איך מתמודדים עם מידע שלילי ברשת

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט! מלאו פרטים - לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל רונן הלל - מומחה גוגל - ניהול מוניטין Ronen Hillel - Expert in reputation management

איך מתמודדים עם מידע שלילי ברשת – כך ניתן להילחם במוניטין שלילי

בתקופה האחרונה בולטת המגמה של שימוש בתקשורת לצורכי ספינים, למיצוי אינטרסים ולהצגת תמונה תקשורתית כפי שבעלי עניין כאלה ואחרים מעוניינים לייצר.

ניהול מונטין. ניהול מוניטין 0522508109

תופעות אלה חוצות קטגוריות ונוגעות לכל אחד מאיתנו. תוצאות אלה עלולות לחרוץ גורלות, להשפיע על דעת הקהל ול"קבוע עובדות בשטח" גם בלי שהמידע ברשת נבדק, אומת או מופיע בפרופורציה הנכונה ובמיקומים ההולמים.

מנוע החיפוש של גוגל הוא כלי מדהים. גוגל תרמה ותורמת רבות לטובת כלל המשתמשים והיא אחת החברות המתקדמות המשקיעות הון בקידום טכנולוגיות לטובת האנושות. יחד עם זאת כתוצאה ממידע שלילי ברשת או תכנים פוגעניים או כתוצאה מאופן השימוש במנוע החיפוש נוצרים עיוותים שעלולים להרוס מפעל חיים שלם.

לא פעם אנשים שעבדו, תרמו והובילו מהלכים לאורך כל חייהם מוצגים בגוגל בגלל עבירת תנועה או תיק משפטי כזה או אחר מלפני 25 שנה.

ניהול מוניטין. אנחנו מספקים תוצאות

לעיתים תגובה שלילית ברשת, שהיא בבסיסה לשון הרע או תוכן של גורם אינטרסנטי שהועלה מטעמי נקמנות או ביזוי, עלולה להשפיע על מוניטין אישי או מוניטין עסקי ולהרוס קריירות ושם טוב של אנשים שנבנה לאורך שנים.

משרד רונן הלל תקשורת מתמחה בניהול מוניטין ומזה כעשור מטפל בלקוחות הרואים עצמם נפגעים כתוצאה מפרסומים שליליים ועיוותים הנוצרים על ידי מנוע החיפוש גוגל.  

המשרד פועל על פי חוק ומקפיד על כללי אתיקה גבוהים. אנו גאים לשרת כל אדם או חברה ששמם הטוב נפגע כתוצאה מאיזכורים שליליים.

ניתן לפנות אלינו לבדיקת מוניטין, ייעוץ וקבלת שירות.

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

ניהול מוניטין פגוע

ניהול מוניטין פגוע אם התוצאות השליליות פוגעות לך בפרנסה, אם המוניטין השלילי פוגע בעסק שלך? אם כתבות ותכנים מרושעים באינטרנט גורמים לך להיפגע? כל אלה

שיימינג

איך להתמודד עם שיימינג ברשת? תופעת שיימינג באינטרנט, בגוגל, ברשתות החברתיות נפוצה ומאד כואבת. פתרונות לא תמיד יש והטיפול כרוך בראייה רחבה ובכישורים רבים.  השירות

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה