איך מסירים מידע מגוגל?

איך מסירים תוצאות שליליות מהרשת?

שואלים איך מסירים מידע מגוגל? הסרת אזכורים שליליים היא רצון לגיטימי של כל מי שרואה את עצמו נפגע כתוצאה מחיפוש תוצאות בגוגל.  מחיקת כתבות מהרשת היא בקשה לגיטימית של כל אדם המעוניין לפתוח לעצמו דף נקי באינטרנט!  נשאלת השאלה – למה גוגל לא מקבל את הבקשות של אנשים לשלוט על הפרסומים אודותיהם?  למה מנוע החיפוש לא מאפשר לקבוע מה יהיו תוצאות החיפוש של כל אחד ואחת ולא מאשר בקשות של להסרת כתבות מהאינטרנט, מחיקת תוצאות חיפוש והסרת תוצאות?

נשאלת השאלה מדוע מותר לפרסם הכל באינטרנט ללא פיקוח, ללא הבחנה וללא מחשבה עמוקה?

תשובות לשאלות אלה ניתן לקבל באינטרנט וללכת סחור סחור ולבסוף להגיע למסקנה שלגוגל לא ממש איכפת ממך, גם לא לפייסבוק וגם לאף אחת מהרשתות החברתיות.

אם אתה סובל מפרסומים שליליים ברשת – אין לך למי לפנות, אין מי שיעזור לך ואין מי שייתן לבעיה שלך פתרון אמיתי.

אבל זה לא ממש מדוייק. למה? כי

יש חברה אחת בישראל המומחית בניהול מוניטין באינטרנט המסירה כתבות מהאינטרנט, מוחקת תוצאות חיפוש, מסירה פסקי דין ותוכן משפטי, מורידה תחקירים, מעלימה קמפיינים שליליים – ובעצם עושה הכל כדי לשמור על השם שלך ברשת.

לחברה הזו קוראים ניהול מוניטין ומנהלה, רונן הלל, הוא מומחה בניהול מוניטין, ניהול תוכן ומיתוג אישי.  לרונן יכולות מוכחות לטפל בכתמים דיגיטליים קשים ביותר. גם אם אתה סובל מכתבות שליליות שמופיעות במשך שנים באינטרנט – יש לנו את הכוח להוריד אותן מהרשת.

בתקופה האחרונה רבים פונים אלינו בבקשה לעזרה. אנו שמחים לספק פתרונות למחיקת הביקורות השליליות, הסרת התוכן הפוגעני וניהול הקריירה האינטרנטית של לקוחותינו.

השירות שלנו נעשה בסטנדרטים ייחודיים. ברמה הגבוהה ביותר, בפדנטיות מלאה ובהקפדה על עבודה לעומק ולרוחב –כדי שכל לקוח יהיה מרוצה וירוויח את חייו.

האושר שלנו הוא היכולת לעזור לאנשים להוכיח שאפשר לנצח את גוגל, אפשר למחוק מה שכולם חושבים שבלתי אפשרי ויש דרך חוקית ומועילה לעזור לכל אחד שזקוק לשקט וביטחון ברשת.

אנו מספקים שקט ושלווה ללקוחות שלנו. אנו מקפידים לשמור על האינטרסים שלהם ברשת ומגנים עליהם מכל בעיה שעלולה לעלות בגוגל.

אם גם אתה סובל מבעיות ברשת,אם גם לך יש כתבות שליליות, תוכן מהעבר שמפריע לך וכל בעיה שקשורה לתוצאות החיפוש ברשת – נא לפנות אלינו ביצירת קשר כדי לפתוח את הדף הנקי והחדש של חייך.

כי ההצלחה שלך זה האושר שלנו. כי אין דבר חשוב יותר מהשם שלך!

ליצירת קשר – מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management
ניהול מוניטין - רונן הלל מנהל מוניטין מקצועי

נשמח לעזור בכל שלב ❤️

למאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך...

  ניהול מוניטין ברשת תוצאות

ניהול מוניטין למגזר החרדי

ניהול מוניטין למגזר החרדי למרות שהמגזר החרדי מתנהל בקהילות סגורות, רבים מבני המגזר החרדי סובלים ממוניטין שלילי באינטרנט. חברת ניהול מוניטין מסירה ומנקה את האינטרנט.

קרא עוד »
מחיקת תוכן מגוגל - ניהול מוניטין זה אנחנו
מחיקת השמצות מהאינטרנט

מחיקת השמצות מהאינטרנט

מחיקת השמצות מהאינטרנט – כן זה אפשרי! השמצות הן דבר רע, במיוחד כשההשמצות מופיעות באינטרנט, ברשתות החברתיות ובגוגל. אנו מסייעים להתמודד עם השמצות, שיימינג ותכנים

קרא עוד »
הסרת תוכן פוגעני מגוגל. הרת תוצאות חיפוש. מחיקה מגוגל. רונן הלל ניהול מוניטין
ניהול מוניטין

ניהול נכסים אינטרנטיים

ניהול מוניטין = ניהול נכסים אינטרנטיים אם אין לך נכסים אינטרנטיים (והכוונה לא לרכוש) משמעות הדבר שתהיה פגיע ביותר לנזקי מוניטין בגוגל. אנו, ניהול מוניטין,

קרא עוד »
איך להתמודד עם מוניטין שלילי באינטרנט?
גוגל אפשרויות מחיקת מידע שלילי

גוגל אפשרויות מחיקת מידע שלילי

גוגל אפשרויות מחיקת מידע שלילי גוגל אפשרויות מחיקת מידע שלילי – לשאלה כיצד ניתן למחוק מידע שלילי בגוגל יש תשובה אחת שתספק את הפתרון המושלם

קרא עוד »
google - איך למחוק ביקורות מהאינטרנט, כיצד להסתיר מידע שלילי באינטרנט - ניהול מוניטין
איך להתמודד עם פרסומים שליליים

איך למחוק תוצאה מגוגל

איך למחוק תוצאה מגוגל אם אתם מוטרדים מתוצאות החיפוש בגוגל, אם אתם מחפשים דרך למחוק תוצאה מגוגל – פנו עכשיו לרונן הלל, מומחה לניהול מוניטין

קרא עוד »
איך להתמודד עם מוניטין שלילי באינטרנט?
הסרת תגובות ביקורתיות

הסרת תגובות ביקורתיות

הסרת תגובות ביקורתיות הסרת תגובות ביקורתיות – לא סובל את הביקורות הרעות המופיעות עלייך ברשת? העסק שלך נפגע כתוצאה מתגובות ביקורתיות קטלניות ומגמתיות – אנחנו

קרא עוד »

תפריט נגישות