ניהול מוניטין – איך ידיעה אחת שלילית עלולה להרוס מוניטין?

ניקוי מוניטין שלילי

הסרת ידיעה שלילית

נזק של מוניטין שלילי עלול להיות הרסני. ראו דוגמה לידיעה אחת שעלולה להרוס הכל!

הסרת ידיעה שלילית זה מצרך מבוקש מאד. אם אתם חושבים שהמוניטין האישי או העסקי שלכם בגוגל נראה נפלא ואינו דורש טיפול ומעקב – טעות בידכם.  גם אם יש לכם חשבון ג'ימייל, פייסבוק וכמה בלוגים ברשתות חברתיות – זה לא אומר שהמוניטין האישי או העסקי שלכם בטוח לגמרי.

דיי בכמה תמונות לא מחמיאות, ידיעה שלילית אחת או חדשה רעה כדי להרוס את המוניטין שבניתם במשך שנים. מה עושים אם הפתיח הזה עונה בדיוק להגדרת הבעיה שלכם? פשוט מאד -מלאו פרטים בדף יצירת הקשר/התקשרו, שילחו וואטסאפ כדי שהמומחה לניהול מוניטין יחזור אליכם ויציע פתרון למוניטין השלילי.

הסרת ידיעה שלילית מגוגל חיפוש.
הסרת ידיעה שלילית מגוגל חיפוש.

באיזה סיטואציה דרושה הסרה של ידיעה שלילית מגוגל

מספיק שתהיה ידיעה ישנה ומציקה מלפני שנים, דיי במאמר נוקב שלילי אחד או תיאור של משפט או מאבק משפטי כדי להכתים פעילות של עסק. מספיקה ביקורת שלילית אחת כדי לגרום לנזק לאיש ציבור, בעל מקצוע או כל אדם פרטי.

דיי בתפוח רקוב  אחד כדי להכתים את כל הפעילות שלך שנבנתה במשך שנים. כל אלה עלולים לפגוע בסיכויי העסקה שלך, להשחיר את שמך בקרב מעסיקים פוטנציאלים או לגרום לנזקים משמעותיים במשפחה.  אם אלה סיבות מספיק טובות המדאיגות אותך – אל תתייאש. פנה לרונן – המומחה למוניטין ברשת וקבל עזרה מקצועית לניקוי הטינופת מהאינטרנט!

בדרך כלל אנשים חושבים שהם צדיקים, טהורים, טובים ומקצועיים -אבל באינטרנט מה שאתה חושב על עצמך זה  לא מה שהגולשים רואים וזה לא המידע הנחשף ברשת! לכן חשוב להציג אותך באור חיובי ברשת כדי שתישפט על פי מה שרואים ועל פי מה שמופיע אודותייך ברשת. כלל זה נכון למוניטין של מותגים, מוניטין של בתי ספר, מוניטין של מדרשות חינוכיות, מוניטין של עסקים או כל מוניטין פרטי או ציבורי.

מחקרים שפורסמו ברחבי הרשת מראים כי למעלה מ-20% מהלקוחות ביטלו עסקה או לא נגשו לרכוש שירות ממי שפורסם עליו מידע שלילי ברשת! וזה עוד לפני שהכירו אותו או דיברו איתו. כלומר -מה שמפורסם בגוגל ובאינטרנט משפיע ישירות על התוצאות העסקיות או החברתיות. לכן, חשוב מאד לנהל את המוניטין באינטרנט, לעדכן מידע חיובי, להוסיף אינדיקציות וסיקורים חיוביים ולהיעזר במומחה לניהול מוניטין בדיוק כמו שנעזרים בעורך הדין של החברה, סוכן הביטוח או קופת החולים. תמיד טוב שנהיה לצידך!

אנו נגן עלייך במקרים של פגיעה אישית. פגיעה במותג.  הכפשות. פגיעה בשם הטוב. מזימות.  תמונות מביכות. דברי שטנה. צרות משפטיות. מאבקים או אישומים פליליים.

אנו נעזור לך להתמודד עם הכתמים והפרסומים הרעים ונייצר תדמית נקייה והולמת את הכישורים שלך כי זו העזרה והדאגה שלנו ללקוחות.

העזרה שלנו יכולה להתבטא גם במקרים של פיטורים מעבודה, או קבלה לעובדה. מחקרים מראים כי כ-35% מחברות ההשמה ומנהלי כוח אדם בחברות דחו מועמדים ולא הזמינו אותם לראיון עבודה רק בגלל התרשמות מחיפוש בגוגל. כלומר אם יגלו עלייך פרסומים שליליים ברשת, מידע משפטי, פסקי דין, טענות ובעיות – סביר להניח שלא יסתכלו על קורות החיים שלך ותמשיך להיות מובטל!

