איך לנצח פייק ניוז – חדשות מזויפות בעזרת ניהול מוניטין

ניהול מוניטין – הנשק שלנו נגד פייק ניוז!

פייק ניוז הן הן חדשות אינטרסניות, בלתי אמינות, חסרות בסיס אך בעלות אינטרס מובהק לעזור לבעלי עניין להשפיע על התקשורת ועל דעת הקהל תוך שימוש בחדשות מזויפות.

גוגל זיהה לאחרונה את המגמה של פייק ניוז -חדשות מזויפות ופרסם כי בכוונתו להסיר אתרי אינטרנט המביאים חדשות שיקריות אלה.

במאמר זה נבחן עד כמה התופעה רחבה ואיך חברות גם בישראל חוצות את הגבול ומשלבות כתבות שהן הרבה יותר מתוכן ממומן או כתבות ממומנות וקרובות יותר לפייק ניוז – על מנת לשרת אינטרסים של בעלי עניין.

אם גיליתם שעלו נגד העסק שלכם פייק ניוז? אם מצאת חדשות מזויפות הפוגעות באמינות העסקים שלכם, שמכם ותוכניותכם – הרי שכל זה הוא חלק מקמפיין שלילי.

מה עושים כמזהים פייק ניוז?

אפשר להתלונן לבעלי האתר בו עלתה הידיעה – אבל סביר שהוא לא יעשה דבר כי הוא קיבל הרבה מאד כסף כדי לפרסמה.

אפשר ללכת לבית המשפט ולדיוני הוכחות, כתב תביעות ושנים של טרחה, פרסומים שליליים מוגברים והמון המון כסף.

הדרך היעילה ביותר להילחם בפייק ניוז היא לפנות לרונן הלל – מומחה ניהול מוניטין עם הרבה מאד שנים של עשייה בתחום התקשורת, שיווק, דוברות וטיפול במשברים תקשורתיים.

רונן הוא מומחה לניהול מוניטין ויש לו את הכלים להיאבק בפייק ניוז בדרך מהירה, חדה וחד משמעית.

אם מלכלכים על החברות שלך, התאגיד, הארגון או פוגעים בשמך עם פייק ניוז וחדשות מזויפות צור קשר עכשיו למחיקת המוניטין השלילי שנוצר באמצעות קמפיין שלילי אינטרסנטי.

אם אתה עורך דין, פוליטיקאי, איש ציבור, איש עסקים וכו' ויש נגדך חדשות חסרות בסיס – הדרך הטובה ביותר לעצור את התופעה היא באמצעות שירותינו.

בתקופה האחרונה, כשיש על המדף חברות ענק למכירה, תאגידים נוצצים, חברות בורסאיות והזדמנויות להשתלטות על חברות במשבר, כינוס נכסים או פשיטת רגל – יש גורמים המרשים לעצמם לפרסם פייק ניוז כדי לפגוע במתחרים, כדי הכפיש שמו של קונה פוטנציאלי או כדי לחסום ולאיים על מתחרים שעשויים לגלות עניין.

פייק ניוז גם פועלים בדרך ההפוכה. אם יום אחד אתם מגלים כתבות עם שפע מחמאות, הגזמות ושקרים על חברה שהפכה למאד אהובה. מאד מוצלחת מדובר בחדשות מזויפות.

חדשות מזויפות אלה עלולות להשפיע כל בית המשפט, על מקבלי ההחלטות ועל הציבור הרחב כדי לתת בהן אמון או לייצר אהדה למנהליה. אנו כאן כדי להיות הצד שלכם בפרשה ולתת לכם שירותים מקצועיים דיסקרטיים מקיפים ביותר הכוללים ניהול מוניטין מתקדם ובניית קמפיין בכל ערוצי המדיה.

מוזמנים לשכור את השירותים שלנו לניהול מוניטין כדי לטרפד מהלכים או להציג את הצד שלכם באופן הנכון והמקצועי ביותר.

לקבלת שירות ניהול מוניטין מתקדם – יש להתקשר עכשיו לרונן הלל או להשאיר הודעה בטופס הקשר.


		

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

רונן הלל ניהול מוניטין

איך מורידים תוצאות בגוגל

איך מורידים תוצאות בגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, ניהול מוניטין באינטרנט אם אתם מחפשים טכנולוגיות להוריד תכנים מגוגל, אם אתם זקוקים למישהו שיוכל לעשות זאת

מידע על אנשים

איך לנקות מהאינטרנט מידע על אנשים? איך מוחקים מידע מהאינטרנט? איך מעלימים מידע על אנשים מהרשת? איך מנקים את גוגל מאיזכורים שליליים? לכל אלה ועוד

מיתוג אישי

מיתוג אישי באינטרנט רונן הלל ניהול מוניטין מציע שירות מיתוג אישי שמשמעותו בנייה נכונה ובריאה של התדמית שלך ברשת. אם נתקלתם בקושי בגוגל ובאינטרנט בכלל

קידום אתר

קידום אתר, כן גם אנחנו יכולים לעזור לך! קידום אתר היא עבודה בפני עצמה ויש לא מעט ספקי שירותים שזו התמחותם.  השירות שלנו ניהול מוניטין

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה