגוגל. הם זיהו תוכן כזה ופנו לרונן הלל ניהול מוניטין בבקשה להסרת פרסום שלילי בגוגל.

במאמר זה אסביר מהו תוכן פוגעני באינטרנט/פרסום שלילי בגוגל וכיצד ניתן להסירו. בכל שלב מוזמנים ליצור עימי קשר כדי להתחיל בתהליך ולקבל תוצאות איכותיות ומהירות.

האינטרנט שופע מידע אבל גם לא מעט סכנות. הוא כולל אינספור תכנים ולא מעט תוכן שלילי, פוגעני, מיותר, מעליב. אתם בטח לא רוצים שזה מה שיופיע בחיפוש באינטרנט, נכון?

רונן הלל. מומחה ניהול מוניטין באינטרנט. הסרת פרסום שלילי בגוגל.
רונן הלל. מומחה ניהול מוניטין באינטרנט. הסרת פרסום שלילי בגוגל.

אם לגוף מסוים יש אינטרס לפגוע בך. אם אתר מסוים דיווח על מידע שגורם לך צער, מבוכה, כאב וחוסר שביעות רצון – אל תגיד לעצמך אין מה לעשות. בהחלט יש מה לעשות!

לצערנו, יש הרבה מאד תכנים אלימים ברשת, תכנים שהם לא בטוחים לילדים וגם לא צריכים להופיע ברשת גם כשמדובר במבוגרים. כדי למנוע נזק בהווה או נזק עתידי דרושה פעולה אקטיבית של הסרה, דחיקה או שילוב של השניים ביחד.

אנו נעזור לכל מי שרואה את עצמו קורבן, כל מי שמרגיש עצמו פגוע כתוצאה ממידע לא אחראי ברשת. כל מי שבאמת זקוק לעזרה מקצועית במטרה ליצורי שינוי באופי הכתבות ברשת.

למה חשוב להילחם בהסרת פרסומים שליליים באינטרנט?

אנחנו נילחם את המלחמה הזו בכל הכוח ולא ניתן שיהרסו את החיים שלכם בגלל מוניטין שלילי ותוכן פוגעני.

לכן, אם אתם סובלים מדברי שטנה ברשת, מפסקי דין וחדשות רעות – יש דרך ויש מוצא להתמודדות עם הפרסום הזה.

פנו עכשיו וקבלו מענה.

אם יש לך שאלה, חסר לך מידע? זקוקים לחיזוקים – צרו קשר באמצעות האתר, וואטסאפ או נייד. ההתחייבות שלנו להקשיב לכל פונה ולנסות להציע דרך ייחודית, מהירה וטובה לנקות את הרשת מפרסומים לא מחמיאים, כאלה שלא משקפים את מי שאתם באמת.

שומרים על השם שלך ברשת

השירות דיסקרטי, ייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות. שירות בכל הארץ. ניתן להזמין שירות גם בגוגל אירופה, גוגל ארצות הברית ובכלל בכל שפה ובכל מדינה.

לשירות הסרת תוצאות חיפוש היכנסו עכשיו והזמינו!

ניהול מוניטין - רונן הלל מנהל מוניטין מקצועי

נשמח לעזור בכל שלב ❤️

למאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך...

ניהול מוניטין ברשת החיפושים. איך שומרים על שם נקי ברשת
הזדמנות שנייה לפושעים ולעבריינים

הזדמנות שנייה לפושעים ולעבריינים

ניהול מוניטין – מתן הזדמנות שנייה לעבריינים ולפושעים החיים לא פשוטים. בתי המשפט עמוסים ולא תמיד עושים משפט צדק.  עצורים רבים נשלחים לבתי הכלא. חשודים

קרא עוד »
ניהול מוניטין בגוגל
איך לנהל מוניטין בגוגל

מחיקה מגוגל

החברה הטובה בישראל למחיקה מגוגל תנו לעצמכם הזדמנות להסיר תוצאות חיפוש בגוגל שאתם לא אוהבים. איך עושים את זה באמצעות מחיקה מגוגל רונן ניהול מוניטין.

קרא עוד »
google - איך למחוק ביקורות מהאינטרנט, כיצד להסתיר מידע שלילי באינטרנט - ניהול מוניטין
מחיקה של פסקי דין מהאינטרנט

מחיקה של פסקי דין מהאינטרנט

מחיקה של פסקי דין מהאינטרנט סובלים מאזכורים שליליים ברשת הנובעים מפרסום פסקי דין ברחבי האינטרנט. קבלו מידע שימושי איך לבצע מחיקה של פסקי דין מהאינטרנט

קרא עוד »

תפריט נגישות