התמודדות עם ביקורת רעה היא דורשת גם היא הסרת של ידיעה שלילית מהאינטרנט

התמודדות עם ביקורת רעה היא חובה לכל עסק ולכל חברה. מותגים עלולים לחטוף נוק אאוט כתוצאה מפרסומים שליליים ברשת. למעלה מ-20% מהלקוחות יחרימו את החברה או המותג או את השירות אם יגלו עליו ביקורת שלילית. ככל שהנזק עולה ומצטבר כך קשה יותר להסיר את הפרסומים ולמזער נזקים. לכן – חשוב לכל עסק , לכל חברה ולכל מותג לפנות עלינו לעזרה ראשונה ולניהול מוניטין ברשת.

וכאן הנקודה לקבל החלטה. אם אתה חושש לאבד רבע מהלקוחות שלך? אתה מפחד שלא תתקבל לעבודה? אם יש סיכוי סביר שהמשפחה שלך והחברים שלך יחשפו למידע שלילי ברשת אודותייך. כל אלה סיבות טובות להתקשר אלינו.

אנחנו יודעים להתמודד עם חדשות רעות. ביקורת רעה. מאמר שלילי. אנו יודעים להעלים מידע מהרשת. למחוק כתבות מהאינטרנט. לנקות תדמית שלילית. אנחנו יודעים גם למחוק מה שבאמת מפריע.

החדשות הטובות שלנו היא שהלקוחות שלנו מקבלים את מלוא תשומת הלב, ההגנה והמקצועיות. אנחנו כאן כדי לנהל את התדמית שלך ברשת ולשמור על השם שלך. כן, אתה יכול לנתח ולהסיר מידע שלילי. כן, אתה יכול לנקות את השם שלך ברשת ולהוכיח לכולם שמגיעה לך הזדמנות חדשה.

לסיכום – אנחנו כאן בשבילך כדי להיאבק בביקורת שלילית. במאמר לא מחמיא או בכל פרשה משפטית חמורה ומטרידה. אנחנו כאן כדי לשמור על השם שלך ברשת!

לעמוד יצירת קשר עם המומחה לניהול מוניטין

רונן הלל. מומחה ניהול מוניטין באינטרנט. הסרת פרסום שלילי בגוגל.
רונן הלל. מומחה ניהול מוניטין באינטרנט. הסרת פרסום שלילי בגוגל.

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

Ronen Hillel - Expert in reputation management
ניהול מוניטין - רונן הלל מנהל מוניטין מקצועי

נשמח לעזור בכל שלב ❤️

למאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך...

הסרת פסקי דין מהאינטרנט

מחיקת פסקי דין פליליים

מחיקת פסקי דין פליליים אם אתם במצב בריאותי קשה או אם אתם רוצים לפתוח דף נקי בגוגל מכל סיבה. זכותכם לשאוף לקבלת מחיקת פסקי דין

קרא עוד »
  ניהול מוניטין ברשת תוצאות

מחפשים האקר

מחפשים האקר למחיקת מסמכים מהאינטרנט? תכנים שליליים גורמים לנזק, במיוחד אם הם מככבים באינטרנט ובתוצאות החיפוש של גוגל. אנשים מוכנים לשלם הון כדי להסיר אותן.

קרא עוד »
איך להעלים את השם שלי מגוגל
איך להתמודד עם פרסומים שליליים

ניהול מוניטין לאנשי עסקים

ניהול מוניטין לאנשי עסקים מאמר זה עוסק בצורך של ניהול מוניטין לאנשי עסקים. פתרונות למי שהסתבכו כתוצאה מתוצאות חיפוש רעות בגוגל. אחד התרחישים המפחידים/מסוכנים ביותר

קרא עוד »
איך למחוק שיימינג מהאינטרנט
כתבות ומאמרים

מחיקת שיימינג מהאינטרנט

איך למחוק שיימינג מהאינטרנט? איך להתמודד עם שיימינג ברשת? אם אתם מחפשים פתרון לשירות של מחיקת שיימינג מהאינטרנט כאן תוכלו למצוא את הפתרון – איך

קרא עוד »
  ניהול מוניטין ברשת מחיר

ניהול מוניטין פגוע

ניהול מוניטין פגוע אם התוצאות השליליות פוגעות לך בפרנסה, אם המוניטין השלילי פוגע בעסק שלך? אם כתבות ותכנים מרושעים באינטרנט גורמים לך להיפגע? כל אלה

