איך מסירים מידע מגוגל?

איך מסירים תוצאות שליליות מהרשת?

שואלים איך מסירים מידע מגוגל? הסרת אזכורים שליליים היא רצון לגיטימי של כל מי שרואה את עצמו נפגע כתוצאה מחיפוש תוצאות בגוגל.  מחיקת כתבות מהרשת היא בקשה לגיטימית של כל אדם המעוניין לפתוח לעצמו דף נקי באינטרנט!  נשאלת השאלה – למה גוגל לא מקבל את הבקשות של אנשים לשלוט על הפרסומים אודותיהם?  למה מנוע החיפוש לא מאפשר לקבוע מה יהיו תוצאות החיפוש של כל אחד ואחת ולא מאשר בקשות של להסרת כתבות מהאינטרנט, מחיקת תוצאות חיפוש והסרת תוצאות?

נשאלת השאלה מדוע מותר לפרסם הכל באינטרנט ללא פיקוח, ללא הבחנה וללא מחשבה עמוקה?

תשובות לשאלות אלה ניתן לקבל באינטרנט וללכת סחור סחור ולבסוף להגיע למסקנה שלגוגל לא ממש איכפת ממך, גם לא לפייסבוק וגם לאף אחת מהרשתות החברתיות.

אם אתה סובל מפרסומים שליליים ברשת – אין לך למי לפנות, אין מי שיעזור לך ואין מי שייתן לבעיה שלך פתרון אמיתי.

אבל זה לא ממש מדוייק. למה? כי

יש חברה אחת בישראל המומחית בניהול מוניטין באינטרנט המסירה כתבות מהאינטרנט, מוחקת תוצאות חיפוש, מסירה פסקי דין ותוכן משפטי, מורידה תחקירים, מעלימה קמפיינים שליליים – ובעצם עושה הכל כדי לשמור על השם שלך ברשת.

לחברה הזו קוראים ניהול מוניטין ומנהלה, רונן הלל, הוא מומחה בניהול מוניטין, ניהול תוכן ומיתוג אישי.  לרונן יכולות מוכחות לטפל בכתמים דיגיטליים קשים ביותר. גם אם אתה סובל מכתבות שליליות שמופיעות במשך שנים באינטרנט – יש לנו את הכוח להוריד אותן מהרשת.

בתקופה האחרונה רבים פונים אלינו בבקשה לעזרה. אנו שמחים לספק פתרונות למחיקת הביקורות השליליות, הסרת התוכן הפוגעני וניהול הקריירה האינטרנטית של לקוחותינו.

השירות שלנו נעשה בסטנדרטים ייחודיים. ברמה הגבוהה ביותר, בפדנטיות מלאה ובהקפדה על עבודה לעומק ולרוחב –כדי שכל לקוח יהיה מרוצה וירוויח את חייו.

האושר שלנו הוא היכולת לעזור לאנשים להוכיח שאפשר לנצח את גוגל, אפשר למחוק מה שכולם חושבים שבלתי אפשרי ויש דרך חוקית ומועילה לעזור לכל אחד שזקוק לשקט וביטחון ברשת.

אנו מספקים שקט ושלווה ללקוחות שלנו. אנו מקפידים לשמור על האינטרסים שלהם ברשת ומגנים עליהם מכל בעיה שעלולה לעלות בגוגל.

אם גם אתה סובל מבעיות ברשת,אם גם לך יש כתבות שליליות, תוכן מהעבר שמפריע לך וכל בעיה שקשורה לתוצאות החיפוש ברשת – נא לפנות אלינו ביצירת קשר כדי לפתוח את הדף הנקי והחדש של חייך.

כי ההצלחה שלך זה האושר שלנו. כי אין דבר חשוב יותר מהשם שלך!

ליצירת קשר – מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

יש לך זכות מלאה להגן על השם שלך באינטרנט!

מלאו פרטים – לקבלת מענה מהיר לכל בעיה בגוגל 

רונן הלל – מומחה גוגל – ניהול מוניטין 

Ronen Hillel - Expert in reputation management

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

רונן הלל ניהול מוניטין

איך מורידים תוצאות בגוגל

איך מורידים תוצאות בגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, ניהול מוניטין באינטרנט אם אתם מחפשים טכנולוגיות להוריד תכנים מגוגל, אם אתם זקוקים למישהו שיוכל לעשות זאת

מידע על אנשים

איך לנקות מהאינטרנט מידע על אנשים? איך מוחקים מידע מהאינטרנט? איך מעלימים מידע על אנשים מהרשת? איך מנקים את גוגל מאיזכורים שליליים? לכל אלה ועוד

מיתוג אישי

מיתוג אישי באינטרנט רונן הלל ניהול מוניטין מציע שירות מיתוג אישי שמשמעותו בנייה נכונה ובריאה של התדמית שלך ברשת. אם נתקלתם בקושי בגוגל ובאינטרנט בכלל

קידום אתר

קידום אתר, כן גם אנחנו יכולים לעזור לך! קידום אתר היא עבודה בפני עצמה ויש לא מעט ספקי שירותים שזו התמחותם.  השירות שלנו ניהול מוניטין

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה