ניהול מוניטין

ניהול מוניטין

חברת ניהול מוניטין מספקת שירותים לקצינים, אנשי משטרה, עובדי ציבור, יהלומנים, חרדים, עצמאים, שכירים ולכל

כותרות העיתון זועקות "קצין משטרה חשוד בהטרדה מינית", מהדורות החדשות חושפות עוד פרטים על הקצין הבכיר שנחשב בהטרדה,  תוכניות הרדיו לא מפסיקות לדבר על הפרשה בה מעורב ניצב בכיר מהמשטרה בפרשייה של חשדות להטרדה מינית…. וכן גם האינטרנט מוצף בסיפורים, פרטים, תמונות ודעות על הקצין הבכיר (ששמו כבר ידוע לכולם) הנחשד במעשים לא ראויים.

גם היום כותרות העיתונים והאינטרנט ממשיכים לספר על הקצין הבכיר, השוטר המיוחד או איש הצבא … ופרסומים אלה מטילים אור שלילי חזק ביותר על הקצין, על משפחתו, חבריו לעבודה ובקרב הציבור הרחב.

אם הקצין לא יוכיח חפותו שמו "יישרף" והקריירה שלו תחוסל! אם הכתמים באינטרנט יישארו והפרשה תמשיך לככב באתרים – המוניטין של הקצין יהיה שחור ושלילי ביותר.

בימים אלה אנו קוראים על ניצב רוני ריטמן שהוא הקצין החשוב שניסה לנשק בכוח קצינה ועל פי החדשות נגדו רמז לה רמיזות מיניות. למרות הטענות כי מדובר בעלילה, למרות הפוליגרף בו יצא הקצין ריטמן נקי ודובר אמת ולמרות הממצאים המראים כי הוא דובר אמת- הכתם שהוטל עליו עלול להיות כואב ומפריע במיוחד.

מה שאנו עושים בחברת ניהול מוניטין הוא עזרה לכל מי שרואה עצמו נפגע כתוצאה מחשיפה בתקשורת ובעיקר באינטרנט. הסיבות לפגיעה במוניטין יכולות להיות רבות ומגוונות. אנחנו כאן בשביל לעזור לכל מי שהפרסומים השליליים נגדו מפריעים לו.

אנחנו באים ברצון טוב, בכוונה טובה ובהמון אנרגיות חיוביות לתקן את המעוות ולהעניק לאנשים שהמוניטין שלהם נפגע הזדמנות שנייה לרושם ראשוני.

ניהול מוניטין היא עבודה הדורשת יכולות של ניהול משברים וניהול תדמית ברשת ובעיקר שליטה על תוצאות החיפוש.

אנו מתמחים לא רק בהעצמת המידע החיובי אלא בעיקר בהסרת המידע השלילי והפוגעני מהרשת.

חשוב לנו לעזור לאנשים שנפלו קורבן לחופש שיש כיום לפרסם ברשת כל דבר בלי לספור עד 10 וללא בקרה. אנו מודעים לנזקים האדירים שאפילו הובילו למוות – של כאלה שנפגעו בגלל שאף אחד לא הקשיב להם ואף אחד לא עזר להם לשקם את התדמית ברשת.

אנו כאן בשביל לנהל מוניטין לאישי ציבור, אישי צבא ומשטרה וכל אדם הרואה עצמו נפגע מהשיטה שבה כל אחד יכול להעלות כל מה שהוא רוצה לרשת בלי לבדוק, לאמת ולחקור את הפרשה לעומק.

ניהול מוניטין זו עבודה הדורשת התמקצעות ואנו כאן בדיוק בשביל לספק לאנשים עזרה מקצועית ברגעים הכואבים,  המשפילים וההרסניים. אנו עושים זאת מתוך עניין ורצון לטפל בכל מי שרואה עצמו נפגע מהאינטרנט ומגוגל ויש בידנו כלים ויכולות לעזור גם לך.

לשיחה עם המומחה לניהול מוניטין – יש למלא פרטים בדף יצירת הקשר.

 

שיתוף:

לעוד מאמרים בנושא

רונן הלל ניהול מוניטין

איך מורידים תוצאות בגוגל

איך מורידים תוצאות בגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, ניהול מוניטין באינטרנט אם אתם מחפשים טכנולוגיות להוריד תכנים מגוגל, אם אתם זקוקים למישהו שיוכל לעשות זאת

מידע על אנשים

איך לנקות מהאינטרנט מידע על אנשים? איך מוחקים מידע מהאינטרנט? איך מעלימים מידע על אנשים מהרשת? איך מנקים את גוגל מאיזכורים שליליים? לכל אלה ועוד

מיתוג אישי

מיתוג אישי באינטרנט רונן הלל ניהול מוניטין מציע שירות מיתוג אישי שמשמעותו בנייה נכונה ובריאה של התדמית שלך ברשת. אם נתקלתם בקושי בגוגל ובאינטרנט בכלל

קידום אתר

קידום אתר, כן גם אנחנו יכולים לעזור לך! קידום אתר היא עבודה בפני עצמה ויש לא מעט ספקי שירותים שזו התמחותם.  השירות שלנו ניהול מוניטין

שלחו הודעה נשמח לענות לכל שאלה