קרא עוד »
איך להתמודד עם מוניטין שלילי באינטרנט?
הגנה מקמפיינים שליליים

הגנה מקמפיינים שליליים

הגנה מקמפיינים שליליים חברות וארגונים המעוניינים לשמור על המותג מפני פגיעה בתדמית מוזמנים ליצור עימנו קשר לקבלת הגנה מקמפיינים שליליים.  מאמר זה עוסק בנושא הגנה

קרא עוד »
איך להתמודד עם מוניטין שלילי באינטרנט?
איך להסיר מידע שלילי מגוגל

דחיקת כתבה או פסק דין

איך להיעלם מגוגל? דחיקת כתבה או פסק דין – איך להסיר מידע שלילי מגוגל כך שלא יימצאו עלייכם שום דבר ברשת? התקשרו עכשיו לרונן הלל

קרא עוד »
אייל גולן פייסבוק

איך למחוק ביקורת שלילית מהפייסבוק

איך למחוק ביקורת שלילית מהפייסבוק? אנו מקבלים הרבה מאד פניות מצד חברות ואנשים פרטיים המבקשים ללמוד כיצד להתנהל בפייסבוק וכיצד להתמודד עם ביקורות שליליות בפייסבוק.

קרא עוד »
רונן הלל מומחה לניהול מוניטין יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט! מלאו פרטים - לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל רונן הלל - מומחה גוגל - ניהול מוניטין Ronen Hillel - Expert in reputation management
איך מסירים מגוגל מידע שלילי

איך מסירים מגוגל מידע שלילי

איך מסירים מגוגל מידע שלילי מאמר זה עונה על השאלה: איך מסירים מגוגל מידע שלילי. מחיקת היסטוריה של כתבות שליליות ושליטה על תוצאות חיפוש גוגל.

קרא עוד »
איך לנהל מוניטין בגוגל

מחיקת סרטונים מגוגל וממנועי חיפוש

מחיקת סרטונים מגוגל וממנועי חיפוש מחיקת סרטונים מגוגל? כן, זה אפשרי. טיפים להעלאת תמונות וסרטונים לרשת האינטרנט ולמנועי החיפוש החשיפה בגוגל עלולה להרוג ולהביא לתוצאות

קרא עוד »
איך להתמודד עם מוניטין שלילי באינטרנט?
כתבות ומאמרים

מיתוג אישי

מיתוג אישי באינטרנט אם אתם זקוקים בדרך לקריירה חדשה, מעוניינים להגיע ללקוחות פוטנציאלים או מחפשים משרה בכירה. שירות של מיתוג אישי הוא פתרון מושלם עבורכם.

קרא עוד »
איך למחוק כל מידע אישי או עסקי מגוגל

מחיקת מידע מגוגל – יש פתרון

מחיקת מידע מגוגל סמנכ"ל בכיר הורשע/נחקר…אנחנו נמחק מידע שלילי מגוגל, במידה ותשכנע אותנו שאתה ראוי לכך! מחיקת מידע מגוגל אפשרית. הכל בכפוף לסיטואציה ולאג'נדה שלנו.

קרא עוד »
מחיקת פסקי דין תולעת המשפט
איך למחוק מגוגל כתבות על שימוש בסמים קלים

מחיקת תוצאות חיפוש תולעת המשפט

מחיקת תוצאות חיפוש תולעת המשפט כיצד להתמודד עם פרסומים שליליים באתר תולעת המשפט. פוסט זה מציע את פתרון למי שסובל מאזכורים שליליים באתר תולעת המשפט.

קרא עוד »
הסרת תוצאות חיפוש

מחיקת כתבה מהאינטרנט

מחיקת כתבה מהאינטרנט מחיקת כתבה מהאינטרנט. התקשרו עכשיו להסרת כתבה מהאינטרנט. מחיקת כתבה מגוגל , מחיקת תמונה, מחיקת סרטון, דף אינטרנט מתוצאות החיפוש של Google

קרא עוד »
  ניהול מוניטין ברשת תוצאות

ניהול מוניטין למגזר החרדי

ניהול מוניטין למגזר החרדי למרות שהמגזר החרדי מתנהל בקהילות סגורות, רבים מבני המגזר החרדי סובלים ממוניטין שלילי באינטרנט. חברת ניהול מוניטין מסירה ומנקה את האינטרנט.

קרא עוד »
מחיקת כתבות מגוגל.
איך מוחקים היסטוריה במחשב

מחיקת כתבות מגוגל

בנוסף למחיקת כתבות מגוגל שום אבקת כביסה וגם לא נוזל כלים ימחקו את התוצאות הרעות בגוגל. אנחנו כן. שירות מחיקת כתבות מגוגל זמין עכשיו עבורך.

קרא עוד »

תפריט נגישות